Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ovo je vec preterivanje,veze s vezom nema ovaj penal
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nisam video ali neka opise neko ovaj drugi penal, ovo je vise smesno, jel bio?

      Comment


      • Ne vidoh ni ovaj gol, je li barem bio penal ? Tesko da je gore od El klasika, ali polako postaje takvo cigansko izdanje

        Comment


        • Roki budak, mnogo glup lik.

          Comment


          • Koja zajebancija, prvi je sam po sebi sumnjiv bio, i sad ova sprdnja.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Smesan sudija... hahahah i ovaj van kaznenog, smesno je ovo. Ko o cemu, stara dana o postenju.

              Comment


              • Ustvari , nije pitanje da li je unutra , nego je vani , ali 1000000000 %



                Izvinite zbog rjecnika , ali sta cu .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ovo je smijurija brate,katastrofa i nije cudo sto je ova liga za mnoge smece...kako da gledaju ljudi kad je ovo cirkus
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Prva 2 penala mozemo da kazemo da su zasluzeni,ovaj sad sto bi se reklo nidje veze.Zervinjo nije pipnuo Pogbu,a i da jeste van sesnaesterca je bilo.Sramota me ovog meca majke mi,i ako dobijemo ovo bice puno price o namestanju,a mene to nervira jer je ovo stvarno sramotna utkamica.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Koja zajebancija, prvi je sam po sebi sumnjiv bio, i sad ova sprdnja.
                      Oba prva su sumjnjiva bila. Ovaj drugi teško da je bilo uopšte kontakta no ajde.

                      U svakom slučaju bolje da ova tekma liči na El Klasiko aka cigani smo sveta vrh, nego na standardnih 4:0, neću da vas lažem braćo moja lepa i ništa manje draga.

                      Comment


                      • Kad se moze gledati ciganisanje po spankoj ligi koja je ipak bolja i atraktivnija, moze i ovo. @Bice sto da te bude sramota, pa jesi li ti napisao da je u prvom poluvremenu mogao biti dosudjen penal za Juve, fauliran Marchisio ? Da smo mi bili osteceni svi bi jbno suteli i sedeli zadovoljni

                        Comment


                        • Ma da ako ovde oba tima zavrse sa 11 igraca,ocekujem brdo iskljucenja i jos koji penal za Romu cisto kao kompenzacija nesto nalik prvom.

                          @Proto veruj mi da to niko nece pomenuti,evo vec su krenule price sa namestanjem
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Oba prva su sumjnjiva bila. Ovaj drugi teško da je bilo uopšte kontakta no ajde.

                            U svakom slučaju bolje da ova tekma liči na El Klasiko aka cigani smo sveta vrh, nego na standardnih 4:0, neću da vas lažem braćo moja lepa i ništa manje draga.
                            Ne znam dal si video onaj Lihštajnerov rvački hvat. Ako ono nije penal onda ništa nije. Trebali su igrači Rome da izadju sa terena. Ovo je kriminalno.

                            Comment


                            • Pa dosudjen vam je penal za taj zahvat,sta sad?
                              Inace da niej dosudio prvi penal za Juve verujem da ne bi dosudio ni penal za Romu,onakvi zahvati se ne sankcionisu nigde,posto ej bilo obostrano.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • @Bice, to sam i ja rekao, da nije svirao prvi penal za Juve ne verujem da bi svirao ni ono za Romu, cista kompenzacija ali ovaj drugi za Juve je teska smejurija. Videcemo sta nam dalje spremaju, najbolje Rokija da posalju kuci.

                                Comment

                                Working...
                                X