Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Valjda ce da prenose finale. Mico Dusanovic ceka kao zapeta puska.
    Žali Bože, bruka, košarku ne prenose, a od tenisa ne bi ni Wimbledon al eto Goran uzeo to pa da je Mići srce na mjestu, ali to je za neke druge teme

    Comment


    • Nikakav turnir bez Rafe, davno smo to rekli

      Kei do tituleee

      Comment


      • Originally posted by LegendaBL View Post
        Dino kako tendonitis i visok pritisak??
        Ja nikad bolji.

        I Cila i Nishi su me odusevili , svaka Im cast. Potpuno zasluzeno u finalu.

        Comment


        • Posle Australije 2005. imamo finaliste koji nisu Novak, Rafa ili Rodzer!
          "But Pascal what are you saying?"

          Comment


          • Jebo ovo ajmo osvojit ono sto nemamo, ostali mogu da ga dudalaju dok broj 17 bude kraj brojalice
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sad će Becker u studiju Skya da objasni neke stvari

              Comment


              • Ko je ovo mogao očekivati, vjerovatno niko... Četitke momcima na odlično borbi danas, drago mi je zbog Marina ali u ponedeljak uz Nishija
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jebo ovo ajmo osvojit ono sto nemamo, ostali mogu da ga dudalaju dok broj 17 bude kraj brojalice
                  Bojim se da Rio nećete dočekat

                  Comment


                  • Smena generacija, doduse ova dvojica nisu bas najmladji ali sta je tu je, apsolutno zasluzeno.
                    Videlo se to jos pocetkom godine, a sada imamo i na delu. Za Federera manje vise poraz, ipak ovako ubedljiv nisam ocekivala. Ali za Djokovica vec sam rekla jos posle Wimbledona, da njemu tenis daleko od pameti, dobro Nishikori brutalno i fantasticno odradio posao ali nije bilo volje i sampiona sa druge strane da mu bar oteza posao.
                    Bice neobicno u finalu da vidimo jos sada kako izgleda buducnost.

                    Comment


                    • Da potvrdim činjenicu da sam za Čilu navijala samo da bi komšiji crkla krava, u finalu svim srcem uz Keija (iako je pobedio Novaka)..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Jebo ovo ajmo osvojit ono sto nemamo, ostali mogu da ga dudalaju dok broj 17 bude kraj brojalice


                        Ne prosipaj se ko riza, sviju ti. Haha

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          BELI18VE
                          rekla sam ti da me zaobidjes
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Ko je ovo mogao očekivati, vjerovatno niko... Četitke momcima na odlično borbi danas, drago mi je zbog Marina ali u ponedeljak uz Nishija
                            Mario Ancic.

                            Comment


                            • Originally posted by thrillseeker View Post
                              Posle Australije 2005. imamo finaliste koji nisu Novak, Rafa ili Rodzer!
                              Pa i nije im neka brojka, tricavih 38 finala ....
                              A smejali se ovi nasi slepci Cengu kada je rekao da moze Kei, i Goranu kada je isto tvrdio za Cilica...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Čilomanija se širi Balkanom brzinom svjetlosti

                                Federer nikada na GSu nije ovako razbijen, lekcije u servisu, reternu, osnovnim udarcima, pasing šotu, kretanju, pristipu meču...zvuk na Čilićevom reketu od početka je dao do znanja da je on čovjek na misiji...zvanoj USO

                                Bravo majstore

                                Comment

                                Working...
                                X