Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postava je sramna, tu nema sumnje, sastavis najsporiji i najbezopasniji vezni red na svetu, a ocekujes da dobijes mec ? Apsolutno neprihvatljivo, i bas me zanima hoce li odmah menjati na poluvremenu.

    Ali Skrtel i Lovren, kakve dve tempirane bombe, ovaj jedan ispucava do prvog protivnickog igraca, a Martin dvaput salje loptu nazad Mignoletu jedva, taman toliko da napadac stigne, sreca pa je u napadu Streller.
    Nema nista ovde, ispadamo 90%, jer smo jednostavno losi, a onda smo i losiji od losijeg, jer je Brendan ocigledno dobio neko ludilo.
    Mislim da ce poraz od Utd-a sledeci vikend, i veceras ovaj, hipoteticki gledano, biti kap koja ce preliti casu.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Postava je sramna, tu nema sumnje, sastavis najsporiji i najbezopasniji vezni red na svetu, a ocekujes da dobijes mec ? Apsolutno neprihvatljivo, i bas me zanima hoce li odmah menjati na poluvremenu.

      Ali Skrtel i Lovren, kakve dve tempirane bombe, ovaj jedan ispucava do prvog protivnickog igraca, a Martin dvaput salje loptu nazad Mignoletu jedva, taman toliko da napadac stigne, sreca pa je u napadu Streller.
      Nema nista ovde, ispadamo 90%, jer smo jednostavno losi, a onda smo i losiji od losijeg, jer je Brendan ocigledno dobio neko ludilo.
      Mislim da ce poraz od Utd-a sledeci vikend, i veceras ovaj, hipoteticki gledano, biti kap koja ce preliti casu.
      Po meni ako imalo ima savesti sam ce otici posle ovoga veceras ako se ne desi cudo.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Bolje da puknemo pa da ga smene jos veceras, mozda bi takva sok terapija pomogla da se na kraju udje u 4.
        sigpic

        Comment


        • Kutinjo mora da uđe odmah i još Emre ili Lalana da krenu od starta drugog poluvremena.

          Ali evo, imao je LFC sada pred kraj poluvremena ovu solidnu situaciju preko desne strane ali brate kakav očajan centaršut Džonsona.

          Comment


          • Originally posted by conviction View Post
            Ali evo, imao je LFC sada pred kraj poluvremena ovu solidnu situaciju preko desne strane ali brate kakav očajan centaršut Džonsona.
            Onakvu akciju, LFC prosle sezone pravio svaki minut.

            Cuj Markec i Moreno ulaze.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • On je definitivno one season wonder ko sto je i AVB.
              sigpic

              Comment


              • Markovic i Moreno.

                Ovo nisu istine..

                Comment


                • Mene neko laze
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • uzaz nemam rijeci za ovo sto Liverpul igra... dno dna, trenutno najgori fudbal u evropi. Fuj svaka utakmica je sve gora i gora. Brendone sve ti po spisku i onom ko ti dade onolike pare i ko te dovede.

                    Comment


                    • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        On je definitivno one season wonder ko sto je i AVB.
                        Ma covek ko da je puko posle onog gubitka titule, sve tera po svome i ako ocigledno gresi, ide glavom kroz zid.

                        Comment


                        • Mislim da je ovaj Lucas jedini Brazilac koji je operisan od fudbala.

                          Za Brendana Lucas i Allen su nedodirljivi!

                          Comment


                          • Allen ne bi mogao pored Drincica da igra u Partizanu
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Comment


                              • Za sta je on dobio crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiii
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X