Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finska zastava vec sezonama u prvom planu na Madrigalu, postoji ''penja'' navijaca Viljareala u Finskoj, cuo sam da cesto dolaze organizovano na meceve. Od ove sezone je tu i nasa zastava.

    Odlican gol glavom Mbije, jos interesantnija proslava, ali mi se cini da je bio ofsajd.

    Comment


    • Como no te voy a querer
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kako su se ovi iz Dinama izodbijali od Lukakua i onda Naismith rutinski zavrsava. 1-1 na Goodisonu, dobar mec, Dinamo bio bolji do 30-og minuta, poslednjih 15 minuta bio bolji Everton.

        Meni sezonama unazad zanimljivija nokaut faza LE od LS, atraktivnije utakmice sa vise golove(mada u ova 2 dana je u LS bilo bas dosta golova).
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nikad jaca LE nego ove sezone realno.Sevilji bas ide LE igraju najbolje tu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Nikad jaca LE nego ove sezone realno.Sevilji bas ide LE igraju najbolje tu.
            Mada ove sezone vredi osvojiti LE itekako pogotovo za timove poput Evertona,Seville,Fiorentine koji mogu preko LE do LS naredne sezone. A slazem se da je nikad jaca, bice zestoko do kraja.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Jbg plasman u ligu šampiona je u pitanju, nije ni čudo što se tako kidaju

              Comment


              • Dobro to od ove sezone ali i prethodnih sezona osvojili 2 puta u 4 godine ja mislim
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 1-2 Villareal

                  Comment


                  • Ubacili nekako igraci Viljareala loptu u gol, morala je da se isplati igra na ivici greske. Previse direktno igraju, ali su sada pod imperativom, nema nazad.

                    Comment


                    • Odmah vraca Sevilla

                      Comment


                      • Game. Sacekao svojih 5 minuta.

                        Mora Del Boske da razmisli o pozivu Gasparu, ima kvalitet, strasan potencijal i dovoljno iskustva, a pritom je i mlad.

                        Akan u transu, Gonzalo do het-trika bez problema.
                        Last edited by Bogi; 12-03-15, 21:18.

                        Comment


                        • Lijeva,desna,glavom sta god hoces pa sta radi ovaj covjek

                          Daj im 10,10 im daj
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • RODICES MI SINA GONZALA IGUAINA!
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad ce Garsija da skapira da Ljajic ne moze da bude "lazna devetka".
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Haha, kakav penal za Romu, neverovatno jbte....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X