Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nad Rodrigezom je bio čist penal...i drugi put.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ne mogu da prezalim onaj nepostojeci faul nad Krosom kad Juve imao kontru 4 na 2
      Šta žališ koji moj, kradu nas.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ovo nama gore ne bi svirao u istoriji, tako da mani se te priče. Eto npr. jači faul je propustio da svira nad Tevezom na sredini terena.

        Sudija pičketina.
        Ne zanima me da li bi Juveu svirao, ja ti komentarisem ovaj potez Chiellinija koji je neverovatno glup. U onakvoj gomili ti nasrces na igraca, jasno se vidi kontakt, kakav god da je, moze da uzrokuje pad i saplitanje igraca. Da sam na tvom mestu, pre bih prozivao ovog tupana, nego li sudiju.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma sapleo sam sebe Kjelini i udario Rodrigeza verujem sigurno bez namere vidis ga i posle kako ne moze da se pohvata,ali teatralan pad taman toliko da se poveruje i jaci start.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Drugi put Vidal laktom u facu ide na Jamesa sto o tome ne pricate jadni i napaceni Juventini
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Cist penal realno ne znam sta se bunis i kukas,a pri tome Juve ne igra nista Real i ovakav smijesan vise napada

              Chiellini je volina jednostavno
              Daj ne foliraj Juventusu ovo nikad ne bi svirao večeras, dakle nije penal, jer ne može biti penal ako je u korist Reala, a isti faul ako je u korist Juventusa nije. Budi realan, fudbal je sranje ogromno.

              Comment


              • Neka necete mora plakat za penal kad ce vas sad natrpat pa se necete moc izvuc na namjesten penal koji vas je izbacio

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Daj ne foliraj Juventusu ovo nikad ne bi svirao večeras, dakle nije penal, jer ne može biti penal ako je u korist Reala, a isti faul ako je u korist Juventusa nije. Budi realan, fudbal je sranje ogromno.
                  Ostrascen si pogledaj kako ga je sapleo,ovo je bas udarac majke mi priznao bi da nije nemam sta od toga 1:0 je vec

                  Real mi nekako lose igra ima Juve sanse,ali Pirlo jebe dosta situaciju na terenu...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Bonomo View Post
                    A kao nije mu uleteo u putanju? Slazem se da je vise folirao pad ali kontakt je postojao ulazanje u putanju = penal.
                    Gde vidis ovde ulazak u putanju ? Mali kontakt po listu desne noge i jeftin pokusaj glume kao da je otvoren prelom,koji je nazalost prosao kod sudije.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Drugi put Vidal laktom u facu ide na Jamesa sto o tome ne pricate jadni i napaceni Juventini
                      Meni je ono delovalo kao da Vidal zeli da izbegne kontakt, pa je onako postavio ruku, i ja sam veruj mi na prvu ruku pomislio isto.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Šta žališ koji moj, kradu nas.
                        Pa sta ja da radim sad brate?Ne mogu ja da odem u Madrid sa snajperom u ubijem sudiju,skupa avionska karta a i nemam snajper,ovako organizovacemo neku sacekusu u Svedskoj pa da ga roknemo zajedno.
                        Odigrali smo dosta losije od Reala,sreca da je jos 1-0,penal sam rekao svoje misljenje jos neke greske u nasu koristi,ali ako zelimo u finale ne smemo da se osvrcemo na tuje greske vec na svoju igru i da se koncentrisemo na prolaz.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ostrascen si pogledaj kako ga je sapleo,ovo je bas udarac majke mi priznao bi da nije nemam sta od toga 1:0 je vec

                          Real mi nekako lose igra ima Juve sanse,ali Pirlo jebe dosta situaciju na terenu...
                          Dabogda crko fudbal


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment




                          • Comment


                            • A je l' igra Kamoranezi?

                              Comment


                              • Juve igra sa dva igraca manje, Pirlo i Pogba ne postoje. Mora Alegri Vidala da povuce malo nazad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X