Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Joj Boze kakve golove daje ovaj Roben kao da mu je usput, kao sa 30% snage... A komentator mi se dere na rohadirekti zabolese me usi
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • #92
      Sta igra ovaj Dortmund ove sezone?! Majko moja mila
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • #93
        oooooooo druga li leeeeee, druga liga leeeee, druga liga leeeee, druga liga leeeeeeeee!!!!

        Comment


        • #94
          Bavarska masinerija nastavlja da melje!

          Comment


          • #95
            Kako se Bajern sprda, ovo nije humano...

            Leva dade lep gol sa 20ak metara...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              Roben kakva je to klasa od coveka. Majko moja. Nije human.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #97
                [VINE]O6jZbEwbzUv[/VINE]

                [VINE]O6jAEr6Armr[/VINE]

                Comment


                • #98
                  ...Odma lopta nazad, kao nekada Igor Duljaj. Nema veze na kom delu terena se nalazi, samo nazad
                  Doktor jbt
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #99
                    Ne znam zasto ljudi uvek igraju na Dortmund kad su oni ovu sezonu odavno otpisali,oni u gostima ne mogu da dobiju nikog iole jaceg domacina,vec kod kuce da pobede 1-0 2-0 i to je to,svi se pecaju bezveze
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • CALHANOGLU !!!!

                      Nije iz slobodnog, ali nova golcina oca fudbala !!
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Bio sam siguran da je loptu skrenuo neko od igraca Gladbaha , ali kada sam vidio ponovni snimak moja reakcija je bila ovakva.

                        Kakav majstor!

                        [VINE]O60wHDiDJHP[/VINE]
                        Last edited by Rossonero; 14-12-14, 14:53.

                        Comment


                        • Izgleda da Dortmund sprema ponudu Kampla. Slovenca sam gledao i prosle i ove godine i samo reci hvale imam, jedan izuzetan igrac, koji bi se usput uklopio u sistem Kloppa, i mozda bi bio neka vrsta prekretnice za Milionere u ovom trenutnom sivilu. A zeli ga i Schmidt u Leveru.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Izgleda da Dortmund sprema ponudu Kampla. Slovenca sam gledao i prosle i ove godine i samo reci hvale imam, jedan izuzetan igrac, koji bi se usput uklopio u sistem Kloppa, i mozda bi bio neka vrsta prekretnice za Milionere u ovom trenutnom sivilu. A zeli ga i Schmidt u Leveru.
                            Bas dobar igrac. Sa Maneom prosle sezone po krilima su ubijali, i u ligi i u evropi. Bas dobra kupovina bi bila i za Dortmunda, a naravno i za Schmidta, on ga zna najvise

                            Comment


                            • Kevin Kampl cried after today's match for Salzburg. Means he's probably leaving in January. Best of luck at your new club, Kevin!
                              To bi bilo to.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Samo jos jednom da kazem da je Xabi Alonso doktor ove igre
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X