Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam sta sudi Etkinson,sve faul za Real kao da su zasticena vrsta jbt.
    Sturara kao da sam urekao lik ne zna gde bije,uplasim se svaki put kad Bonuci i Kjelini vrate loptu nazad,ne znam samo zasto Barzalji sedi na klupi lik je doktor stoper.Vidal najborbeniji,Markizio se trudi,Morata solidan,a Pirlo i Tevez previse staticni.Mora to bolje,ne sme da se posustane,preuzeli su inicijativu posle primljenog gola Madridjani,a mi smo samo stali,hocu da vidim onnu zelju za pobedom iz prvih 15 minuta utakmice.

    P.S. Link je fantastican,ne pamtim kad sam zadnji put gledao prenos prekao neta u Full HD-u
    Last edited by bice; 05-05-15, 20:42.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • E Bastia33 baš ti hvala za ovaj yt kanal, pa još Sky
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Odlicno je Juve postavio igru, lepse je to izgledalo do gola, konkretnije, ali bilo je za ocekivati da ce Max malo da povuce ekipu.
        Iz gotovo svake individualne greske, a nije ih bilo uopste puno kada je Juve u pitanju, Real je koristio maksimum, i nisam siguran sta ovde jos Allegri moze da odradi na taktickom planu, sem da se uzda u minimalan broj gresaka i ostavi ovo ovako, i da idu na sve ili nista u Madridu.

        Bale je apsolutno beskoristan igrac protiv ovakve ekipe sa jasnim planom igre kakav je ovaj. Mnogo fali Benzema.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Penaaaaal, samo žuti, a zadnji čovjek odbrane...

          Originally posted by miloolja View Post
          E Bastia33 baš ti hvala za ovaj yt kanal, pa još Sky
          Ništa
          Sve se to lako nađe na redditu, moje zasluge su ustvari jako male.
          Last edited by Bastia33; 05-05-15, 21:00.

          Comment


          • Idemooooooooooooo ali jebeni Etkinson ni zuti da pokaze Karvahalu ej covek zadnji igrac odbrane aman bre covece.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Lako.

              Etkinson cirkus, Marselo crveni karton kao kuća, žuti Karvahal.

              Comment


              • Stvarno se Etkinson pogubio, ni karton za Carvajala.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Cekaj ovo nije bio faul Pepe-a,odnese covek Sturara ja ne znam sta radi Etkinson.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Sreča izvadi Karlo Iska, Bejla i CR-a nigde, ovaj realno pravio problem.

                    Max klasika, ode u 3-5-2.

                    Comment


                    • E sad da se odbranimo i cekamo neku kontricu.Sigurniji mi Barzalji nego Bonuci i Kjelini zajedno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nisam ocekivao ovakvu otvorenu tekmu,odlicna za neutralce Etkison je cini jos zabavnijom
                        sigpic

                        Comment


                        • Setio se da izvadi žuti ovom Karvahalu, napokon.

                          Comment


                          • Oborise kanal majke im ga
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Nisam ocekivao ovakvu otvorenu tekmu,odlicna za neutralce Etkison je cini jos zabavnijom
                              Za koje neutralce, svi navijamo za Juve.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Za koje neutralce, svi navijamo za Juve.
                                Ja prvo navijao za GG inace koliko Modric fali Realovcima strasno,Ramos salje 2.lopte na tribine,on i sredina terena 2 razlicita pojma,slicno ko Etkison i pistaljka
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X