Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma glupost od crvenog, ovakvih reakcija ima na stotine u Spanskoj ligi

    Comment


    • Pa kapiram da ga je socno opsovao, ili nesto slicno.

      Ovacije za velikog gospodina..

      Comment


      • Idemo barsa,vazna stepenica predjena,sad bi trebalo rutinski sve privesti kraju.
        I da nadam se kiksu Reala
        sigpic

        Comment


        • Griezman opet dva gola. Decko jednostavno ne moze da stane....
          Na poslednjih 5 utakmica 8 golova. Izasao je na 22 gola u prvenstvu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Amrabat je danas u lepom ambijentu nastavio kontinuitet dobrih igara i odlicnu partiju krunisao golom. Tokom citave sezone sasvim dobro funkcionise taj ofanizvni trio iza napadaca, Samu - Amrabat - Kastiljeho. Oriol Riera je doneo 1 bod gostima iz Galicije i na taj nacin ih ostavio u borbi za opstanak. S vremena na vreme Sancezov tim osvoji po koji bod, ali morace da pocnu sa pobedama ako zele opstanak.

            Zao mi je sto renomirani Viktor Fernandez nije ostavio dublji trag na klupi Deportiva. I pored toga sto ih je ostavio nadomak zone ispadanja, oni su igrali spanskim stilom igre, kombinovali, trudili se da ostave sto bolji utisak i na mene licno je takav utisak i proizveden. Splet okolnosti, ali i nedostatak kvaliteta na nekim pozicijama, uslovio je los plasman na tabeli. Nekada se kockice jednostavne ne sloze, kao da neprestano fali jedan cinilac. Viktor Sancez je sada izvsio neke promene, najznacajnije na centralnim pozicijama u timu, ali nisam siguran da li ce uspeti da sacuva Deporu prvoligaski status. Raduje cinjenica da se Postiga vratio iz povrede.

            Uzgred, Malaga me, po stilu igre, ali i na kadrovskom planu, pocetkom sezone dosta podsecala na Melov Betis iz sezone 12/13. Turbulentnom igrom i nekim cudnim porazima su izgubili pravo na tu, rekao bih, cast ali ako ostanu na broju i posle leta mozda bi mogli da se nadaju dobrim rezultatima i sledece sezone.

            Kada smo vec kod Betisa, oni su juce slavili na nezgodnom gostovanju Alavesu i nastavili da sigurno koracaju ka Primeri. Kastro i Molina nastavljaju sa neverovatnim partijama: obojica su postigla po gol. Uprava Betisa je pre neki dan najavila da ce klub, u slucaju plasmana u Primeru, pokusati da dovede stopera, kreativnog veznjaka i napadaca. Pouceni iskustvom 10-ke, Verdua, koji je stigao u Betis u vreme kada je Mel, kao i sada, forsirao igru u sistemu 4-4-2, mislim da mozemo ocekivati da taj igrac mora biti ili u mogucnosti da igra dublje, ili da je sposoban da igra na krilu. Pepe Mel jednostavno ne odustaje od svoje 4-4-2.

            Nas Ranko Popovic danas ima tezak zadatak: pobeda nad Numansijom je imperativ. Gosti su samo jedan iz plejade timova koji se bore za 6. mesto. Imajuci u vidu da je Ponferadina, koja Saragosi bezi 3 boda i zauzima tu poziciju, juce izgubila od Barselone B, ovaj mec jos vise dobija na znacaju.

            Comment


            • Bice tesko veceras,voleo bih da ponovo presudi Chicha
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Sta napravi Nolito

                Comment


                • Lep gol Nolita. Mini solo prodor i precizan sut. Carvajal i Ilaramendi su prilicno amaterski reagovali kod gola. Dopustili su da ih Nolito lagano prodje, kao cunjeve...
                  Mnogo bolje otvaranje igraca Selte. Deluju nekako energicnije. Bice ovo veoma zeznuta tekma...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Fenomenalno kretanje Chiche.. Klupa Benz,klupa..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • James je u fantasticnoj formi...

                      Comment


                      • Brzo preokrenuse Madridjani ovo. Bas mi drago zbog Cicarita. Odlicna kretnja i lepa zavrsnica...

                        P.S. Evo ga i izjednacenje. Mali Mina odigrao dupli pas sa stativom...
                        Odlicna utakmica za sad...
                        Last edited by z0La; 26-04-15, 20:30.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Bice ovo luda utakmica, ako vec nije.

                          Comment


                          • Kakav sou program od utakmica,ludnica i nista drugo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Totalno luda i otvorena tekma. Ide ovo u 7+ cini mi se...
                              Dosta srece kod ovog treceg gola Reala, ali eto vratila im se ona stativa Ronalda pre gola...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Eh, da nam je vise terena ovakvih dimenzija.

                                Comment

                                Working...
                                X