Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Lud Zeman skroz, isto ovo je radio s Romom. Gotivan je on trener dok vodi neki osrednji klub. Ultra napadački fudbal gaji.
    Tachtsidis,Bradley,Florenzi cuveni Zemanov vezni red...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dok su Pjanke i De Rossi klupu grijali , a na golu cuveni Goicoechea , svaka utakmica po nekoliko strasnih kikseva

      ZAto otac Rudi veceras ide po 3 puta , hajmo kralju !
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Vodio Zvezdu i mogu ti reći samo nek se goni u.....
        Sistalo njemu da se posveti Zvezdi, uzeo pare i otisao gospodin covek nabavio za pljuge da purnja dok ne umre.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Vodio Zvezdu i mogu ti reći samo nek se goni u.....
          Zvezda nije osrednji klub
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Ovako je bilo i prosle sezone i onda kanal. Mene bi prvog bolelo uvo kakva je igra ako se stalno pobedjuje. Sta ti na kraju dana donosi leprsava igra ako ti to ne donosi rezultat? Pogotovu u ovoj eri modernog fudbala gde je lova na prvom mestu a ako nemas rezultate i dobar marketing nemas ni lovu ni dobre igrace. Zato nam sad treba progres i konstantna uzlazna putanja i dobre partije u ligi i plasman u LS. Hvalio sam i ja Macarija dok se nije nacrtalo kakva je to zihenadla od lika i gotovo sam ubedjen da nema svetle buducnosti sa njim. Po stoti put ponavljam, mnogo dobar covek ali ne moze da vodi top klubove.
              Slazem se da mu treba uruciti otkaz ako na kraju sezone ne ispuni cilj, tj. bude u top 3 ili makar top 4 (ili ako ne daj boze bude daleko od toga na polusezoni). Ni meni se ne svidja igra, ali ne treba biti tako brz sa negativnim kritikama. Takodje, Napoli je top klub i Macari je sa njima imao rezultate. Bar zbog toga jos uvek ima kredita.
              Last edited by b64Milos; 02-10-14, 18:00.
              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

              Comment




              • ne znam koliko je tacna ova formacija Milana jer vidim da Inzagi najavljuje 4-2-3-1 no videcemo
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Zbogom oče ove igre

                  Marco Di Vaio gives farewell to football. The Serie A TIM salutes a great champion who has given us so many goals and emotions in our League and that he always has worn Jersey any sweaty, sending a great example of professionalism. Thank you mark! (Translated by Bing)


                  Strelac meni omiljenog gola Juvea od kada znam za taj klub, nikada se više nisam obradovao nego ovog momenta



                  OTAC !!!

                  Comment




                  • vrh naslovna.

                    Comment


                    • .....

                      Verona: Rafael; Marques, Marquez, Moras, Agostini; Ionita, Tachtsidis, Campanharo; Nico Lopez, Toni, Gomez Taleb

                      Verona bench: Salvetti, Gollini, Rodriguez, Sorensen, Saviola, Hallfredsson, Jankovic, Luna, Valoti, Brivio, Gonzalez, Nenè

                      Cagliari: Cragno; Balzano, Ceppitelli, Rossettini, Avelar; Dessena, Crisetig, Ekdal; Ibarbo, Sau, Cossu

                      Cagliari bench: Carboni, Murru, Longo, Joao Pedro, Caio Rangel, Pisano, Farias, Barella, Donsah, Capuano
                      EDIT:

                      Last edited by Rossonero; 04-10-14, 19:29.

                      Comment


                      • Comment


                        • Djordjevic opet dao gol,Udine kiksnuo kuci 1-1 sa Cezenom i to penal za goste u poslednjem minutu,a Miha nastavlja da dominira,jedini tim uz Romu i Juve bez poraza ove sezone
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Comment


                            • Vraca se doktor!

                              Spoiler

                              Comment


                              • Empoli nastavlja da pruza odlicne partije, danas su razbili Palermo 3:0. Apsolutna dominacija ceo mec, Maccarone je pokazao da je pravi vodja, svaka cast za borbenost ove ekipe. Nadam se da ce izdrzati jos malo sa ovakvim partijama, uz par pojacanja u sledecem roku mogu da ostanu u Serie A, a od sledece sezone da se sa mnogo vise opreznosti i postovanja ulazi u meceve sa njima.

                                Lazio je vezao 2 pobede, Djordjevic opet strelac, ali sve je to mrsavo, moraju jos dosta da rade.

                                Parma koja je razbijala prosle sezone, ove ne moze da se sastavi. Kao da su im Cassani, Parolo i Biabiany bas toliko bitni pa ne mogu bez njih, ne kapiram. Donadoni je mrsio par kola u zadnjoj liniji, probao je sve i svasta i odabrao izgleda najgore. Treca utakmica za redom gde izbacuje istu zadnju liniju i opet prima dosta golova, Roma im je dala 2, Udine 4 i sad Genoa 2, morace tu nesto da se iskombinuje ili lagano da pakuje stvari.

                                Kao sto rece @Bice, Miha lepo drzi tu Sampdu, spasio ih prosle sezone od ispadanja a sad su u samom vrhu tabele. Jeste da jos nisu nagazili nekog od jacih timova ali sa ekipama manje vise u njihovom rangu odlicne partije.

                                Udine su Stankovic i Stramaccioni ove sezone konacno utegli i napravili stabilnu ekipu koja je pocela da nize pobede ali ovakve stvari ne smeju da im se desavaju. Imaju igru, bolja su ekipa od protivnika povedu sa 1:0 i krecu klasicne gluposti, zajebavanja i zadnjih 15ak min totalno opustanje, umesto gazenja za jos jedan gol i mirnog kraja utakmice oni su totalno otisli na drugu stranu. To im se i obilo o glavu zato su i popusili iz penala u 91min.

                                Po kladionicama Juve je lep favorit, na stranu to sto navijam za Romu ali ovo mi nema bas mnogo smisla, minimalan favorit jeste ali nije bas tako kako oni vide. Juve veceras lagano moze da primi prvi gol ove sezone. Roma igra sjajno, treba tu jos bar 2 godine da se napravi perfektna ekipa koja moze nesto i u Evropi da napravi ali i ovo je sjajno. Dve sezone odlicne igre, vrhunski strucnjak na klupi, po imenima ne tako jaki i skupi igraci ali igraju zajedno sto je mnogo bitno. Sa druge strane Juve dominira vec dugi niz godina u ovom prvenstvu, ove sezone su na 5 prvenstvenih meceva dozvolili samo 10ak suteva u okvir Buffona sto je sjajan podatak ali mora i njih neko da nagazi, jesu primili frljoku od Atletika ali ceka se samo kad ce i oni ozbiljnu da padnu od nekog. Mozda to nece biti Roma, mozda bude neka mnogo slabija ekipa ali sigurno je da ce se i to desiti.
                                Nadam se da Roma moze do pobede veceras, mada i bod bi nam mnogo znacio.

                                Comment

                                Working...
                                X