Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Oba prva su sumjnjiva bila. Ovaj drugi teško da je bilo uopšte kontakta no ajde.
    Jesi li ti video kako je Licht uhvatio Tottija, kao da je sumo rvanje u pitanju...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Ne znam dal si video onaj Lihštajnerov rvački hvat. Ako ono nije penal onda ništa nije. Trebali su igrači Rome da izadju sa terena. Ovo je kriminalno.
      I Juve protiv Cesene je trebao da izadje, pri rezultatu 1:0, msm onakav penal dosudjen za Cesenu se nebi sudio ni u 3. Bugarskoj ligi.

      Valjda budem imao stream za drugo poluvreme, cisto da vidim tu kradju protiv Rome. Te postenjacine na delu moram videti

      Comment


      • @Dasa razumemo se u potpunosti

        EDIT:@Proto protiv Atalante brate
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Pa dosudjen vam je penal za taj zahvat,sta sad?
          Inace da niej dosudio prvi penal za Juve verujem da ne bi dosudio ni penal za Romu,onakvi zahvati se ne sankcionisu nigde,posto ej bilo obostrano.
          Pa vidis li moj citirani post? Vidis li da je Brajkula napisao da su oba sumnjiva. Onaj rvački hvat mora da se svira bez obzira na to sto je Juventusu dosudjen penal pre toga. Za mnogo manje se svira penal u fudbalu. Pogledaj onu situaciju jos jednom, molim te.

          Comment


          • Svi penali na granici, pogotovo treci*. Mnogo tenzije, ovo se nece dobro zavrsiti.

            Djenova danas iskusno otima bodove u gostima. 😎
            Last edited by b64Milos; 05-10-14, 18:06.
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              @Dasa razumemo se u potpunosti

              EDIT:@Proto protiv Atalante brate
              Jašta brate moj, protiv Atalante! Cudo Boze da tada nikoga ne bese od ovih dezurnih da promkomentarise nesto o tome u toku meca.

              Comment


              • Originally posted by b64Milos View Post
                Svi penali na granici, pogotovo treci*. Mnogo tenzije, ovo se nece dobro zavrsiti.

                Djenova danas iskusno otima bodove u gostima. 😎
                Uvek si bio gospodin.

                Što se tiče penala za Romu, sumnjiv je u smislu da je bilo obostranog povlačenja, kako je sivrao penal za Romu mogao je da svira i faul za Lištajnera i nikom ništa.

                Comment


                • O tome sma ja pricao malopre kad sam rekao da se ne sudi penal u drugim ligama za to obostrano povlacenje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dajte onaj snimak rvackog hvata, zivota vam... "Ono se ne svira u drugim ligama."

                    Comment


                    • Pa naravno da se ne svira,ti misli sta hoces,nije moj problem.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Uz duzno postovanje vas koji navijate za Juventus za ovakav teror su Hitler, Franko, Staljin, Musolini, Atila (i ostala braca) med i mleko. Znaci svima im se pisa po glavi Stara Dama urinira sa sve bakterijama u pisaci.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • sad je utakmica u mirnom ritmu, a bilo se zakuhalo opasno, malo se i sudija pogubio u prvom poluvremenu
                          xpeed lx2
                          dm800hd sim 2.01
                          coship ttv
                          ue40es5500
                          P5 Quad HD
                          Po zimi ,kiši ,suncu ,snegu ili košavi...
                          Victoria Concordia Crescit
                          Forza Ferrari! Sempre Ferrari!

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Uz duzno postovanje vas koji navijate za Juventus za ovakav teror su Hitler, Franko, Staljin, Musolini, Atila (i ostala braca) med i mleko. Znaci svima im se pisa po glavi Stara Dama urinira sa sve bakterijama u pisaci.
                            Prvi je gurao Schalke ko lud, Franko je svima jebavo mater dok je njegov ljubljeni Real morao da cveta, cak je i ubio predsednika Barse Musolini je svima jebao mater, moralo se kako on kaze. Staljina i Atilu boleo q za fudbal, posebno Atilu. A jaci od svih, a nije naveden jeste jedan zriko skrbavi koji je zamalo bacio u ambis ovako veliki klub kao sto je Juve, ali sve se vraca sve se placa.

                            Comment


                            • precko jbm ti mater

                              Comment

                              Working...
                              X