Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je majstor fudbala Kakuta. Prebrz i sa loptom i bez nje, i brzo razmislja, a sve je potkovano vrhunskom tehnikom.

    5-6 navijaca Raja stoje na krove zgrade iza tribine koja se renovira i uzivaju u pogledu na teren.
    Last edited by Bogi; 08-04-15, 21:33.

    Comment


    • Rayo razvalio Real.

      Veliki Paco
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Tebi sam bas valjda pricao da ce mu se jednom isplatiti taktika protiv Reala, ili Barse? Samo ne verujem da ce to biti veceras.

        Comment


        • Na ivici su, potpuno su bez lopte izigrali goste, a sa loptom ih rasirili i naterali na odbranu. Da vidimo koliko mogu da izdrze u ovom tempu.

          Comment


          • Kakvu ce pometnju da napravi ovaj Pako kad predje u neki jaci klub....
            Vec ga vidim kao naslednika Emerija kad/ako ovaj ode...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Kakvu ce pometnju da napravi ovaj Pako kad predje u neki jaci klub....
              Vec ga vidim kao naslednika Emerija kad/ako ovaj ode...
              Bogi iskopiraj deo za Paka koji sam ti poslao malopre.
              sigpic

              Comment


              • Koji je retard ovaj Plavšić, fenomenalna odluka sudije, Ronaldo počeo da pada mnogo pre kontakta.

                Ali koji je retard Plavšić, gleda usporeni snimak sto puta i priča da je penal.

                Comment


                • Casiraghi salje PP:

                  Mora Pako u nesto jaci klub, ako Emeri dobije neku ponudu logicno bi bilo da ga on zameni.
                  A onda Djanfranko potvrdjuje:

                  Kakvu ce pometnju da napravi ovaj Pako kad predje u neki jaci klub....
                  Vec ga vidim kao naslednika Emerija kad/ako ovaj ode...
                  Imamo konsenzus na forumu sto se Paka tice.


                  Navikli smo na ovakvu, vrlo aktivnu, koordinisanu i agresivnu odbranu Raja, ali mene najvise odusevljava njihva igra sa loptom veceras. Da ovako rasirih protivnika ovog kalibra, i nastavis sa neumornim napadima i stvaranjem sansi. Svaka cast Hemezu i narocito igracima.

                  Modric majstorski resio situaciju pod stravicnim pritiskom.

                  Rekao bih da nije bio penal, iako je intenzivni kontakt postojao. Mada nisam siguran. Ronaldo je u najvecoj meri bio inicijator kontakta, barem tako izgleda. Cudi me da na sajtu Marke nema komentara sudije Anduhara, on retko gresi iako mnogi misle da je subjektivan.
                  Last edited by Bogi; 08-04-15, 22:24.

                  Comment


                  • Dobro su ovo uradili gosti, nema sta. Karvahal odradio veliki deo posla. Zasluzeno vodjstvo. Da vidimo ima li odgovora, mada ce biti ekstremno tesko.

                    PS Kaze sudija Anduhar da se ipak radilo o penalu jer je defanzivac ispao iz igre, i da Ronaldo nije mogao da ga izbegne.

                    U svakom slucaju, veliko mucenje gostiju ipak se pretvorilo u vaznu pobedu za ostanak u trci za titulu.
                    Last edited by Bogi; 08-04-15, 23:06.

                    Comment


                    • Game over....
                      Stvarno bi bila steta da Isko ispasta zbog Jamesa. Mislim i jedan i drugi su vrhunski fudbaleri, ali jedan je visak na sredini (Kroos, Modric, James i Isko).
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moze Hames da igra desno bez problema, a da se otvori prostor za Iska na sredini. Ali u tom slucaju bi Bejl isao na klupu.

                        Velika je steta sto Isko mora da sedi na klupi. Malo se i on nasao na neopravdanom udaru javnosti u poslednje vreme.

                        Comment


                        • Steta stvarno. Prosto ne vidim koga bi mogao da izbaci. Nesto ne verujem da ce Bejl na klupu...
                          Ako ne bude nekih povreda, mislim da se Isko nece naigrati mnogo do kraja sezone. Iskreno, ovog trenutka bi stavio Bejla na klupu i izvrsio rotaciju, ali jbga. Ne moze covek od 90 miliona da sedi na klupi, nazalost....
                          U svakom slucaju, nadam se da ce sledece sezone jedan od ove dvojice Bejl/Ronaldo otici negde, tako da ce se stvoriti prostor za Iska...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Tu su samo viska dva metra drva iz Walesa

                            Kako je kritican fudbaler on bas nista jbt ne zna
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Videcemo. Ako Anceloti ode moze se ocekivati nekoliko odlazaka. Ako ostane, onda mozda niko ni ne ode od prvotimaca veznog reda i ofanzivne linije. Koliko se secam, on bas voli Benzemu i Iska.

                              Isko je igrac na kome bi nova Realova generacija mogla da se gradi. U ovom trenutku je problem sto madridska javnost, koja je vrlo bitan faktor, stvara vestacku dilemu ''Isko ili Hames''. Nije Isko igrao bas vrhunski poslednjih par meseci, ali nije ni tim igrao dobro. Sada se Hames oporavio, zamenio ga, zabelezene su dve pobede i verujem da ce se sada ovaj izbor ishitreno shvatiti kao ispravan.

                              Hames je jedan agilan ofanzivac, fudbaler sa velikim radijusom kretanja, koji nije pravi plejmejker vec se on pojavljuje u svakoj akciji, veoma dobro cita zavrsnicu akcija i sposoban je za egzekuciju. Sa druge strane, Isko je na lopti jedan od najboljih na svetu, ima pas, zna da igra na malom prostoru, kontrolise prostor i pas igru. On je na neki nacin naslednik Inijeste u spanskoj reprezentaciji i igrac dostojan da jednog dana bude lider tog kolektiva. Da moram da biram, izabrao bih njega, ali svaki sistem zahteva odredjene karakteristike, a nijedan fudbaler nije savrsen.

                              U svakom slucaju, ponavljam, cini mi se da je ta dilema nametnuta i da je Bejl, po realnom doprinosu, onaj ko bi mogao da bude na klupi.
                              Last edited by Bogi; 08-04-15, 23:06.

                              Comment


                              • Originally posted by Bogi View Post

                                Ocekivao sam da ce Adurica uzeti kada je napustao Valensiju, jer je i tamo cesto vreme provodio na klupi, ali mi je u neku ruku i drago sto je takav igrac starter u klubu koji mu je u srcu. Spominjao se i Kardozo...Da, definitivno treba naci nekog kome nije problem da na prvom mestu bude rezervni igrac. Dakle, ili neki stariji, iskusni napadac, ili mlad fudbaler, koji nema vise od 20-ak godina. To su dve starosne kategorije koje najcesce i bez problema mogu da budu na klupi. Da mogu da biram, birao bih nekog iskusnijeg fudbalera, koji bi znao sta mu je posao.
                                Meni je Ljorente, trenutno clan Juventusa, nekada bio opcija da se dovede, samo izgleda nisu se angazovali oko toga. Mislim i ja da bi bilo bolje nekog iskusnijeg samo to ce se vjerovatno desiti onako usput, kada se otvori prilika da se neko dovede tog tipa a za ne tako veliki novac.

                                Originally posted by Bogi View Post

                                Na Riazoru se Deportivo nekako izvukao, Kordobi kao da nije sudjeno ne samo da ostane u Primeri, nego i da se ozbiljnije bori za opstanak, jer su vodjstvo prokockali nesrecnim autogolom. Crvena lampica svetli i za domacina tog meca, i to odavno.

                                Kordoba je pored svih problema oko pozicije na tabeli imala problema i sa samim treninzima. Prije nekoliko mjeseci neko je na njihov teren namijenjen za treninge bacio nekakvu hemijsku supstancu koja je skoro pa potpuno unistila teren, trava je nestala. U takvim uslovima je tesko odrzavati bilo kakav trening jer postoji mogucnost da se igraci povrijede. Ako sam dobro shvatio, pronasli su alternativni teren gdje su morali da putuju 140 kilometara.

                                Comment

                                Working...
                                X