Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Svi koji cijelu karijeru provedu u Manchesteru, Interu, Liverpoolu, Realu, Milanu, Juventusu i ostalim velikim klubovima su igracine i veliki majstori, samo kad Messi cijelu karijeru provodi u Barceloni, mora nesto da se dokazuje i u drugim ligama da bi bio dovoljno veliki..

    A oko toga da ne bi mogao u PL, mislim da LS najbolje govori. Arsenalu 4 komada na jednom mecu, Unitedu redovno zabija kad se sastanu, Cityu zabio, jedino bi s Chelseajem imao problema, vjerovatno .


    Toti, Dzerard i slicni naravno da su legende jer su jebeno ostali uz klub i nosili ga i kad je bilo tesko i kad su im nudjene basnoslovne pare i kad je trebalo da se stisnu muda. Ako vec poredimo te igrace (pod uslovom da si na njih mislio a po onome sto si napisao ovi potpadaju pod to) ne vidim nesto da je mezimica Mesi prolazio kroz krize i nedace. Ceo svet se rusi sto tamo mulja oko nekih para sto nece imati 432 miliona vec 430 na svom racunu. Svi gledaju koliko mu to tesko pada pa mozda zato losije igra

    Toti,Dzerard i slicni se ne spominju kao najbolji igrac svih vremena a Mesi itekako, tako da bi bilo lepo malo videti ga u nekim drugacijim uslovima a ne u magicnoj Barseloni gde hvala bogu ne kupuju se najbolji igraci sveta iz godine u godinu. Ili ne mora da ide sto se mene tice, nek osvoji svetsko i prvi cu ga prozvati najboljim iako ne volim da poredim ere ni u jednom sportu

    Originally posted by Dale View Post
    A oko Ronaldovih golova opet moram ono svoje : Oduzmi Ronaldu golove iz penala, i dodijeli ih Benzemi i Benzema je bolji strijelac od njega, ili u najgorem slucaju tu negdje .

    Mada, ovo za Ronalda manje-vise, on igra spektakularno i to je cinjenica, i bez penala je to impresivno ove sezone, a i prethodnih, ali ovo za Messija i drugu ligu mi je smijesno, stvarno .
    Ne znam dal se stisla guzica jer Kiki surovo pocinje da stize Mesija po svemu, pa stoga ovakva recenica, ali nemojmo se brukati

    edit: sada tek vidim poslednju recenicu ne znam da li si kasnije dodao ili sam ja tek sad video, ali ok oprao si se malo
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ne pricam o tome da li su legende ili ne, vec sto ostali su dovoljno veliki igraci ako igraju samo za jedan tim, samo Messi kad gazi u Barceloni, od 18. do 28. godine nije dovoljno veliki, mora promijeniti ligu da bi bio medju najvecim igracima .

      A oko ovog brukanja, prosta matematika druze, prosta . Ronaldo 23 gola ( mozda 7 iz penala ) 23-7 = 16, Benzema 8 + da je sedam dao iz penala bilo bi 15.

      A to da ce ga stici, nema sanse, apsolutno nikakve. Mozda u LS u nekom trenutku bude ispred, ali Messi je mladji dvije i po godine i na kraju karijere ce i u tom takmicenju imati vise golova od Ronalda . Uostalom , i prije dvije godine, kad je Messi davao svaku tekmu 2+ sam istu tu recenicu napisao . ( za Ronalda i Benzemu )
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ne pricam o tome da li su legende ili ne, vec sto ostali su dovoljno veliki igraci ako igraju samo za jedan tim, samo Messi kad gazi u Barceloni, od 18. do 28. godine nije dovoljno veliki, mora promijeniti ligu da bi bio medju najvecim igracima .
        Ko spori da je Mesi medju najvecim igracima ikada taj je idiot to je valjda jasno. Skidam kapu ja tom momku, nema greske, samo sam pokusao da objasnim te ljude ( ai sebe medju njima) koji zele da vide mesija u nekom drugom okruzenju i situaciji, mada za sada mi je i ovo dovoljno da vidim i analiziram jer ne cvetaju im ruze vec neko vreme iako i dalje imaju najbrutalniju ekipu na svetu uz Real i Bajern naravno.

        Originally posted by Dale View Post
        A oko ovog brukanja, prosta matematika druze, prosta . Ronaldo 23 gola ( mozda 7 iz penala ) 23-7 = 16, Benzema 8 + da je sedam dao iz penala bilo bi 15.
        Aha ja se uplasio da ne mislis sveukupno u karijeri. Ok, ako gledamo La ligu ove sezone, opet Ronaldo ima 1 vise i to pod uslovom da bi Karim pogodio sve te penale

        Originally posted by Dale View Post
        A to da ce ga stici, nema sanse, apsolutno nikakve. Mozda u LS u nekom trenutku bude ispred, ali Messi je mladji dvije i po godine i na kraju karijere ce i u tom takmicenju imati vise golova od Ronalda . Uostalom , i prije dvije godine, kad je Messi davao svaku tekmu 2+ sam istu tu recenicu napisao . ( za Ronalda i Benzemu )
        Videcemo, ja mislim da ce biti zanimljivo. Surovo je predan Ronaldo, a Mesiju kao da se vatra gasi polako. Naravno sve to moze i da se okrene na drugu stranu npr Ronaldo se preforsira i sjebe neki deo tela i cao dovidjenja. Kazem videcemo, u svakom slucaju cemo uzivati
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Potpuno surovo Ronaldo stiže Mesija po svemu, još samo nekih 50-ak golova u Primeri mu treba da ga pestigne ali šteta samo što Mesi danas nije završio karijeru. Ronaldo je ispred koliko sam u toku sa het trikovima, ima tri više. U LŠ će ga i prestići u jednom trenutku ali realno je da budu izjednačeni tokom sljedećih godina. Toliko o statistići i uopšte statistici kao neprikosnovenom kriterijumu u poređenju kvaliteta dva igrača. I iskreno neka Ronaldo ima statistiku na svojoj strani, meni su ipak uspijesi Barselone na prvom mjestu a ako će to značiti da Mesi ima više asistencija i time "žrtvovati" broj golova, samo naprijed.

          Nije Mesi lud da ide u Englesku, taman posla da ide sa "konja na magarca".
          Last edited by ognjen; 06-12-14, 23:26.

          Comment


          • Ma nisam malouman, da neko ne pomisli da hocu da kazem da je Benzema skoro jednako kvalitetan igrac kao Ronaldo, Bože sacuvaj, nego eto, sad svi mediji objavljuju naslove : Ronaldo gazi, nevjerovatni Ronaldo i te stvari, a da Benzema puca te penale imali bismo naslove : Pakleni duo vodio Real do nove pobjede ili tako nesto. Majke mi, meni nimalo nije krivo sto Ronaldo ovo radi, iako ce vjerovatno mnogi pomisliti da se grizem, jer sam Barcin navijac, ali jednostavno momak igra spektakularno i zasluzio je ovo iskljucivo svojim radom .


            Ovo zadnje da, uzivancija jos godinama kako ce se ganjati, i ko ce vise skupiti na kraju karijere .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • A jbg, i iz penala treba dati gol, pritisak je to, ko kaze da bi Benz dao svih 7 (npr.)

              Comment


              • Svaka cast Busquets, imas Piquea i Brava same, ti nesto komplikujes, svaka cast.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Stoji to, ali stoji i da je bio cist faul. No to je samo jos jedna od 1530 pogresnih odluka na nasu stetu ove sezone. Sta ima veze? KOSMICKA PRAVDA!

                  Comment


                  • Ma faul kao suza, ali mi nije jasno zasto ovo radi, strasno..

                    Ako ne izjednacimo do poluvremen, izgubit cemo i ovo :/
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Svakako, potez vise bez ikakve potrebe.. jbg. A evo i precke..

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Svi koji cijelu karijeru provedu u Manchesteru, Interu, Liverpoolu, Realu, Milanu, Juventusu i ostalim velikim klubovima su igracine i veliki majstori, samo kad Messi cijelu karijeru provodi u Barceloni, mora nesto da se dokazuje i u drugim ligama da bi bio dovoljno veliki..

                        A oko toga da ne bi mogao u PL, mislim da LS najbolje govori. Arsenalu 4 komada na jednom mecu, Unitedu redovno zabija kad se sastanu, Cityu zabio, jedino bi s Chelseajem imao problema, vjerovatno .

                        A oko Ronaldovih golova opet moram ono svoje : Oduzmi Ronaldu golove iz penala, i dodijeli ih Benzemi i Benzema je bolji strijelac od njega, ili u najgorem slucaju tu negdje .

                        Mada, ovo za Ronalda manje-vise, on igra spektakularno i to je cinjenica, i bez penala je to impresivno ove sezone, a i prethodnih, ali ovo za Messija i drugu ligu mi je smijesno, stvarno .
                        Cekaj, kako mozes da poredis ucinak Mesija protiv engleskih klubova? Ovde se ne prica o tome da li on moze u Barseloninom sistemu igre da razbija sve redom, vec o tome da li bi nastavio sa razbijanjem usled promene sredine, lige, drzave. Mislim da nije takva licnost, da nema ambiciju da bilo gde mrda, verovatno ne moze da se zamisli u bilo kom drugom klubu, ne samo zbog statusa u Barseloni nego i zbog ugleda koji je stekao kao jedan od najboljih ikada. (ne ide sada da kvari tako sto ce se izgubiti u nekoj drugoj sredini). Ronaldo je Ronaldo,u dva najveca kluba na svetu (po meni) izdominirao.
                        I ne prica se o igracinama kao sto su Toti i Dzerard, nego o vanzemaljicma i uvek ce mu to zamerati, mada je stvarno medju top 5 svih vremena.
                        Last edited by Cassius Clay; 07-12-14, 16:44.

                        Comment


                        • Bravo majstore, strasno bitan go !

                          Valjda sad u drugom nece biti problema
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Messi bi i u PL izdominirao, price o slabosti, mali je, tukli bi ga, su presmesne kada vidim kako redovno tuku Silvu, Hazarda i njima slicne. Pa Messi svaki put kada ga gledam, trudi se da ne izgubi duel, i gotovo je nemoguce oboriti ga zbog niskog tezista, zar ljudi zaista misle da je Messi slab ?

                            Sto se tice ove tekme Barce, nekako mi se cini da je Neymar bio dovoljan za igru Barce, kao jedini "peglac" lopte, Suarezu to peglanje je neophodno, a cini mi se da ne dobija dovoljan prostor, a to je manje vise ocekivano.

                            [VINE]Ore7VjrIIge[/VINE]

                            Kako je zavrnuo ovako.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • One man show
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Opet desnom, odmara levu u zadnje vreme

                                Comment

                                Working...
                                X