Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luiz zakucao danas
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Hahahah, pa prestani covece, imace Luiz kosmare veceras...
      Au al se Suki posprda sa Luizom...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Jaooo sto posrami Luiza sada Suarez,majstorija za 3-0
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Stravicna hegemonija Luisa Suareza.

          Comment


          • Ajoooj dva puta kroz noge dva gola, Luiz kao u nasoj opstinskoj ligi
            Suarez potvrduje da je u 2015 najbolji centrfor sveta..mada je to tesko reci pored Ibre,Benzeme..
            GIFSoup

            Comment


            • Hmmm, evo gola i tracka nade za domacine. I to bas autogolom do sada odlicnog Metjua.

              Comment


              • Ma nema ovde nade. PSG igra mnogo lose. Mnogo manje zalaganja nego npr. protiv Celzija. Nikakav presing ne vrse. Kao da oni vode 3:1....

                Mislim, hvala njima na golu, donese mi pare, al su gotovi realno...
                Last edited by z0La; 15-04-15, 21:31.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • 10 klubova Primera da ima,10 i to je malo

                  Sklonite se pobogu svi sa gola da Cavani zabije...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ko je ocekivao pobedu Porta protiv Bayerna jos da ce im dati 3 gola taj je presao igricu,bravo za Porto.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                      Ajoooj dva puta kroz noge dva gola, Luiz kao u nasoj opstinskoj ligi
                      Suarez potvrduje da je u 2015 najbolji centrfor sveta..mada je to tesko reci pored Ibre,Benzeme..
                      Olivier Giroud.

                      Pre mesec dana sam napisao da je Matador bolji igrac od Girouda, ali ova vecerasnja partija Cavanija je ocajna. Tako da veceras zvanicno menjam misljenje i javno se izvinjavam Giroudu jer sam ga potcenio i pogresno procenio.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Samo na sekund upalim strim i vidim Salah trci od gola do gola
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Odlazimo u PL na ljeto kupimo se,ali bice sa stilom
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Wolfsburg ce gore da prodje od Bayerna izgleda.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • GONZALO GONZALO GONZALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Haha, mozda da neko objasni Strajnicu da cetvrto mesto u Italiji ne vodi u LS. Evo mukica vec drugi ili treci put pominje da ce Napoli da se bori za Fiorentinom i Samdorijom za mesto u LS...
                                I to sto 2. put pominje da je Napoli u odlicnoj formi. Oni dobili jednu utakmicu u poslednjih 6 kola...

                                Moram priznati da je Rafa odlicno postavio tim. Totalno nemocni Nemci do sad...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X