Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao,ali cujem da se Suarez ispromasivao veceras
    Last edited by AK47; 11-04-15, 20:54.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Strasna inicijativa Seville, ali i previse pasivna Barca, su neke stvari koje su dovele do gola Gameira. Emery pogodio svaku izmenu.
      Moram pohvaliti Aleixa Vidala, meni drag igrac jos dok je igrao za Almeriu koju sam slucajno gledao samo zbog Susa prosle sezone, dok je ovaj bio na pozajmici.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Realan ovaj po meni rezultat kada se sve uzme u obzir na kraju iako se moralo bolje odigrati nakon ona dva gola prednosti.

        Bravo je napravio gresku kod gola Banege, znao sam da ce sutati Ever i bio ubijedjen da brani Bravo ali eto presla mu preko ruke. Mada i Iniesta je morao da izadje na sut, samo je posmatrao. Ne znam sta da kazem za ovih par promasaja Suareza, kao da nekada zeli da "zakuca" loptu u mrezu a postoje mnogo jednostavniji nacini.

        Last edited by ognjen; 11-04-15, 22:13.

        Comment


        • Posle jucerasnje savrsene partije Selte, mora da se pomene i ovaj mali, koji je juce dominirao. Hranili su ga saigraci loptama celu utakmicu, i on je to lepo iskoristio. Vrlo raspolozena Selta sinoc. Valjalo bi pomenuti i 2 gola Lariveja (konacno je taj covek proradio) i 3 asistencije po meni glavnog coveka u Selti, Nolita...

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Prilicno nesadrzajno prvo poluvrijeme na utakmici Hetafe - Viljareal. Jedino sto se moze izdvojiti je ovaj sut Morena sa distance pred kraj poluvremena. Marselinjo izveo kombinovan sastav, u drugom bi morao mislim da uvede Ceriseva ili Djovanija Dos Santosa kako bi dobili vise raznovrsnosti u vrhu napada.

            Comment


            • Ajoj koja povreda Musakija. Ovo je defnitivno kraj sezone za njega i ceka ga duga duga pauza. Otisao je skroz zglob. Jedna od najgorih povreda....

              Inace, mnogo bolje drugo poluvreme. Prvo je bilo blago receno uspavanka. Lep gol je postigao Kastro...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Da, bas ruzno je bilo za vidjeti. Kraj sezone sto se njega tice vjerovatno.

                Morace Viljareal do kraja utakmice sa igracem manje jer nemaju pravo na izmjenu.

                Comment


                • Prvo poluvreme bas dosadno, jedino sutevi Uchea i Morena vredni pomena, drugo poluvreme nesto bolje, ja prvenstveno gledao utakmicu da bih gledao Joela Campbella kad on nije ni dobio sansu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Da vidimo moze li Atletik da uradi nesto do kraja, forma im je pomalo u padu u poslednje vreme. Mada, mora se priznati da su imali prilicno tezak raspored u poslednja tri kola. Gostovanje na Kornelji je jedno od najtezih u ligi.

                    Espanjol prilicno dobar, najverovatnije ce ovo biti 5. mec u nizu koji se zavrsava bez poraza. Ako ovako nastave do kraja sezone bi mogli da prestignu Malagu. Naravno, Garsija je ponovo strelac.

                    Originally posted by z0La View Post
                    Posle jucerasnje savrsene partije Selte, mora da se pomene i ovaj mali, koji je juce dominirao. Hranili su ga saigraci loptama celu utakmicu, i on je to lepo iskoristio. Vrlo raspolozena Selta sinoc. Valjalo bi pomenuti i 2 gola Lariveja (konacno je taj covek proradio) i 3 asistencije po meni glavnog coveka u Selti, Nolita...


                    Dete Selte sa kojim nije, uslovno receno, napravljena greska kao sa Denisom Suarezom koji je jos iz mladjih kategorija otisao u Mancester Siti. Velika nada spanskog fudbala.
                    Last edited by Bogi; 12-04-15, 17:41.

                    Comment


                    • Kakav gol Kastra za drugi gol Sosijedada..
                      Inace, dva sramna penala je sudija svirao...

                      p.s. Secam se da smo relativno skoro bas pominjali nesto Minu ovde. Mislim da si cak rekao da bi trebao uskoro da ocekujemo nesto dobro od njega..
                      Last edited by z0La; 12-04-15, 19:19.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Samo da se nadovezem na prosli post i na gol Kastra...

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Borba za 1. mesto se ponovo zakuvala. Brige navijaca Barselone u vezi sa gostovanjem na Sancez Pishuanu ispostavile su se kao opravdane.

                          Buskets i Rakitic su odradili dobar deo posla, dok je Inijesta pruzio za ovu sezonu uobicajno bledu partiju. Nejmar i Mesi su bili na visini zadatka, dok je Suarez mogao mnogo bolje neke stvari da odradi. I dalje se vidi da se nije potpuno uklopio, nekada toliko petlja da je to prosto neverovatno, ili samo ne podigne glavu i udje u seriju nepotrebnih drilinga. Pas igra u trouglovima mu takodje nije najjaca strana.

                          Luis Enrike je prvo, odugovlacenjem sa prvom izmenom, dokazao da nije imun na jednu od najvaznijih slabosti mladih i neiskusnih trenera. A onda je, potpuno neocekivano i neobjasnjivo, u igru uveo Cavija umesto Nejmara. Verovatno je cilj bio da Inijesta i Cavi smire igru ali je, pri vodjstvu, tim ostao bez igraca koji najbolje vuce kontre. Plus, u igri je ostao jedan od slabijih na terenu. Ova izmena je otvorila vrata izjednacenju.

                          Gameiro je ponovo, po ko zna koji put, iskoristio dobijenu sansu. Bez sumnje najbolji ''dzoker'' lige u ovoj sezoni i materijal za prvu postavu. Agresivnost i koncentracija koju su predstavili igraci domacina su presudili u subotnjem mecu, ali to je ono sto redovno mozemo videti od Emerijevog tima.


                          Sto se drugih meceva tice, videcemo moze li Valensija da iskoristi, uslovno receno, kiks Atletika u Malagi. Domacin je tim koji do kraja sezone moze da igra za prestiz, a poj mladosti i iskustva koji imaju u svojim redovima garantuje da cemo nastaviti da gledamo pristojna izadanja u njihovoj reziji. Sevilja je sada definitvno u borbi za 3. mesto, ne treba to osporavati, jer je dosta bodova u igri.

                          Podvukao bih i veliku pobedu Almerije nad Granadom. Serdji je vodio tim do pobede na prvom mecu na kojem se od njega ocekivala pobeda. Sorijano je vracen u prvu postavu, Teje i Korona su dobili defanzivnije uloge i taj se pristup isplatio. Viljareal nastavlja da igracki, ali i bodovno, tone. Vise nema dileme oko toga da Marselinjo mora da izvrsi korenite promene na kadrovskom i taktickom planu. Musakio je doziveo onu stravicnu povredu i nadam se da ce se sto pre i sto kvalitetnije oporaviti.

                          Depor i Elce su zabelezili vrlo, vrlo vazne bodove. Promena trenera Deporitva znacila je i ustaljivanje supertalentovanog Hozea Rodrigeza u prvom timu. Radi se o pozajmljenom igracu Real Madrida. On, Lukas, Kavaleiro, Kuenka i Farina su vrlo interesantan zbir ofanzivnih vezista i nece mi biti drago ako ispadnu u Segundu, jer ce u tom slucaju oni sigurno napustiti galicijski klub.


                          I na kraju, samo da se podvuce jos jedanput: Serhio Garsija je mag fudbala. Ponovo je jedan od najboljih napadaca koji su ponikli u Barseloni resio mec i tako obezbedio pobedu na osuncanoj Kornelji. Na taj nacin se Espanjol revansirao Atletiku za poraz u Kupu kralja. Bila je to i prilika da se Ernesto Valverde susretne sa igracima kluba koji je sa velikim uspehom vodio.
                          Last edited by Bogi; 13-04-15, 12:27.

                          Comment


                          • Valencia prisla na samo bod zaostatka i meni je super sto se bas zakuhalo u daleko najboljoj ligi na svijetu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kada smo vec zakasnili da se prisetimo 6. aprila, mozemo i da danasnji datum oznacimo kao vrlo vazan u istoriji Granade. U nekim izvorima se danasnji datum spominje kao datum osnivanja. Osnivacki akt kluba donesen je 6. aprila, ali je klub zvanicno registrovan i udahnut mu je zivot 14. aprila. Tadasnji naziv kluba bio je Rekreativo Granada.

                              1947. godine klub menja ime u ono koje i danas nosi, Granada CF.





                              Last edited by Bogi; 14-04-15, 09:14.

                              Comment


                              • Solidna utakmica Levante - Espanjol. U veoma vaznoj utakmici za Levante, domacin gubi na poluvremenu. Prilicno naivno su primili dva gola. Sa druge strane, sumnjivo su postigli gol. tj. dali su ga iz nepostojeceg kornera. Mora Levante ovo da okrene u drugom poluvremenu ako hoce da ostane u Primeri i sledece sezone.
                                Nego, Bogi, reci mi jel ovaj Uche iz Levantea ima kakve veze sa Ucheom iz Viljareala? Poprilicno mi lice jedan na drugoga. Znam da sam 2-3 meseca gledao neku utakmicu Levantea i mislio sam da je Uche iz Viljareala presao na pozajmicu u Levante...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X