Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odmah u drugom Adam i Cou,propali smo...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Kakva golcina Ramseya! Oba gola je dao levom, 0-3!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ramzi!! kakva golcina,pravi tajming da se vrati u formu
        sigpic

        Comment


        • Kako igra Basel , ovdje je samo pitanje kada ce im zabiti drugi gol.

          Brendan je jedna velika kukavica , kakva je ovo formacija kuci igras moras da dobijes tekmu a on igra sa zadnja dva vezna Lucas i Allen (dva retarda).

          Na klupi Coutinho i Lallana.

          Comment


          • Au

            sigpic

            Comment


            • Ovde samo Sterling da prodje ceo tim i da dva gola. Valjda je Brendanu bila ideja da sa vise veznih sacuva veci posed, a ovi nmg da zadrze loptu 10 sekundi, ne daj boze da iskreiraju nesto.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Evo proteklo je 135 minuta igre na Anfieldu, 0 uspesnih akcija, 0 stvorenih sansi i naravno 0 golova. I posle nek mi neko kaze da nisam mazohista sto ovo gledam.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ja stvarno ne vidim nacin kako li Liverpul zabije ovdje gol , a da ne pricam o preokretu rezultata.

                  Jedino nesto mali Sterling pokusava trudi se , ostalo sve uzas.

                  Kapiten se nije vidio u prvom poluvremenu.

                  Odmah na pocetku drugog poluvremena Cou i Adam u igru i nesto od ocekivati..

                  Comment


                  • Jeb**e Ricky aman bas nista ne moze sam u napadu, daj upari ga sa Borinijem, Brendane brate.

                    Comment


                    • [VINE]OrxXBmDnVum[/VINE]
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda kao da se Brendan najmanje oporavio od onog gubitka titula, kao da je prso skroz.

                        Comment


                        • Ali za LIverpool je bukvalno svaki igrac sa klupe trebao da bude danas u prvoj postavi osim Markeca.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            [VINE]OrxXBmDnVum[/VINE]
                            Ocekujem u drugom poluvremenu ovo od Allena ili Lucasa.

                            Comment


                            • Ceo tim je beskoristan, al bukvalno. Sterling jedino malo pravi razliku, ali ne moze on sam nista. Mnogo spora formacija. A kako i da ne bude spora, kad osim Sterlinga ja ovde ne vidim brzog igraca. Lambert, Stivi, Hendo, Lucas i Allen. Jos na bekovima Dzonson i Enrike...
                              Odmah, Kou i Lallana da se uvedi, da se bar stvori neki pravi napad ako nista....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jaooo sto dade gol Remzikaa
                                Cim mozzart izbaci da je Liverpul sigurica za veceras onda mora da omane posto oni imaju procenat uspesnosti 20%
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X