Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Kazorla pao, to bi bio penal i crveni karton? Je l tako, sudija, mater ti iskompleksiranu?

    Originally posted by l1m4r View Post
    Poenta je da sad svi sarkasticnim komentarima " ma da, los je Danny " napominju njegovim kriticarima kako nisu bili u pravu, a kriticara nigdje. Stice se utisak da su se stopili sa njegovim fanovima. Ono u fazonu clan sam stranke koja je na vlasti. Ne znam cemu ta tvoja reakcija, ali eto da obrazlozim, a ti slobodno nastavi gdje god da si naumio ...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • koliko frustrira igra Liverpula ove sezone..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Markovic mi je najgori igrac u istoriji Liverpoola s obzirom koliko je placen i koliko minuta je dobio.On jednostavno nista dobro nije uradio a odigrao je vise od Coutinha,Lallane i Susa zajedno.Danas nije uspeo da postigne gol sa 3metra posle Balotelijevog slobodnjaka.
        Last edited by Brian McShtull; 01-10-14, 21:47.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Markovic mi je najgori igrac u istoriji Liverpool s obzirom koliko je placen i koliko minuta je dobio.On jednostavno nista dobro nije uradio a odigrao je vise od Coutinha,Lallane i Susa zajedno.Danas nije uspeo da postigne gol sa 3metra posle Balotelijevog slobodnjaka.
          Oladi malo sa Lazarom
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Isti taj gospodin je i napravio tolike pare i obezbedio Liverpulu LS. Samo mi nije jasno sto je od svih napadaca na svetu izabrao bas Balotelija, kancera svake ekipe.
            Jeste ali zahvaljujuci Suarezu i Staridzu. Iz utakmice u utakmicu se ponavljaju iste greske a on nista ne preduzima konkretno mislim na odbranu, doveo je igrace koje je zelio doveo je golmana kojeg je zelio a mi i dalje primamo ogroman broj golova. Sto se tice igre ona je uvijek ista vrlo losa nije bitno jel to Bazel ili neko treci...

            Comment


            • Odlican je Velbek, taman za Arsenal.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Odlican je Velbek, taman za Arsenal.
                Dosao decko u veliki klub
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Kilavi PSV ga primio u 93.minuti!

                  Comment


                  • Kakva golčina Kejna - top klas strajker!
                    Kakva odbrana Lorisa - svetska klasa!

                    33 min How is this not 1-1?! Sosa goes behind the dozing Davies wide down the Benfica right and plays it across the six yard box. Ba slides in and somehow doesn't connect, then Sahan arrives at the far past and knocks it surely into the net, but no! Lloris sticks a boot out and gets the tiniest touch to knock it past the post! That's a stunning save!
                    Last edited by White Hart Lane; 02-10-14, 20:44.

                    Comment


                    • Boze koliko je sraman ovaj Macari, Karabag bolji nema veze sto gube, igraju bolje, dve sanse nisu iskoristili.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Boze koliko je sraman ovaj Macari, Karabag bolji nema veze sto gube, igraju bolje, dve sanse nisu iskoristili.
                        Kakav je Zdravko?

                        Comment


                        • Originally posted by CicoIZeko View Post
                          Kakav je Zdravko?
                          Tu smo negde on i ja.

                          Ceo stadion zvizdi na poluvremenu.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Kakav debil Kirikeš, kakav komad ne mogu da verujem

                            Comment


                            • Siti rutinski na praznom stadionu u Moskvi. Moglo je biti i više i manje od 0:2. Nije sviran penal nad Džekom, a pomoćnik je trebao da maše zbog Zabalete kod drugog gola.

                              U II pol se situacija promenila ulaskom Dumbije, CSKA zaigrao sa dva centarfora, idealna akcija Načo - Musa i Siti je matiran. CSKA ponovo u igri na 1:2.
                              Last edited by White Hart Lane; 21-10-14, 18:25.

                              Comment


                              • 2:2!
                                Načo iz penala poravnava u 86. minutu! Penal je sviran zbog najobičnijeg duela Kolarova i Dumbije gde je Dumbija odglumio neki faul.

                                Comment

                                Working...
                                X