Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by b64Milos View Post
    Polako sa pljuvanjem Macarija (koliko je samo bilo velicanja kada je dolazio). Sacekajmo kraj sezone ili u gorem slucaju polusezone pa onda donosimo zakljucke. Ako obezbedi top 3, cilj je ispunjen bez obzira na igru.
    Ovako je bilo i prosle sezone i onda kanal. Mene bi prvog bolelo uvo kakva je igra ako se stalno pobedjuje. Sta ti na kraju dana donosi leprsava igra ako ti to ne donosi rezultat? Pogotovu u ovoj eri modernog fudbala gde je lova na prvom mestu a ako nemas rezultate i dobar marketing nemas ni lovu ni dobre igrace. Zato nam sad treba progres i konstantna uzlazna putanja i dobre partije u ligi i plasman u LS. Hvalio sam i ja Macarija dok se nije nacrtalo kakva je to zihenadla od lika i gotovo sam ubedjen da nema svetle buducnosti sa njim. Po stoti put ponavljam, mnogo dobar covek ali ne moze da vodi top klubove.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Placem

      Spoiler




      Spoiler
      Last edited by Rossonero; 25-09-14, 12:58.

      Comment


      • Zamisli Boneru kao trenera Milana
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Jack 10 View Post
          Hoce neko da mi kaze zbog cega je Rafa doveo Micua na pozajmicu iz Swonsija kad covek kad god sam pogledao greje klupu,aj da igraju sjajno pa da ga razumem,al oni u ocajnoj formi....
          Počinjao je i Miću, rotira ih Rafa, klasika, kao što je u svakom klubi i radio.

          Da napišem da Juve ove godine pod Alegrijem igra lepši fudbal nego npr. prošle pod Konteom, razumljivo možda ima i jači tim.

          Na kraju da osvane i slika oca ove igre



          brat ogromni.

          Comment


          • Kvaljarela,Matri,Osvaldo,Dde Celje svi strelci sinoc,sve Juventusovi bivsi igraci,nisu bili dobri kod nas ali zato pokazuju sposobnosti u manjim klubovima(sem De Cigle on je lik operisan od fudbala).
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Lazio-Udinese 0-1

              Spoiler


              Comment


              • Kako lepo djuskaju Strama i Deki sa Udineseom
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kako ih lepo "sere" preciznije. Bolji npr. danal Lacio bio, ali eto ne pobeđuje uvek bolji.

                  Comment




                  • 38 danas puni ziva legenda i moj omiljeni fudbaler, nek mu je sa srecom
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Uz Maldinija meni jedan od najdrazih igraca.

                      Sretan rodjendan legendo!



                      Last edited by Rossonero; 27-09-14, 12:11.

                      Comment


                      • Kako je mrtav taj Destro, jedan od losijih spiceva u vecem klubu. Ooooo kako taj lazni igrac ne zna nista o o o
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Kako je mrtav taj Destro, jedan od losijih spiceva u vecem klubu. Ooooo kako taj lazni igrac ne zna nista o o o
                          HAHAHHAHAHAHHA KAKAV GOL DAO COVEK JAOOOOOOJ
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Kako je mrtav taj Destro, jedan od losijih spiceva u vecem klubu. Ooooo kako taj lazni igrac ne zna nista o o o
                            Evo da te demantuje.

                            Comment


                            • Sta uradi Destro , kakav gol

                              Kako bih volio da osvoje , svi su ko jedan , a na kraju i ovo slavlje s Rudijem , bravo
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Jbt kakav je ovo gol?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X