Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki spanski mediji spekulisu, dok su portugalski objavili precizniju informaciju: Alberto Bueno ce na kraju sezone najverovatnije preci u Porto.

    Videcemo da li ce se ovo desiti, ali mi se cini da bi Bueno mogao dobro da se snadje u tom okruzenju. On je igrao za Real Madrid B u vreme kada ih je Lopetegi vodio, tako da verujem da na toj liniji moze da se uspostavi vrhunska saradnja.

    Comment


    • To verovatno znaci da ce Jackson Martinez pojacati nekoga

      Comment


      • Moguce.

        Iskreno, vise bih voleo da Bueno ostane negde u Spaniji. Medjutim, stvar je u tome sto od timova koji bi, prema slobodnijoj proceni, mogli da konkurisu za njegov potpis, samo Viljareal njemu odgovarao i samo taj tim igra igru u kojoj bi on dosao do izrazaja. Ateltiko i Valensiju ne bih svrstavao u red timova koji ce mu nuditi ugovor(sto naravno ne mora da bude slucaj), a ne cini mi se da ce posle ovakve sezone izabrati Malagu, uz duzno postovanje prema Andaluzanima. Pitanje je i da li su ti tekstovi oko Malage tacni, jer Huanmi ne bi smeo da napusta plavo-bele ovog leta. Sa druge strane, verujem da, ako su ova pisanja oko Portovog interesovanja tacna, Lopetegi, poznavajuci Buena, vec ima odredjene planove.

        Uzgred, i Italija se spominje.

        Comment


        • Ja bih voleo da ga vidim u PL, ekipa tipa Svonsi npr

          Ali verujem od toga nema nista, ide on u Porto cini mi se, spanska kolonija je vec tamo A i verovatno Lopategi ga ceni dosta...

          Comment


          • Eibar u prvoj postavi nitu jedan strani igrac, sve domace Bas je lepo ovo vidjeti, plus se dobro drze, nisu u zoni ispadanja

            Comment


            • Simpatican je Eibar, raduje cinjenica da igraju u Primeri a proslog leta su bili pred finansijski vrlo ozbiljnim preprekama.

              Odlicno su se drzali do pre mesec - dva, a onda je usledio niz od 10 meceva na kome su zabelezili 9 poraza i 1 remi. Videcemo mogu li da izdrze pritisak koji borba za opstanak nosi. Ova pobeda je izvojevana u pravom trenutku. Cekaju ih gostovanja na Bernabeuu i na Mestalji, ali raspored i nije toliko los s obzirom na cinjenicu da ce biti domacini napr. Selti i Espanjolu, timovima koji su dosta bolji kod kuce nego u gostima.
              Last edited by Bogi; 08-04-15, 10:08.

              Comment


              • Nije smeo da dobije ovoliko prostora,strasan gol Mesija.

                Odlicna Almeria za sada,steta za ovaj gol.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Slabo i sporo igra Barselona, a ni gosti nisu losi. Mesijeva skola fudbala na malom prostoru za vrlo vazno vodjstvo. Dosta prostora na bokovima ima, trebalo bi ubrzati igru i iskoristiti to.

                  Ovo je jedan od onih meceva na kojima se vidi da bi klubu dobro dosao jedan visoki spic, pa makar proveo 70% sezone na klupi.
                  Last edited by Bogi; 08-04-15, 19:55.

                  Comment


                  • Bravo doktore!!!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sjajan potez Suareza.

                      Almerija sasvim dobra, kada se oslobode tada i pruzaju najbolje partije.

                      Bogi, kapiram da se razmatraju takve opcije oko dovodjenja spica. Samo nije lako naci tako nesto jer ko bi pristao da vecinu meceva provede na klupi. Dzeko se u medijima cesto spominje kao neko ko bi imao tu ulogu ali nema od toga nista.
                      Last edited by ognjen; 08-04-15, 20:20.

                      Comment


                      • Ma moze i neko slabije drvo,samo da razbija bunker.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • 5. mec zaredom na kojem Barselona postize gol iz prekida. Ne pamti se to. Samo cu reci: Unzue.

                          Originally posted by conviction View Post
                          Sjajan potez Suareza.

                          Almerija sasvim dobra, kada se oslobode tada i pruzaju najbolje partije.

                          Bogi, kapiram da se razmatraju takve opcije oko dovodjenja spica. Samo nije lako naci tako nesto jer ko bi pristao da vecinu meceva provede na klupi. Dzeko se u medijima cesto spominje kao neko ko bi imao tu ulogu ali nema od toga nista.
                          Ocekivao sam da ce Adurica uzeti kada je napustao Valensiju, jer je i tamo cesto vreme provodio na klupi, ali mi je u neku ruku i drago sto je takav igrac starter u klubu koji mu je u srcu. Spominjao se i Kardozo...Da, definitivno treba naci nekog kome nije problem da na prvom mestu bude rezervni igrac. Dakle, ili neki stariji, iskusni napadac, ili mlad fudbaler, koji nema vise od 20-ak godina. To su dve starosne kategorije koje najcesce i bez problema mogu da budu na klupi. Da mogu da biram, birao bih nekog iskusnijeg fudbalera, koji bi znao sta mu je posao.
                          Last edited by Bogi; 08-04-15, 20:44.

                          Comment


                          • Kakav pas Mesija.

                            Ajmo doktore,treci strelac lige do kraja sezone!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Bogi View Post
                              5. mec zaredom na kojem Barselona postize gol iz prekida. Ne pamti se to. Samo cu reci: Unzue.
                              Bogotac. Da mi je neko pricao da cemo postati sila u prekidima, rekao bih mu da je lud.

                              Comment


                              • Drago mi je zbog Pedrita, smekerski je i nesebicno upisao asistenciju.

                                Pobeda sa dosta rutine. Roberto, Rakitic i Cavi prilicno dobri, s tim da su u drugom delu igre bili skoro bez greske. Suarezu sve bolje ide, dok je Mesi onim golom prelomio mec.

                                Na Riazoru se Deportivo nekako izvukao, Kordobi kao da nije sudjeno ne samo da ostane u Primeri, nego i da se ozbiljnije bori za opstanak, jer su vodjstvo prokockali nesrecnim autogolom. Crvena lampica svetli i za domacina tog meca, i to odavno.


                                Da vidimo sada kako ce proci gostovanje Real Madrida na uvek vrelom Valjekasu. Rajo ne odustaje od svoje otvorene igre i insistiranja na ofsajd zamkama ni veceras. To je tipican primer maca sa dve ostrice u fudbalu. Narocito kada igras protiv jaceg tima.

                                PS Granada vec vodi protiv Selte, a ne mogu da ne primetim da je majstor Piti ponovo u prvoj postavi. Znaci on dosta ovom timu.
                                Last edited by Bogi; 08-04-15, 21:10.

                                Comment

                                Working...
                                X