Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brutalna utakmica Dinama iz Kijeva i Evertona, 7 plus 'ladno, moglo je biti i vise. Neki iz Dinama je pogodio precku, a Barkley je imao 2 stative.

    Opet se moja tvrdnja ispotavila tacnom da su utakmice LE u nokaut fazi bolje i interesantnije nego u LS, nema taktiziranja, dosta golova, dobre i atraktivne utakmice igra se fudbal pretezno do kraja.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ne pamtim kad je Dinamo Kijev dao 5 golova nekom a mogla jos toliko,Yarmolenko kida.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Viljareal na terenu sa Vietom, Uceom i dos Santosom. Vrlo, vrlo ofanzivno. Pritom oni po svaku cenu igraju direktno, direktnije od bilo koga u Spaniji. Veceras, doduse, ni nemaju izbor. Rukavina prinudno na levom beku.

        Sevilja sa vise balansa, samo sto je Kariko tu umesto suspendovanog majstora Krihovjaka. Ibora jos jedanput blize golu, vrlo ga retko Emeri koristi na njegovoj prirodnoj poziciji, zadnjeg veznog igraca.
        Last edited by Bogi; 19-03-15, 20:16.

        Comment


        • Mario Gaspar iz utakmice u utakmicu sve bolji

          Comment


          • Koliko ja vidim, uskoro bi mogla kod Engleza ona "borba za cetvrto mesto" da predje u "borbu za trece mesto"...
            Bas me zanima trenutni koeficijent...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Inter

              Comment


              • Kakav je igrac De Bruyne

                Kakav trk je napravio paralelno, dobio loptu i odmah ostar centarsut levom koji je ostavio Caligiuria 1 na 1

                Comment


                • Koliko me nervira ovaj Palacio..... koliko je to prenabedjeno goved*.....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ovaj Strajnic nema srama

                    edit: 5 utakmica 1 gol...zivela Liga evrope
                    Last edited by Condition23; 19-03-15, 20:48.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Kad vidim komentatore na ovom RTS-u od Mijaljevica preko Raleta Simica do Kovinjala i Strajinica prosto mi je zao sto nisam upisao FPN odsek sportsko novinarstvo iako sam imao veliku zelju.Umrtvio lik tekmu smorih se od njega toliko da odoh da ucim.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Kad vidim komentatore na ovom RTS-u od Mijaljevica preko Raleta Simica do Kovinjala i Strajinica prosto mi je zao sto nisam upisao FPN odsek sportsko novinarstvo iako sam imao veliku zelju.Umrtvio lik tekmu smorih se od njega toliko da odoh da ucim.
                        Tekma je mrtva svakako nego neverovatne gluposti prica... ponovljeni snimak, cist korner posle prodora Santona on kaze Klatenburg u pravu gol aut... Onda kaze Ernanes ima 28 godina. Onda kaze Murinjo otisao 2011. iz Intera pa dosao Macari. Sve su to neke stvari koje mnogo nerviraju, a zaboravio sam jos neku provalu od veceras.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Baka prvo katastrofalno pokusao da asistira pri situaciji 3 na 1 a onda, nakon samo jednog minuta, dobio novu sansu, a njegovo dodavanje je iskoristio Ibora.

                          Vrlo zrela igra Sevilje, nisu se previse povukli ali su sacekali gresku gostiju. Emeri i njegovi igraci su u ovom dvomecu ekspoatisali svaku mogucu manu u igri ovosezonskog Viljareala...

                          EDIT Uspeva Viljareala da izjednaci, odlican slobodnjak Djovanija.
                          Last edited by Bogi; 19-03-15, 21:34.

                          Comment


                          • 'Ladno ispade Besiktas od Briza
                            Lord zapecatio sudbinu Italijnima,kasno se probudio Torino steta ostadose sam oViola i Napoli,ocekuje se dosta od njih.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bravo za Emerija i njegove pulene, jos jedna sigurna pobeda.

                              Ovi timovi se ponovo sastaju u nedelju, na El Madrigalu.

                              Comment


                              • Dobra ekipica Briz. Nisu Belgijanci za potcenjivanje. Trenutno najaca ekipa Belgije defintivno...
                                Last edited by z0La; 19-03-15, 22:03.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X