Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Allegri se sprda , gol razlika 10:0

    Comment


    • Morata ima bas odlicne fizicke predispozicije i veoma je pokretljiv.Samo se jos ceka da nabije malo samopouzdanja i da dobije vise od 20-25 minuta po utakmici
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne može Juve ove godine da primi plafon 15 golova, slična dominacija kao prošle sezone na pomolu.

        Da dodam da sam mislio da je letnji prelazni rok zapravo najlošiji od kada je Zrikavi u fotelji, međuti ispostavlja se da je isti iskidao letos. Bez spektakularnih imena pojačao tim jer sve novajlije kidaju, izuzev Romula mada ruku na srce čovek nije ni igrao. Od Pereire, preko Evre, evo i Alvaro daje gas, Koman isto dobar koliko je prilika imao da igra, sve pet, bravo Zrikavi.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Morata ima bas odlicne fizicke predispozicije i veoma je pokretljiv.Samo se jos ceka da nabije malo samopouzdanja i da dobije vise od 20-25 minuta po utakmici
            Ma igracina ce to biti, nebitno da li ostao u Juveu ili se vratio Realu. Znaci garantujem ti da ce Real u ove dve sezone sasvim sigurno aktivirati klauzulu osim ako ne budu pretrpani na toj poziciji. Cinimi da on moze da bira da li zeli ostati ili ne, i to je jedina sansa da njega gledamo vise sezona u Juveu. Nema teoretske sanse da prodje neopazeno u naredne dve godine.

            Brz, agilan, dobra kontrola lopte, dobro igra glavom... msm ja ne mogu da verujem da lik ovako pokretljiv sa 190 cm, pritom kao sto vec rekoh poseduje dobru kontrolu lopte.

            Comment


            • Bio sam u gradu nisam gledao tekmu ali odgledah higlightse i moram reci da je Juve odigrao perfektno,GRANDE GIGI svaka cast,idemo bre po jos jednu titulu,sledeca je Roma
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ajde majmune pobedi mrtvi Kaljari, izvini sto ti tepam <3

                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • E moj Abbiati ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Amaterski golman bi ono lagano uhvatio , a Abbiati odbija to direkt na nogu igracu Cesene.

                      Evo da vide svi o cemu pricam..

                      Last edited by Rossonero; 28-09-14, 14:40.

                      Comment


                      • Odbrana Intera je daleko najgora odbrana koju sam ikad gledao .. Bože sacuvaj .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Albin Ekdal ce da se proslavi danas.

                          Comment


                          • 8 golova u Serii A , danas 3 od toga hahaa
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Inter "sjajan", 1:4 protiv mrtvog Cagliarija, na svu muku Cagliari je promasio penal.

                              Comment


                              • Ovaj Ekdal je pre igrao u Juventusu,u stvari nije dobio pravu sansu pa bio po pozajmicama redovno,nikad nista nije znao ev odade 3 gola danas ahhah
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X