Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Rayo se ocekivano igra kamikaza, hiljadu lopti smo poslali gde su nam igraci bili u offside-u, ili na ivici, dosta i pogresnih odluka pomocnika je tu bilo na obe strane, ali su stvarno jako teske situacije za procenu. Neymar i Messi nastavljaju da kidaju. Munir je zreo za zamenu, a mozda bi bilo bolje i da pomogne Barci B, ako je moguce.

    Comment


    • #92
      Lijepo , bit ce ovo nova tri boda , sad sigurno , zato sto su crveni dobili ..

      Veliko bravo zasluzuje Bravo , postavio je novi rekord , sad samo da sto duze ne primimo go , da rekord bude sto jaci .. Danas je imao dvije spektakularne odbrane , ona negdje na pocetku , kad je ostavio sebe u igri za rekord , a drugi prije par minuta ..

      Svaka cast kralju
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #93
        Kamikaza ili ne, ljudi idu na to da pobijede tako da je otvorenija igra s razlogom. Volio bih vidjeti Pako Himeza kao trenera nekog jačeg tima.

        Zašto El Hadadija napolje?! Je l' zato što je bio sebičan u onoj situaciji. Ništa strašno za mladog igrača, problem je ako nastavi sa tim kako bude sazrijevao.

        Comment


        • #94
          Ma ne zbog sebicnosti (tu ga je i vise izdala kontrola lopte, nisam siguran ni da je posle i mogao dodati Neymaru), nego sto je usrao svaku izglednu situaciju u kojoj se nasao, pogotovo kada je imao cist put do gola, a iz nekog razloga je sacekao da se vrate igraci Raja i postave opet ispred njega. Da me ne shvatis pogresno, obozavam klinca, samo je prerano jos za njega, nije jos zreo za ovu minutazu i mislim da bi za njegov razvoj bilo mnogo korisnije kada bi bio standardan u Barci B.

          Ne znam kako je ostalo samo 0:2, moglo je komotno da bude 0:10, bez preterivanja. Ne pamtim kad se Messi ovoliko ispromasivao, 5 komada je mogao zabiti, ali jbg, bolje u ovakvoj utakmici da promasuje.. pobeda je pobeda i to opet bez primljenog gola.

          Comment


          • #95
            Ljudi moji kakve sinoc tekme u Primeri.Ne pamtim da sam gledao zanimljiviju subotu kod Spanaca od sinoc.Na 5 tekmi je palo 19 golova.Aj sto je bilo 5 golova,nego je bilo i 5 crvenih kartona.Samo na Eibar - Levante nije bio crveni karton.A upravo je ta tekma bila najzanimljivija.Levante vodio 0-2,pa ih Eibar stigao na 2-2,da bi Levante poveo 2-3,i Eibar u 94om minutu izjednacio.Ko je ocekivao od ove tekme 6 golova..
            Malaga napravila prelaz,i to neregularni prelaz.Sudija im svirao nepostejici penal 12-13 minuta pred kraj.
            Malo je falilo i Almeriji da napravi prelaz,ali ostalo je 2:2.
            Valensija razbila Atletiko za 13 minuta,uz promaseni penal kod 3:1 na kraju prvog poluvremena.Da je to Sikeira dao,bila bi mnogo zanimljivija tekma.
            Sve u svemu,extra subota sto se tice Spanaca....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              Nista se tu trener ne pita

              sigpic

              Comment


              • #97
                Nije prvi put da madridski mediji pokušavaju iskreirati situaciju onako kako bi oni željeli da bude. Mesi je pokazao Enrikeu da je OK i da ne treba zamjenu a ovdje je predstavljeno da je "hladno" okrenuo leđa i totalno ignorisao reakciju sa klupe. Sjećam se ranije kako su pisali da je Leo upućivao uvrjedljive riječi Kristijanu Telju zbog toga što mu Teljo nije dodao loptu.

                Comment


                • #98
                  Jbg ako Gvardiola kaze da je nedodirljiv u Barseloni onda je nedodirljiv. Isto tako bio je jedan od glavnih za postavljanje Martina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Ja nikada nisam čuo da je Pep tako nešto rekao, a dosta puta je bio pitan vezano za Mesija u periodu od kako nije trener Barselone. Jedino se to spominje u nekoj knjizi koju je sročio neki novinar.

                    A ovo za Martina je tek neistina, upoznali su se tek kada je ovaj za trenera imenovan.

                    Comment


                    • Ovo je skorije, ista prica i prosle godine, jos je tada pricao i kako je sa slamcicom dolazio na treninge i setkao se ako ga ostavi na klupi ili izvede ranije. Mozda je i izmisljeno, ali demanta nema.

                      https://uk.eurosport.yahoo.com/news/...161517940.html

                      Martinove izjave odmaracu ga kad god mogu djeluju kao pravdanje. Obojica iz Rozarija, sigurno je Mesi barem malo uticao. Mada nije zavrsilo kako treba, nekak oje to sve hladno izgledalo tokom prosle sezone, pa i sam Martino je rekao da Mesi ima uticaja, ali da ce on biti sef. I sad ga opet trenira, iako je rekao da to nije nimalo lak posao, prije svega zbog medija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam Vlajko šta bih ti više rekao, jedino da sam prosudiš vezano za sve to.

                        Ne demantuje on to ništa, jedino nekada kada ga novinari između ostalog pitaju za tako neke situacije on to opušteno obori.

                        Luis Enrique: "Not subbing off Messi against Eibar? When we're doing a sub, more so the third, we always ask several players how they feel."

                        Comment


                        • Miroslav Djukic, nuevo técnico del Córdoba



                          Đukić preuzeo Kordobu.

                          Comment


                          • Comment


                            • Al' je odradjena najava... Znaci

                              Comment


                              • u 18h Vreme staje ! Mene vec euforija cepa

                                VBVC!!!!!!!!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X