Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije da nikad ništa nije znao, godinama je on u Kaljariju glavni plejmejker, solidan igrač za to podnevlje.

    Džaba sva loženja, Napoli opet trći, realno.

    Comment


    • Ma dobro ajde da kazemo da je igrac za manje klubove,posto je daleko on od igraca koji bi igrao za jace klubove.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Mislio sam da Milan ima najlosiju odbranu (Serie A) , ali kada sam danas vidio Interovu..

        Mislim da ce ovaj video da pokaze o cemu pricam..

        Last edited by Rossonero; 28-09-14, 16:55.

        Comment


        • Sramota mene umesto Macarija a kakav je kurton od trenera dovoljno govori izjava posle meca, kaze umoran mu Vidic, umorno dosta igraca, trebao je da rotira. Kakav alibi kako je sraman, bolje kao covek da da otkaz.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Kako se meni crta Pils Lajt uskoro na vašoj fosni sve je cirkus.

            Comment


            • Derby della Lanterna 109. po redu, odigrali su večeras na Luigi Ferraris stadionu Genoa i Sampdoria, a na kraju je Sampa slavila pobjedu rezultatom 1:0...
              Spoiler


              Comment


              • Kako nadire iz kornera, 38 godina !

                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Ljudi moji dragi samo mi odjednom nadiru neka Nadir Belhadj razmisljanja u glavi i dolazim do zakljucka da nikad u istoriji u istom trenutku nije bilo toliko krs igraca u Interu. Plus krs trener, plus vlasnik kosooki koji ne zna gde bije, ovo je stvarno kosmar. Klub se zove Internazionale i ovaj izjavljuje da hoce sto vise italijanskih igraca u timu a da sa strane dodju samo igraci koji su tehnicki i takticki bolje potkovani od nekog italijanskog asjkofjoasjofasjkogjkoasogkokgsagwghweherh. Ne znam kako da resim ovaj problem u glavi, vec pocinje da bude hronicno stanje.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Kako Di Natale covek poseduje ovaj sport
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Di Natale igra kao da mu je 26 a ne 36 svaka cast majstore.Deki I Strama preporodili Udinese
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Gleda li ko ovo ljudi moji?Het trik Fice Djordjevica kak oigra decko ubija
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Comment


                          • Lud Zeman skroz, isto ovo je radio s Romom. Gotivan je on trener dok vodi neki osrednji klub. Ultra napadački fudbal gaji.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Lud Zeman skroz, isto ovo je radio s Romom. Gotivan je on trener dok vodi neki osrednji klub. Ultra napadački fudbal gaji.
                              Vodio Zvezdu i mogu ti reći samo nek se goni u.....

                              Comment

                              Working...
                              X