Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odusevio me Manolo Gabbiadini kako je stigao u Napoli i zaista je jedan od rijetkih konkretnih igraca u Napoliju,pravo pojacanje

    On i Gonzalo kao da cijeli zivot igraju zajedno milina ih gledati skupa na terenu

    Napoli na -4 od Lazia s tim da Lazio ima znatno tezi raspored,ali vidjecemo kako ce se to zavrsiti.Cini mi se da je Roma sigurna za LS
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Moglo je biti 5-0 i vise lagano. Milan stvarno ocajan ove sezone.
      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

      Comment


      • Originally posted by b64Milos View Post
        Moglo je biti 5-0 i vise lagano. Milan stvarno ocajan ove sezone.
        Svi su vec mislima cini mi se u prelaznom roku, Inzagi sinoc izjavio da ima 4 utakmice da proba neke istaknute omladince iz Primavere, jasan je to znak....
        ne pravdam nikoga, sezona ocaj

        cekaju svi tih 70-100 miliona koliko ce navodno imati za letnji mercato, i te vazne veze sa Doyen Sport agencijom koja ima u vlasnistvu neke vrlo zanimljive igrace... videcemo
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Jasno je to,ali stvarno je sramota nacin na koji Milan igra bez obzira na igraca manje.Sinoc Cerci i Zacardo cini mi se sprdaju se okolo,bas nevjerovatno kako se u kratkom vremenu srozao taj veliki klub...

          Istina Milan nije imao kadar da se bore za TOP3,ali biti 11. i iza pojedinih prosjecnih klubova koji imaju sigurno slabije igrace je nevjerovatno.Jedan Torino prodao dva najbolja igraca + igrao na vise frontova i opet ispred Milana

          10-15 igraca tu ima za otjerati sigurno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • ima sigurno toliko da lete iz kluba i trener sa njima zajedno.... Zakardo je igrac za Kjevo recimo a Cerci ima talenat i znanje ali je mnogo lenj, to su reci predsednika Torina a i Simeone mu je to zamerio...

            evo bas sad gledam, Milan ima 30 igraca sto je previse, 11 bi oterao lagano i doveo nekih 6-7 ili cak manje uz prekomandovanje par mladih iz Primavere i da to bude kompaktna celina od oko 25 igraca i uz dobrog trenera ne bi to lose izgledalo... mislim da ce moci tako nesto da se odradi, ovaj investitor sa Tajlanda nije samo finansijski jak, radi vec godinama u sportu i dosta se razume, mislim da moze da napravi pravu stvar a ne samo da pruzi finansijsku podrsku
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Benitez to accept four-year deal

              Comment




              • Loša neka liga.

                Comment




                • Comment


                  • Nebitna utakmica znao sam da ne mozemo dobiti sa drugom postavom ali raduje povratak Pogbe na teren i njegov gol(mada je vise autogol,udarila lopta igraca Kaljarija i promenila pravac).Zaigrao i Vitale,steta sto Alegri nije ubacio Maronea ali nema veze.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment




                    • Comment


                      • Ala je bilo golova u Seriji A
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Auu koja kradja na Olimpiku,crveni karton prvo ja gluplji nisam video od onog prvog,niti ga je zakacio niti sta,fazon poslednji igrac odbrane ja ne videh kontakt u opste.



                          Jos da dodam ovu bruku Napolija:

                          http://www.mozzartsport.com/vesti/sr...-pobede/105220
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Msm kako ih nije sram, sprecavaju mocnog Higuaina da postigne gol, ej bre Akanovog ljubimca! Sramota, treba da se stide

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Msm kako ih nije sram, sprecavaju mocnog Higuaina da postigne gol, ej bre Akanovog ljubimca! Sramota, treba da se stide
                              Nemoj Akan da vidi ovo,tesko tebi
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Koliko je koji klub za prethodnih 5 sezona (2010/11-2014/15) u minusu (plusu) od transfera:

                                Juve €-130m
                                Napoli €-100m
                                Roma €-85m
                                Inter €-35m
                                Lacio €-20m
                                Fiorentina €-10m
                                Milan €+20m

                                Na osnovu ovih podataka ne treba toliko da čudi tabela lige.

                                Evo i za ostale...

                                Sasuolo -45
                                Sampdorija -9
                                Torino -8
                                Kjevo -2
                                Verona +2
                                Kaljari +6
                                Parma +8
                                Atalanta +10
                                Ćezena +11
                                Empoli +24
                                Palermo +25
                                Đenoa +60
                                Udineze +110
                                Last edited by Il Capitano; 11-05-15, 11:41.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X