Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Paric je moj brat ja bi te molio da tu recenicu uputis na jednu adresu u Doboju
    Kakav je gol dao Abubakar crnji od mraka sta je ono kako je raspali dingeeee, Vinsent pod prečku... Kumić ne mogu na Sikija, živi čovek sa dve čke, znaš kakve bahanalije tamo... Ja npr stojim ispred vrata i pozvonim i niko ne otvara 3-4 minuta dok se ne obuku svo troje... Pre toga neki čudni zvuci poput stenjanja. Meni malo neprijatno ali ništa Mamba...
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Svi Bundesligasi su prosli u sledecu fazu Lige Sampiona.
      Jedino BUNDESLIGA sa 4 kluba ulazi u TOP 16.



      edit: Bayern dominira, monopol Bayerna, ukradose igrace glavnim konkurentima, srozali ligu skroz.
      Last edited by Miletić; 10-12-14, 22:00.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Jedino je Dortmund imao iole tezu grupu. U osmini finala ce proci kao i prosle godine.

        Comment


        • Bez obzira na sve to oni svoja 4 mjesta u LS opravdase i to je cinjenica...Arsenal redovno iza timova iz Njemacke
          Last edited by AK47; 10-12-14, 22:06.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nemci dominiraju, nema tu price...cinjenica. Ocekujem neko Spansko-Nemacko finale...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • BBC



              Chelsea park bus before even kicking off at Paris St-Germain

              Chelsea boss Jose Mourinho has been accused of parking the bus in matches and his side are seemingly better at doing it on the pitch than in the car park.
              Ahead of the Blues' meeting with Paris St-Germain at Parc des Princes on Tuesday night, images emerged of their team coach lodged in a gangway on its entrance to the stadium.
              Mourinho, who has also criticised other teams for parking the bus, will hope his defenders can move more nimbly than their method of transport when they face the likes of Zlatan Ibrahimovic, Edison Cavani and Ezequiel Lavezzi .
              The timing of Chelsea's somewhat chaotic entry to PSG's home comes three days after the French champions dished out a tongue-in-cheek tweet when they were 2-0 up against Caen on Saturday.
              PSG were "forced to park the bus" according to their account. Much like the Chelsea bus driver's effort they were found wanting as Caen scored twice in the closing minutes to level.

              Comment


              • Pitam se, kada ce Sport Klub poceti da prenosi ligu sampiona.
                RTS je najbolji samo u skracenici: RTS - Repriziramo Tri Serije.

                Comment


                • Matuidi vrlo dobar

                  Comment


                  • Bane care, iz ničega ga dadoše majstorije odbrane Čelzija.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Mou u svom stilu
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Odlicna akcija odbrane Chelsea,bas su se dobro snasli...

                        U ovoj utakmici se vidi da je Hazard daleko najbolji i najvazniji igrac Chelsea,svaki kontakt s loptom on nesto napravi pa i taj go je pao nakon sto je Ibrahimovic njega srusio...nemoguce ga je cuvati,previse dobru kontrolu lopte ima,a teziste vrlo nisko sto jos vise otezava cuvarima
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Teri centarsut, pa Kejhil petom i Bane resava...kakva cudna akcija....
                          Ja kad vidim Hazarda 1na1 sa igracem, u 90% slucajeva znam da prolazi bez mnogo muke. Neverovatan igrac...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Da je Azpilicueta par puta pomogao Hazardu u napadu pao bi jos jedan gol...

                            Po 3 igraca vuce Hazard

                            Comment


                            • Originally posted by Gagi View Post
                              Da je Azpilicueta par puta pomogao Hazardu u napadu pao bi jos jedan gol...

                              Po 3 igraca vuce Hazard
                              Inace kad se igra neka utakmica drugacijeg tipa bas to radi Cezar,ali mislim da je danas striktan zadatak dobio da stiti svoju polovinu i da nema izleta naprijed
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Naravno Cak Hazard udvojava nazad, bas poceo da kida defanzivno

                                Comment

                                Working...
                                X