Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominiraj doktore!



    Last edited by ognjen; 07-02-15, 17:29.

    Comment


    • Cista dominacija Atletika, nadigrali su ih potpuno, odlicna postavka Simeonea, bas su ih unistili...

      Sada da vidimo reakciju Reala, i kako ce podneti ovo dalje...

      Comment


      • Kako je Cholo lagano iskoristio nedostatak Ramosa,Pepea,Marsela i Modrica...neverovatno ponizavanje
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Jednostavno ih je pregazio Atletiko. Odbrane nije bilo, narocito kod prva dva gola. Kod Tijagovog gola je bilo i Ikerove krivice. Domacini opasni u svim aspektima igre, bukvalno su slomili svaki otpor. Drago mi je zbog Saula, pratio sam ga od mladih selekcija, gde cak i nije bio u prvom planu kod Lopetegija, ali je sada, posle pozajmice u Raju, on u centru paznje. Iz tog tima ni Oliver, ni Kampanja, ni Denis Suarez toliko, ni Delofeu, vec Saul Nigez. Svaka cast.

          Kros je vrhunski paser ali duvala je promaja kroz vezni red dosta, videlo se to jasno. Ronaldo potpuno indisponiran, bezopasan i odsecen. Imam utisak da Anceloti nije ocekivao silovit start domacina, ali me cudi da je tako, s obzirom da Real ima kadrovskih problema u odbrani, a crveno-belima je pobeda bila imperativ.

          Ako izuzmemo finale LS i onaj nagli pad u igri, Simeoneov tim se u poslednje dve godine definitivno oslobodio dugogodisnjeg problema koji su imali sa ljutim gradskim rivalom. Sada oni imaju ogromnu psiholosku prednost. To bi moglo da ima implikacije pri eventualnom susretu u LS ove sezone.

          Veliki mec za Barselonu protiv Bilbaa, veliki. Posle Sosijedada, i sutra novog gostovanja na teritoriji Baskije, ne verujem da ce biti novih poklona.
          Last edited by Bogi; 07-02-15, 17:44.

          Comment


          • Nisam ni gledao meceve uopste danas,ali cim sam procitao ovo sto je Bogi napisao vidim da je falio Alonso jer ne moze niko na svijetu odigrati to sto on igra...
            Last edited by AK47; 07-02-15, 18:07.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Slazem se. Iako je Real silovito poceo sezonu, ne moze da se ne oseti odsustvo Di Marije i Cabija. Kedira i Kros ne mogu biti los tandem, ali bi se druga prica pricala da je Alonso tu. Mada je pitanje da li bi Kros uopste bio neophodan da je Cabi ostao, mozda jedino u nekoj ofanzivnijoj ulozi, kao ona koju je imao pred kraj sezone 11/12, kada je Bajern izbacio Murijnov Real na penale.

              Kedira, i pored konstitucije jednostavno nije defanzivno orijentisani veznjak. Ne drzi ga mesto, bolje receno. Kros ima neverovatna dodavanja, ali je Cabi Alonso ipak iz druge dimenzije.
              Last edited by Bogi; 07-02-15, 18:11.

              Comment


              • Evo ti najava meca prije godinu dana...vrlo dobra analiza malo sam se pomucio da je nadjem

                http://www.marca.com/2014/03/02/futb...393756232.html

                Sustina je sto se mene tice u tome da je Kroos fantastican igrac,ali da njemu savrseno odgovara kada ima komociju i prostor da reaguje,ali kada je krvava utakmica i treba raditi kao lud u oba pravca to samo najveci mogu da iznesu,a Alonso to sasvim sigurno jeste dok je pred Kroosom dug put...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Sa Modricem je to potpuno druga prica..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sjajno se Nolito ovdje snašao i donio izjednačenje Selti. Nekako remi i najrealniji ishod ove utakmice po prikazanom, Real Sosijedad - Selta.

                    edit: Moraću i ja neki snimak da nađem današnjeg derbija, pola utakmice nisam stigao da odgledam. Znam da je lako sada poslije svega praviti se pametan, ali Anćeloti je mislim trebalo da stavi Iljaramendija u vezu i ja sam mislio da će on startovati. Vidjelo se prije tri dana u utakmici sa Seviljom da ova sredina koja je danas počela ima problema. Ovo je bila velika prilika da taj momak pokaže da li se uopšte u Realu može na njega ozbiljno računati.

                    Barselona sutra mora da pobijedi Bilbao, nadam se da Enrike neće eksperimentisati sa sastavom.
                    Last edited by ognjen; 07-02-15, 23:05.

                    Comment


                    • https://twitter.com/EspoirsduFoot/st...474752/photo/1

                      Legenda Cholo
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment




                      • Kakav covek
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Nejmar dobio ozbiljan udarac od De Markosa, ali sudija ne reaguje. Kakva akcija! Suarez potpuno van forme, covek je pogodio Iraizosa...

                          Comment


                          • Kakav bezobrazluk ovo sto rade igraci Bilbaoa, samo udaraju Neymara, isto kao da mole Boga da ne igra do kraja sezone, kao da svako kolo igraju protiv njega, pa ce njima biti lakse. Stidite se bijednici !

                            Bravo Bravo doktore, dvije odlicne odbrane..

                            PA EVO LUISA KONACNO !!!!!!!!!! Ovo se ne brani,
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Evo ga.. napokon

                              Comment


                              • Konacno...

                                Opasna se odbrana igra u poslednje vreme. Igraci agresivno napadaju loptu, podize se tempo igre, samim tim i forma.

                                Comment

                                Working...
                                X