Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ni da spomene koliko nama fali Pogba

    Comment


    • A daj Llorente pa barem pokusaj da sutnes

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Niko ni da spomene koliko nama fali Pogba
        Oce li taj mrznov bit spreman za revans? Ako bude prolazi ovo Juve.

        Kakvo je drvo Ljorente, imali su prolaz vec sad
        sigpic

        Comment


        • Auu Llorente pa gde u golmana sutiras, a u onoj situaciji driblas umesto da sutnes ma idi bre.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jao Llorente .

            Comment


            • Odlično, odlično, skroz sam zadovoljan.

              Markizio otac fudbala i svega u vezi sa tom igrom, doktor, objašnjava cele sezone kako se igra ova igra.

              Comment


              • Jaoo Ljorente brate moj imao si sansu da resis mec,ali nema veze ja sam prezadovoljan pobedom,Real je imao 3 prava suta na gol iz cega je jedan postigao Ronaldo jedna precka i onaj sut Krosa sa distance,nista nisu pokazali veceras,bez akcije sve neka ubacivanja dok je Juve pokazao volju i bio bolji,idemo momci samo hrabro u Madrid za finale!!!

                Vidal igrac utakmice za mene,odavno nije prikazao vecu zelju za igrom i vecu borbu,srce je ostavio na terenu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Oce li taj mrznov bit spreman za revans? Ako bude prolazi ovo Juve.

                  Kakvo je drvo Ljorente, imali su prolaz vec sad
                  Kazu da ima velike sanse da se vrati za revans, on i Pereyra moraju igrati da bi imali ikakve sanse.

                  Llorente je drvo obicno. Nemamo neke napadace u rotaciju pa on mora igrati ovakve meceve. Tesko drvo je postao
                  Last edited by Prototype; 05-05-15, 21:42.

                  Comment


                  • Kjelini igrac tekme
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Miran sam potpuno za prolaz

                      Bale prevaga veceras bio
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Ja prvo navijao za GG inace koliko Modric fali Realovcima strasno,Ramos salje 2.lopte na tribine,on i sredina terena 2 razlicita pojma,slicno ko Etkison i pistaljka
                        Nije ovo lose sa Ramosom na sredini kao privremeno rjesenje ili kao vid taktike, samo ne treba on da salje pretjerano te duge lopte.

                        Steta za Juventus sto Ljorente nije iskoristio onaj odlican centarsut maestra Pirla, kao da nije ocekivao uopste loptu.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Miran sam potpuno za prolaz

                          Bale prevaga veceras bio
                          Jeste Real teski favorit, ali ovu kurcevitost ne volim nikako. Nisi ti nikako miran

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            Nije ovo lose sa Ramosom na sredini kao privremeno rjesenje ili kao vid taktike, samo ne treba on da salje pretjerano te duge lopte.

                            Steta za Juventus sto Ljorente nije iskoristio onaj odlican centarsut maestra Pirla, kao da nije ocekivao uopste loptu.
                            Vala veceras je daleko bio od maestra, mada cuvali su ga kao Mingovu vazu. Llorente je morao sutirati kod one situacije kad je izasao sam ispred Casillasa

                            Comment


                            • Koliko se Suarez izmašio za pola sata...

                              E- Skinuli su sve strimove sa YT-a, evo novih. Nije YouTube, ali je slika perfektna, još bolja.
                              http://www.ustream.tv/channel/khushboohaido (mnogo dobar)
                              https://streamup.com/AMSportsFooty
                              Last edited by Bastia33; 06-05-15, 20:20.

                              Comment


                              • Xabo Alonso najlosiji ubedljivo, bas slaba partija, Neuer najbolji. Ali koliko samo fali Robben, nema ko da povuce loptu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X