Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni sve ovo lici na Barselona-Real finale. Iako bih voleo da gledam Bajern-Juventus i za njih cu i navijati u ovim polufinalima.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Meni sve ovo lici na Barselona-Real finale. Iako bih voleo da gledam Bajern-Juventus i za njih cu i navijati u ovim polufinalima.
      Mnogima je tako nesto licilo i 2013. pa smo gledali njemacko finale.

      Ocekujem neizvjesne utakmice, bice bas napeto i interesantno.

      Sevilja - Fiorentina isto super dvomec, sanse 50-50.

      Comment


      • Comment


        • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJDE, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJDE

          Comment


          • Jebiii breee Alvaroo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Тако је Алваро оче! Пуни багру милијардерску! ПУНИ!
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Markizio Klaudio je najjači vezni igrač na planeti trenutno, odgovorno tvrdim, svi ostali su kurčina kriva.

                Comment


                • Sturaro pokazao muda bravo momak za ovih 15 minuta.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • A kurčina.....

                    Comment


                    • A jbm mu sunce das gol u 10. minutu i hoces da branis 1-0 hoce to al prekosutra.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • .

                        Comment


                        • E kako je ovo James promasio...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ali lik masi gol sa 5 metara
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Etkinson ne zna gde je konja svezao, treba isterati te pegavce iz fudbala, nešto najružnije u istom su.

                              Kako lepa utakmica nijednog pegavog među igračima i onda se pojavi on, bik običan.

                              Dobri smo bili, ravnopravni, imamo šanse, a ako klub na leto ne razmotri ozbiljno kupovinu levog beka znači da smo neozbiljni krajnje, Evra klasično odrađivanje, gol njegov, kao i prečka Hamesa.

                              Comment


                              • Ma veceras cela leva strana je problem. Evra i Sturaro su nam slabosti veceras. Koliko samo fali Pereyra

                                Comment

                                Working...
                                X