Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komotno je mogao crveni ovde za Nasrija,sramotan start.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Hoce li skupiti noge uopste veceras Sitijevci?
      Ovo je crveni kao kuca. Kakvi kompleksi jbte. Kad ne znas da izgubis kao covek. Losiji si i cao....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koja je to nemoc jbt.. Kad i City otvara mesaru. Da se sutiraju u dupe za sve ispod 3:0 i ako zavrse sa svih 11. Vec je bar 3:0 trebalo da bude, ali realizacija nas opet jebe.. Messi, kakav Bog fudbala, koliko god puta da sam to rekao, nije dovoljno.

        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

        Comment


        • Kako je Barca mogla da napuni City do sada, evo sada Suarez pogađa stativu a ovi u odbrani umesto da izbace loptu on čeka da lopta pogodi stativu.

          Comment


          • Da sam na Milnerovom mestu trazio bih zamenu,posramio ga Mesi u vise navrata u prvom poluvremenu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Totalna dominacija . Sto Papi kaze, moglo je vec 3-0 da bude. Bas nemocan City, ne znam jesu li vise od 4 puta presli na nasu polovinu, ali bukvalno..

              Ocajan start Nasrija, ali evo sad je uslijedilo izvinjenje i zagrljaj s Neymarom. Drugi sto prije, da budemo totalno mirni

              Ovo sto Leo radi jednostavno nije realno, fakat nije
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Sta uradi Carlitosssssssssssssssss

                Povreda Pogbe ne bi trebalo bniti ozbiljnije prirode, bolje sto je odmah izasao nego da je rizikovao bezveze.
                sigpic

                Comment


                • Meni City deluje kao istrosena ekipa. Evo kod ovog napada Barce i stative Luisa, jedan od veznjaka koji bi trebao da pokrije Sagnu koji je ispao otisavsi napred, to nije odradio, Yaya se setka po terenu. Kompany indisponiran, na nicijoj zemlji, niti gleda gde je Luis, niti ide da pokrije njega ili Neymara, covek ima najgoru sezonu u karijeri. Rutinski ovo odradjuje Barca, a Pelle moze uskoro ocekivati i otkaz, nastavi li ovako i u PL.

                  Btw, je li neko video Guardiolu kako slavi gol, shvatio da ga vide svi, pa stavio sal.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ali ovaj Dortmund ne zna gde bije,ljudi nisu uputili sut na gol kako treba.Juve opasan iz kontri to se i ocekivalo 3-5-2 se igra a zanimljivo poceli so sa 4-4-2 iznenadio sam se bas.Idemo jos ovih 45 minuta da izdrzimo i odbranimo se i eto nas u QF.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • eee moj Morata

                      I dalje tvrdim da je Fernando bolje resenje od njega
                      sigpic

                      Comment


                      • Fernando nebi ni stigo do ne lopte tj nebi se ni nasao u onoj prilici. Nesposoban je za brzu igru.

                        Comment


                        • Pa ovaj Siti da igra jos 8 dvomeca opet ne bi mogao da prismrdi Barsi...
                          Vidjao sam ekipe iz donje tabele Primere da pruzaju veci otpor Barsi od ovoga, bez namere da omalovazavam...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bas sam razocaran Borusijom u kompletu... Klopara+ postavka + igraci = jedno obicno NISTA
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Idemooooo breeeeeeeeeeeeeeeee!!!

                              Kakva crna Borusijaaaa breeeeeeeeeeeee
                              sigpic

                              Comment


                              • Markizio je otac fudbala, sprda se sa ovom igrom.

                                Comment

                                Working...
                                X