Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahah sta je ovo Spanska serija. Prvo gledas kako Murinjo reaguje, pa onda Kosta lomi travu.
    Last edited by Brian McShtull; 11-03-15, 20:34.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Čak je Ibra i povukao nogu kad je video da će da zakači Oskara. Izgleda da je onaj pritisak igrača Čelsija na sudiju urodio plodom.

      BTW: Kako Verati igra to nije normalno. Svojim kvalitetom može da igra u svakom klubu.
      Last edited by HeadBurn3r; 11-03-15, 20:32.

      Comment


      • Kontam da ako ostane ovakav rezultat ima da se strasno zakuva u drugom, tek ce onda ovaj nesretnik pogubiti konce.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Dobiće ovo Murinjo, stari lisac je to. Upropasti meč sudija, iovako slabe su šanse bile Parižanima a u drugom bi trebali da ih sabiju ..

          Comment


          • Mene zanima sta se desava sa Lukasom? Povreda ili nije standardan?

            Comment


            • Kad sudija upropasti 1/8 finala, najbolji meč, mrs.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nije ovo crveni bio ni blizu,ali ovaj PSG nekako ne djeluje dovoljno dobro pa i da je ostao Ibra...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kako je ovo bio crveni, samo sudija zna. Pomalo je neoprezno krenuo na loptu Ibrahimovic, obicno se ovakav zalet zavrsava ulaskom djonom, ali nije bio nista od toga. Velika greska.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Nije ovo crveni bio ni blizu,ali ovaj PSG nekako ne djeluje dovoljno dobro pa i da je ostao Ibra...
                    Hoces da kazes da je Celsi pokazao vise u ova dva meca(mec i po)?!
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Mene zanima sta se desava sa Lukasom? Povreda ili nije standardan?
                      Povredjen...velika steta. On bi napravio razliku u PSG-u....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Hoces da kazes da je Celsi pokazao vise u ova dva meca(mec i po)?!
                        Ne radi se uopste o tome,nego jednostavno PSG nema rjesenja na postavljenog protivnika to se vidi iz aviona.Ovi su iskusniji u ovim situacijama i ja sam ubijedjen da kako bi tekma odmicala PSG bi morao krenuti naprijed,a kontra Chelsea samo to ceka...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sve to stoji da PSG nije delovao dobro, ali Ibra je igrac koji jednim potezom resava dvomec...

                          Comment


                          • Ibra to nije uradio nikad u zivotu(rijesio dvomec u LS) pa nesto cisto sumnjam da je danas bas taj dan...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Murinjo ako je pametan da uvede wiliana inače oskar dobija crveni, baš se isprimao.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ma ode ovo na nekih 2:0...
                                Jedino ako Luiz ne isprovocira nekoga za crveni. Premazan je on sa 1000 boja...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X