Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidim kad bi Stiviju uzeo.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • To je nepostovanje sistema i trenera, nije on uvredio Hendersona ovde vec Brendana. I da Brendan iole zna sta radi sad ga treba odaljiti s terena do kraja sezone, pa makar i ispali iz lige. Meni je tuzno izgledalo kad sam video kako se raspravljaju, slicna situacija kao sa Kolarovim, a Henderson je kapiten zasto bi ulazio u konflikte sa nenormalnim covekom.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • I trebao je da sutira, da su bili pametni trebali su mu odmah dati da sutira jer treba ga vratiti u zivot.

        Comment


        • U redu je da mu je Henderson dao loptu i kao kapiten mu dozvoli, ali je jasno bilo da Hendo izvodi penal, a inace ih izvodi odlicno, i da je Brendan tako rekao. Izuzetno nepostovanje, koje moze dovesti do raskola u ekipi. Hendo i ne deluje kao kao takav karakter koji ce se ljutiti, krivo ce mu biti, ali on to vec zaboravi odmah, realno momak ce se zrtvovati za tim uvek, ali Sturridge je pak druga prica, i zato mu je onako i prigovorio, a i treba.

          P.S. Ovde nastavite.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Henderson ce odlaskom Stivena biti najsramniji kapiten u istoriji kluba.
            sigpic

            Comment


            • Barça: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar.

              Iznenadio me Iniesta u prvom sastavu, mislim da bi Xavi bio bolji izbor, vidicemo

              Comment


              • LUIS!!!! <3

                Comment


                • Ne odustaj, peglaj.

                  Comment


                  • Kompanyev raspad se nastavlja..

                    Tako je Luise, idemo ovo bar 2 razlike tuci, nema Yaye nema pola tima to se mora iskoristiti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Kompany ne zna gdje udara zadnjih godinu dana.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I ja bas nesto slicno razmisljam sad, docekasmo izgleda da je u tandemu Demichelis - Kompany, Kompany slabija karika

                        EDIT: A tek kakav kiks Chielini-a.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ne odustaj, peglaj.
                          Kako ce Juve svaku gresku da iskoristi. Iz sprdnje ajde da istrcimo kontu i ljudi dali gol. Pojesce Borusiju.

                          I evo Rojs me demantuje upravo.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kjelini serem ti se u usta.

                            Comment


                            • Kako se igra Messi

                              Comment


                              • Kako se oklizne ne verujem

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X