Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Kei, samo prebacuje i ceka na gresku Marina.
    Marin ga u svim elementima tuce, potpuno mu je razbio svaku nadu
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Originally posted by Bokimajsta View Post
      Sve je to OK i treba,al su se ovi iz Uniqla debelo zajebali kad su mislili da Nisikori moze ovo da uzme
      Ja mislim da je za sve ipak kriv Ellesse ...
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • i Novak igra lose sa kacketom.......

        Comment


        • Ma, nije lose vidjeti kada veliki autsajderi, za koje mnogi cesto i navijaju, naprave veliko iznenadjenje...ali onda se ne bi trebalo zaliti kada vec u sledecem mecu imamo OVO! Dva diletanta od kojih jedan (k'o po pravilu) uvijek zakaze. Federer, Nadal, Djokovic i (tu i tamo) Murray ne bi ovako otisli sa terena, bez obzira u kakvoj su formi. To je ta razlika u klasi.

          I Thomas Johansson je u nevjerovatnom transu i mnogo iznad svojih mogucnosti odigrao i osvojio Australian Open 2002. godine, a onda do kraja te godine nije vise nista uradio. Uglavnom ispadao u prvom ili drugom kolu. Realno...i Cilic i Wawrinka i Nishikori su taj rang.

          Comment


          • Imao je Nisi pred mec sa Djokovicem dva dana, a pred ovaj samo dan. Treba on jos da radi na fizikalijama (iako je dosta toga vec popravio) ali ne moze umor biti glavni faktor ovog poraza, ako moze uospte biti faktor.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Nema nikakve naznake. Ako se odjednom nesto desi, recimo seti se da je u finalu. . .
              Bilo ih je u dva navrata. Nije Goran onako nervozan bez razloga.

              Comment


              • Originally posted by FeliLopez View Post
                i Novak igra lose sa kacketom.......
                Hmm...
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Poceo Nisi da igra... kasno ""Marko" na Kosovo stize ;) "

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Imao je Nisi pred mec sa Djokovicem dva dana, a pred ovaj samo dan. Treba on jos da radi na fizikalijama (iako je dosta toga vec popravio) ali ne moze umor biti glavni faktor ovog poraza, ako moze uospte biti faktor.
                    Glavni uzrok je Cilic, to je svima jasno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by shpageti View Post
                      Ja mislim da je za sve ipak kriv Ellesse ...
                      uniqlu sigurno jeste

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Bilo ih je u dva navrata. Nije Goran onako nervozan bez razloga.
                        Goran nervozan od kada je poceo US Open.
                        Resava Marin sa lakocom svoju nervozu. On veruje da moze sve da odigra. Nishikori podigao igru, ali Cilic igra sta zatreba.

                        Comment


                        • Ne može Kei ništa, lagano ga poništava Marin

                          Comment


                          • Drugacije se i umor podnosi kad se igra veliki mec protiv velikog igraca u kojem si autsajder... Nishi danas nikakav + odlican Marin = finale u 3 rutinska seta

                            Comment


                            • Amer danas dominira na tviteru

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Zivo me zanima sta ce da se desi kada budem navijao za oba tenisera u GS finalu tj bude mi drago ako bilo koji od njih osvoji...verovatno bi obojica dobili srcani udar ili bi pao neki meteor
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X