Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam voleo da gledam duo Zigara-Munitis... Jedan od najmanjih igraca i jedan od najvecih.Al bili su dobri zajedno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Sramota velika sto sam to zaboravio.
      Ozbiljno pracenje igre zahteva veliku zrtvu na planu memorije i koncentracije, greske su u opsiu radnog mesta. Mada je ovo vise omaska, sam bi ti to ispravio. A i kasno je vec.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Koliko sam voleo da gledam duo Zigara-Munitis... Jedan od najmanjih igraca i jedan od najvecih.Al bili su dobri zajedno...
        Rasing Santander beše ?

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Rasing Santander beše ?
          Zigara bio glavni u Rasingu,posle otisao u Valensiju i nije imao neke rezultate,mada i nije igrao puno
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Sramota velika sto sam to zaboravio.
            Imao si ti tada druge stvari u planu, kao sto je igranje u pesku i trud da naucis vezati pertle.
            Nema potrebe da krivis sebe Nasharo, bio si mlad i lud a nije isto to procitati i pogledati sazeto na yt

            Inace strasan tim to bese
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Imao si ti tada druge stvari u planu, kao sto je igranje u pesku i trud da naucis vezati pertle.
              Nema potrebe da krivis sebe Nasharo, bio si mlad i lud a nije isto to procitati i pogledati sazeto na yt

              Inace strasan tim to bese
              Memorija mi ide nenormalno daleko kad je sport u pitanju, ljudi izneveruju svaki dan cega se secam. Tvrdim da bih brze znao da nabrojim postave Rome i Lacia od pre 15 godina nego s kim sam sve isao u razred. Jos nisam zapisivao u sveske k'o Andjus.

              Oduvek sport na TV-u u kuci po citav dan, bilo je nemoguce da se ne zarazim.
              sigpic

              Comment


              • Bruno Zukulini se vratio u Siti sa pozajmice u Valensiji. Bilo je predvidjeno da pozajmica traje duze, ali je klub iz Mancestera iskoristio svoje pravo da igraca pozove nazad.

                Granada je na pozajmicu dovela krilnog igraca Benfike Kandeiasa. On je tokom ove sezone nastupao u dresu Nirnberga.

                Talentovani veznjak Kadiza Galindo potpisao je ugovor sa Seviljom.

                Erik, mladi stoper Espanjola iz Obale Slonovace, potpisao je dugogodisnji ugovor sa Viljarealom.
                Last edited by Bogi; 31-01-15, 14:53.

                Comment




                • Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Jedva sam se suzdrzao da ga ne vrijedjam i dalje,prava pravcata klocina...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Spusti cijenu Florentino mozda nije kasno da zajebes United...kakav komad drveta ovo moje oci ne vjeruju
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Sreca njegova, sto je pored njega u ovoj situaciji bio James. Da je ovako Ronaldu loptu uzeo i promasio vjerujem da bi mu Rona jebo sve, pogotovo sto nije prvi put..

                        Ni Karim ne bi ostao ravnodusan ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Brutalno je sta ove sezone radi Griezmann.

                          Comment


                          • Koliko je brutalan ovaj Grizman jbte. Lagano dvocifren broj golova na pola sezone do kraja...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ali kakav teren hahahahahha..

                              Da je od pocetka sezone bio standardan, vjerujem da bi imao i par golova vise, ali neka, moze i ovako
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Kako je samo los teren

                                Grizman je u strasnoj formi, ajde jos jedan i da se tri boda upisu, mada tu je Godin taok da nema straha
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X