Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Mora da se primjeti kako ocajno brani kontre ekipa Pepa Guardiole
    Primetilo se to jos prosle godine, valjda ti najbolje znas od svih

    Comment


    • Hoce to kad Meho ne igra
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • E dosadnijeg meca od leverkuzen dortmund tesko ce biti.ovi iz leverkuzena pa ako nisu 15 lopti cistih zveknuli u publiku sramota........

        Comment


        • Trener Dortmundske Borussije Jürgen Klopp svjestan je kako ga do kraja sezone čeka grčevita borba za ostanak u ligi, no zadovoljan je remijem u gostima kod Bayera u Leverkusenu.

          “Zadovoljan sam, stvarno sam zadovoljan”, kazao je Jürgen Klopp nakon što je njegova Borussia (D) u 18. kolu Bundeslige odigrala 0:0 na gostovanju kod Bayera u Leverkusenu.

          “Ovo su mali koraci kojima napredujemo prema našem cilju, a to je ostanak u ligi. To su koraci koji su važni i za stabilnost momčadi”, kaže Klopp i nastavlja:

          “Prema cilju moramo ići bez kompromisa. Zato sam i zadovoljan, sad smo bod bliže ostanku!”
          I dalje ne mogu da vjerujem da su zadnji na tabeli.

          Spoiler
          Last edited by Rossonero; 31-01-15, 21:50.

          Comment


          • Veseli Dortmund opet igra ocajno. Pozitivno je sto ne primise odmah gol, kao mnogo puta pre, ali organizacija napada kod njih ne postoji trenutno. Rojs i Abumejang u ocajnoj formi, i odmah se to primecuje. Ovaj Krampl se najvise trudi za sad. Mislim, tesko da on moze nesto da promeni, al se najvise zalaze. Rojs mora da izadje iz kanala da bi i Dortmundu krenulo. Ostaje im ovo drugo poluvreme, i nadam se da ce bar 1 da metnu. Bas im treba pobeda, prvenstveno zbog samopouzdanja...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Kako ce Borusija lepo u drugu ligu. Jadna mili Boze
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kako su losi majko moja... Kako su ovako losi?!
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • A garant ce se probuditi u LS protiv Stare dame.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Tuzno je gledati koliko nisko su pali Milioneri....
                    Tesko da ce oni uraditi nesto protiv Italijana ako podhitno ne dignu formu..
                    Meni su najace kladionice koje daju kvotu 1.48 na keca, a igra poslednji protiv petog. Jos Augsburg izgubio samo 3 tekme u ligi, a Dortmund ne zna gde je levo...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Je li moguce da su ovoliko losi Kakav samo napadacki potencijal imaju, a ovo im se desava, prosto neverovatno.

                      Comment




                      • Comment


                        • Jürgen Klopp's been told that he will be sacked if Borussia Dortmund are still in the relegation zone at the end of February. (Source: BILD)
                          Apsolutno nerealno sta se desava.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Izgleda da je skroz pogubio konce i autoritet koji je nekada imao...vrijeme da se rastaje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nastasic igra odlicno u Salkeu. Lepo se uklopio u tim, i definitivno mu odgovara ova Di Mateova 3-5-2 taktika. Veceras je odigrao bez greske...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šurle debituje danas za Volfsburg.

                                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X