Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece sigurno, jaci igrac od Krvahala masu.
    sigpic

    Comment


    • Bice to u pocetku podrska Carvajalu, Spanac nije imao nikakvu konkurenciju ove sezone, pa mu je malo pala forma u odnosu na proslu. Ali inace sigurno, trenutno bolji igrac Spanac, mada su nijanse u pitanju. Danilo je malo nedisciplinovan pozadi, ume da zaboravi ponekad da je bek. U napadu svakako nudi sjajne opcije, kao malo koji bek na svetu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        £23M za desnog beka koji ce biti rezerva Mada mozda i nece
        Prodace Real par igraca na ljeto pa ce pare da se vrate,ali igraca za klupu dovoditi i to beka za ove pare mi bas nije jasno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Carvajal klupa.

          Comment


          • Hemezov Valjekano je trenutno na tabeli 8. Imaju 38 bodova a Pako kaze da hoce minimum 50 na kraju sezone da bude.
            Last edited by ognjen; 04-04-15, 11:39.

            Comment


            • Odlicni su, juce su produzili patnje Eibara u Baskiji. Ponovo su dali gas u drugom delu sezone i ne samo izasli iz donjeg, nego i usli u gornji deo tabele. Sa druge strane, Eibar je u velikim problemima, igracki kadar trenutno ne moze da odgovori imeprativima borbe za opstanak. Inercija losih igara i rezultata vuce ih ka dnu.

              Uzgred, Bueno nastavlja niz. Juce je postigao jos jedan fenomenalan gol. Videcemo sta ce sa njim biti na leto, ugovor mu istice u junu.
              Last edited by Bogi; 04-04-15, 12:19.

              Comment


              • Konacno jedna kvalitetna igra Levantea, vec duze vreme je jasno da kvalitet tima nije odgovarao rezultatima. Mari je relativno novo resenje na sredini, ali se ispostavio kao vazna karika danas. Zaboravljeni Ivansic takodje odlican. Izgleda da se sa sigurnoscu moze reci da ce Alkaraz forsirati igru sa dva napadaca do kraja sezone.

                Almerija u velikom problemu. Nisu uspeli da materijalizuju kvalitetne partije u nekoliko prethodnih kola i sada je stigla kazna.

                Sevilja rutinski ali je utisak meca jos jedan ''specijal'' Emerija, sa povucenijim Banegom. Ko bi rekao da ce Ibora, u vreme igranja za Levante, i Banega, iz vremena kada je nastupao za Valensiju, igrati u veznom redu zajedno i to da ce Visente biti blize golu od Evera? Visoki igrac je definivno dobio novu ulogu i time svojm timu dao novu dimenziju u igri. Drago mi je zbog Vidala, kvalitetan je to i brz, agilan igrac.Utisak je da svi igraci Sevilje ''saradjuju'' u rotaciji, odazivaju se na zadatke i meceve realizuju na pravi nacin.


                Sto se Segunde tice, uspeo sam da ispratim strim meca Djirone, Katalonci su slavili nad Valjadolidom. Sada su u opasnom naletu, igraju odlican fudbal, dok ekipa Rubija, koji je nekada vodio upravo Djironu, polako ispada iz trke za sam vrh, ali ostaje sigurno u prvih pet. Lugo je vrhunskom partijom mozda i presudio Majorci u njenom stidljivom naporu da se nadje u borbi za plej-of. Sada Lugo ''dahce za vratom'' Saragosi i Ponferadini, timovima koji svoje meceve igraju sutra.
                Last edited by Bogi; 04-04-15, 21:05.

                Comment


                • Real lagano 2:0. Sa nekih 50% truda. Bejl iskoristio snagu i brzinu. Oduvao igraca u duelu i predriblao golmana.
                  Vratio se James na teren. Mnogo znaci imati njega na terenu. Vec je stigao da asistira Ronaldu....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Glupo je ovo,ako ne stanu bice 7+...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Majko moja, 9-1....
                      Granadina odbrana danas je bila na nivou 5. okruzne lige. Neverovatno suplji. Drzali su se do nekog 30og minuta, i posle toga su se bukvalno raspali. Ronaldo dao 5 komada i prestigao Messija, bar do veceras...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ronaldu je samo to i bitno da on bude ispred Messija

                        Comment


                        • Koji je Ronaldo "mudonja", iživljava se na nejakima, a kad mu dođu ale viri iz mišije rupe.

                          Evo zbog ovakvih stvari poput ove današnje nikad neću imati lepo mišljenje o njemu ni kao igraču, a ni kao čoveku.

                          Comment


                          • Sva sreća, pa Mesi nikad nije dao 3+ golova... Nikad nije Barselona pobedila sa više od 4 gola.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Sva sreća, pa Mesi nikad nije dao 3+ golova... Nikad nije Barselona pobedila sa više od 4 gola.
                              Velika je razlika između njega i Mesija. Mesi je davao golove u presudnim mečevima. Ronaldo nikad osim u finalu LŠ 2008, ali je i onda promašio u penal seriji.

                              Real je danas dao 8 komada nesretnoj Granadi i kao da već nisu dovoljno osramoćeni pa treba on da im da i deveti u zadnjoj minuti. On nema časti, nema čojstvo u sebi, nema tu dozu ljudskosti da zaštiti drugog od samog sebe. To je alavo stvorenje što samo gleda svoje dupe. Zbog ovoga danas mi se zgadio za sva vremena.

                              Pa ono radovanje i bacanje dresa u finalu LŠ protiv Atletika zbog gola iz penala u zadnjoj minuti kada su Ramos i Bejl već uradili posao i doneli pobedu.

                              I ko je ovde uopšte pričao o Mesiju? Zašto potežeš Mesija u svrhu odbrane Ronalda? Mislim, koji ti je to argument?

                              Comment


                              • Zato što se Ronaldo napada, a jedini sa kojim može da se uporedi je Mesi. Ronaldo je suvi profesionalac i tako treba da bude svaki igrač, da ovo shvati kao posao. Zašto imati milosti ne samo u sportu, nego bilo gde? Boriš se uvek do kraja do maksimuma. Mnogi ga ne vole kada počne da pizdi ili kad počne da se raduje (kao što si spomenuo skidanje dresa ili ono njegovo slavlje kad da gol). Svako se raduje na svoj način i to ne možeš nikom zabraniti.

                                Ja barem tako gledam na sve sfere. Bivši sam sportista i isto tako sam pizdio, plakao i sve kad izgubim i isto tako se radovao drao, kad sam pobedjivao trljao na nos itd. U poslu takodje kad radiš i ako ne ispunis nešto bićeš iznerviran kao i kad zakljucis neki ugovor bićeš srećan.

                                Opet kažem to sam ja, pa možda zato i branim to što on radi, jer sam takav i ja. Naravno nismo svi isti, ne razmišljamo isto i ne reagujemo isto. Normalno je da dodje do "sukoba" mišljenja.

                                Comment

                                Working...
                                X