Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Cholo, daj Fernanda bar 20 minuta da rijesi
    Cuva majstora za penale....
    Voleo bih nesto da ga on metne veceras...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Chicha brate

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ma verovatno gledas madridski derbi, pa nisi imao prilike da dobijes ospice kao ja svaki put kad taj babun dotakne loptu.
        Jok vala, gledam ovaj drugi mec. Previse rezervisan Juve, mozda im se to obije o glavu. Nisam video doduse prvi zuti Giorgia, ali sam video par startova gde je mogao drugi zuti dobiti. Prodao dosta lopti takodje.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Primamo mi ovde gol sanse nema da ne primimo.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Morata baci loptu dečače, daje Juve gol 100%, u narednih 10 minuta

            Comment


            • Ali uzasni smo jbm ti utakmicu ovakvu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jok vala, gledam ovaj drugi mec. Previse rezervisan Juve, mozda im se to obije o glavu. Nisam video doduse prvi zuti Giorgia, ali sam video par startova gde je mogao drugi zuti dobiti. Prodao dosta lopti takodje.
                Ma lik je idiot, u prvom minutu oklizne se i namerno igra rukom ne bi li sprecio napad Monaco-a. Sudija je dozvolio malo grublju igru, ali onaj start na Mou je bio bas kritican, zakasnio za sve pare. Da je neki drugi sudija bilo bi ovde kisa zutih kartona, nisu ni ovi iz Monaca naivni, cak ni najmanje
                Last edited by Prototype; 22-04-15, 21:11.

                Comment


                • Ma neces valjda

                  Comment


                  • I to bi bilo to, što se tiče Atletika

                    Comment


                    • Baci loptu Evra jbs se bre
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ovo jednostavno mora da prestane, ne mogu se u najelitnijem takmicenju davati ovako olako crveni kartoni. Pa nije LS svake nedelje sunce ti zarko. Jos jedna upropascena utakmica.
                        Last edited by Prototype; 22-04-15, 21:21.

                        Comment


                        • Kjelini vise zasluzio crveni nego Turan ako cemo iskreno.Poceli smo da napadamo malo cak i preuzeli inicijativu preuzeli.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Meni real atl.mirise na penale jos od prvog.min.nece mnogo Atl.da poremeti ovaj crveni,koji mozda nije trebao i da bude da se ovaj Ramos nije bacio kao da ga je buldozer pregazio
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ne znam koliko imaju snage za produzetke fudblaeri Atletika,mada ih je sigurno spremao Cholo za to.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ćića tap in, cena skače

                                Comment

                                Working...
                                X