Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grizman odlepio. Na poslednje 2 tekme dao 5 golova....
    Prvi strelac Atletika...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kako loša igra Atletika. Vidi se da su u mislima na Real i Barsu.

      A Grizman konačno opravdava zašto smo ga i doveli

      Comment


      • Originally posted by Dule Krtola View Post
        Kako loša igra Atletika. Vidi se da su u mislima na Real i Barsu.

        A Grizman konačno opravdava zašto smo ga i doveli
        Sta si ti gledo pa ti je ono losa igra?Igra je prosjek neki ove sezone,rutinska pobjeda i to je to.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Sta si ti gledo pa ti je ono losa igra?Igra je prosjek neki ove sezone,rutinska pobjeda i to je to.
          Pa meni je bila loša. Bila je grešaka, nekako Madžukić bio nervozan, Huanfran nije bio na nivou, viđelo se da fali Miranda, Raul Garsija kad je ušao, propuštio 100% priliku, tj nije primio dobro loptu. Ne znam ali po meni i Koke je imao lošu partiju. Gabi se čuvao žutog kartona i samim time nije mogao dati 100%. Ne znam svak ima svoje viđenje na ovo, ali ja gledam na ovo kao lošu partiju. Odnosno mislima su bili na Real i Barsu..

          A to jeli je rutinska ili nije, eto taj 3 gol je presudio da bude rutinski odrađen meč. Ali očekujem dosta bolju partiju u narednim utakmicama.
          Last edited by Dule Krtola; 03-01-15, 17:38.

          Comment


          • Odlicna Valensija,odlican mec....
            sigpic

            Comment


            • Preokrenuse Slepi misevi...
              Sta omasi Baragan sad, mogao je da resi tekmu... na 3:1, to bi bilo to...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kike Sančez Flores je novi trener Hetafea. Na klupi je zamenio Rumuna Kontru. Flores je 2010. godine osvojio LE sa Atletikom, a bio je osvajač portugalskog kupa sa Benfikom. Interesantan trener, već je vodio ovaj klub i jedan je od onih koji su doprineli da Hetafe postane redovan prvoligaš u poslednjoj deceniji. Ni na Bliskom istoku nije bio loš.

                Prema mom mišljenju Hetafe, uz ovaj igrački kadar i neophodno podizanje forme, može da se na kraju sezone, otprilike, nađe na pozicijama 8, 9 ili 10.

                Comment


                • Niko ne spominje da je Kani, može se reći legenda Viljareala, pozajmljen Atletiku. Simeone dobro zna šta znači iskustvo, ne odriče se starijih igrača i ne libi se da dovede nekog ko ima ogroman broj mečeva u nogama. Prema mom mišljenju, iskusni igrači su dragoceni svakom timu i zbog tog podudaranja sve više i više cenim Simeonea.

                  Malaga je dovela najboljeg igrača BATE Borisova. Radi se o štoperu, Jegoru Filipenku. Igrač ozbiljnih fizičkih predispozicija, moguće da se čak radi o najboljem beloruskom fudbaleru u ovom trenutku. Doveden je u skladu sa Bosmanovim pravilom a, prema pisanju beloruske štampe, konkurent Andalužanima bio je turski Fenerbahče.

                  Comment


                  • Auuu, prvi put cujem to za Kanija. Bice odlican za neku rotaciju. Iako ima 33 godine, po meni dobar potez Simeone-a....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Bogi View Post
                      Niko ne spominje da je Kani, može se reći legenda Viljareala, pozajmljen Atletiku. Simeone dobro zna šta znači iskustvo, ne odriče se starijih igrača i ne libi se da dovede nekog ko ima ogroman broj mečeva u nogama. Prema mom mišljenju, iskusni igrači su dragoceni svakom timu i zbog tog podudaranja sve više i više cenim Simeonea.

                      Malaga je dovela najboljeg igrača BATE Borisova. Radi se o štoperu, Jegoru Filipenku. Igrač ozbiljnih fizičkih predispozicija, moguće da se čak radi o najboljem beloruskom fudbaleru u ovom trenutku. Doveden je u skladu sa Bosmanovim pravilom a, prema pisanju beloruske štampe, konkurent Andalužanima bio je turski Fenerbahče.
                      Au Yegor filipenko svako ko je ifrao menadzer zna ko je ovaj igrac
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Bebe u Kordobi, pozajmica do kraja sezone.

                        Comment


                        • Bale danas dobio zvizduke jer je glup i meni se cini da bi mogao na ljeto da leti,a koliko promasuje nikome nece ni biti zao...ono danas je opet horor bio
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Gojko je vec krenuo u svom stilu da lupa gluposti...
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Gojko je vec krenuo u svom stilu da lupa gluposti...
                              Da l' on prenosi? Nikad srecniji nisam bio sto slusam Ruse.

                              Comment


                              • On.Rekao je da je Mesi dobio nagradu za najboljeg igraca primere prosle sezone.

                                Evo ga Neymar,previse se otvorio Atletiko.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X