Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Bogdanović s ovih 6-6 pokazao šta čeka Grke sutra!

    Comment


    • #77
      Osjećam obvezu da napišem konačni osvrt našeg nastupa na ovom SP ,pošto sam dosta pisao tjekom prvenstva ,a i rekao da bi mogli doći do SF
      Jučer bogat sportski dan bar za mene,sreća pa se moja 2 najdraza sporta tenis i košarka nisu preklopili u isto vrijeme,neznam kako bi raspodijelio prioritete
      Uglavnom ova ekipa je jača od iste one koja je osvojila 4. mjesto na prošlom eurobasketu,imamo 3 vrhunska igrača Tomić,Šarić i Bojan,i 4,5 solidnih euroligaških igrača + najveći ne samo hrvatski nego i europski talenat 95. godišta Hezonja ,način na koji je Repeša koritio Hezonju i Tomića je momentalni otkaz,pa on je napravio da najbolji centar eurolige zadnje 2 sezone izgleda ko smiješni igrač svojom taktikom,tek je skužio zadnjih 10 minut protiv Francuza da Tomića nemogu branit pod košem,zabio je valjda 12 koševa u nizu i onda laganica na klupu zadnje 2 minute ,al ajde vidilo se i na njemu da je umoran,ali trebao je biti na parketu kod napada 30 sekundi prije kraj i -2

      Što se tiče Lafayetta,vidi se da je drag momak,i sve to,ali jednostavno nije trebao biti na ovome prvenstvu,i neću nikada biti za to dovođenje stranaca u ekipu,ako več nema mladih playmakera(u tome vam zavidim strašno,jer vi svako malo izbacujete odlične playe ),pa daj nagovori Planinića i Popovića da se vrate natrag,a ne licitirati cijelu godinu o amerima

      Moram i napisati par rječi o Bojanu,bio sam skeptičan nakon zadnje polusezone u Feneru gdje je igro u dosta lošoj formi,ali ovo što je igrao na ovom SP me oduševilo,najbolji naš igrač,mislim da je imao oko 22,23 koša u prosjeku,mislio sam da će biti prolaznik u NBA-u ,ali ako nastavi pružti ovakve partije mogao bi imati ozbiljnu ulogu u oslabljenim Netsima ove sezone,barem 15 tak minuta po tekmi

      Neugodno razočaran Rudežom,igrač koji je došo u NBA ,a i na ovo SP samo radi svoga šuta,je u svakome ključnom trenutku promašio otvorene šuteve,za njega teško da će biti i garbage time u NBA-u ,ali ajde osigrao je svoju budućnost,barem to,razočaram sam i Žorićem,ali o tome sam već pisao,nemože ti on Repeša dijelit isti broj minuta ko Tomić,jednostavno ne može

      Žao mi je još jednom što ova ekipa nema boljeg trenera,da je tu bio Peras bio bi mi užitak gledati ovu ekipu vjerujem,a ovako mi se smučilo s Repešom,šteta što vjerovatno još par godina Peras neće preuzeti ovu repku,jer tek nam sad dolaze mladi igrači,s kojima bi on gotovo sam siguran ostvario velike rezultate...

      Što se tiče ostatka prvenstva očekujem pobjedu Španjaca protiv SAD-a u finalu,a za broncu očekujem pobjednika dijela ždrijeba gdje je sve otvoreno Brazil/Argentina-Srbija/Grčka
      Last edited by Mario Ancic; 07-09-14, 14:51.

      Comment


      • #78
        Sastavi...
        http://svetskoprvenstvo.com/sastavi-...-srbije-grcke/

        Ustolicio ga Krstic
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • #79
          Nas najbolji mec na turniru, i odlicna odbrana na momente kada je trebalo, sve je ulazilo sto je trebalo, Grci su kasnije dosta pali, sto je i rezultovalo ovakvoj zavrsnici. Mada ne treba se zavaravati i ocekivati 100% jos jedan ovakav mec u 1/4 finalu, ali ako ponove nesto slicno, onda smo verovatno u 1/2 finalu ko god da nam dodje u sledecem mecu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #80
            Ja sam srećan što smo se popišali po Grcima. Voleo bih Argentinu u 1-4 finalu jer mi se čini da bi i oni prošli isto kao Grčka. Na kraju, može i Brazil, jer sigurno ne mogu 2x da ponove istu igru protiv nas. Valjda smo naučili nešto.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #81

              sigpic

              Comment


              • #82

                Comment


                • #83
                  Sutra Srbiju čeka težak, po svemu sudeći, još teži ispit nego što je to bio meč s Grčkom. Ipak, naši su pokazali da mogu da se nose s Brazilcima.

                  - Brazil je strašan rival, prema njima imamo izuzetan respekt. Ovo je njihova najjača reprezentacija u istoriji, a selektor Manjano već tri godine radi s njima. Ipak, možemo da igramo bolje nego što je to bio slučaj u Granadi, gde su nas pobedili - jasan je Đorđević.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #84
                    http://en.wikipedia.org/wiki/Oscar_Schmidt

                    Ovaj lik je nezvanično najbolji košgeter u istoriji i uzeo je bronzu 78'. A imaju oni i po 2 zlata i srebra...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #85
                      Ja mislim da Turci danas dobijaju Litvance
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Bendtner View Post
                        Ja mislim da Turci danas dobijaju Litvance
                        Ja isto mislim da nemaju sanse.
                        Kvalitetniji su Litvanci.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Ja se nadam ce nam mec iz grupe dati znanja i volje da ih sada dobijemo.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • #88
                            Словенија - Америка статистика:

                            Spoiler


                            Број Словенаца...
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Profesor na delu






                              Cudesna blokada Bogdana





                              Cestitke za nase momke, i za nevidjenu radost koju su nam doneli.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • #90
                                Prognoza Radula-da se smrznes



                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X