Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podsjeca strasno, dosta je sto navijam za jednog Djokovica, od ovog se moram distancirati
    sigpic

    Comment


    • I to bi bilo to

      Sada samo da Marin ne chokne i gotovo finale ubrzo

      Comment


      • Odlichno finale ...za pamcenje ... Ipak svaka chast Goranu i njegovom izvedbom na licu mjesta-Marinu.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Ja prognozirao da ce Stan uzeti AO, Shminka da ce Cipe uzeti USO, obojica pogodili najprijatnije iznenadjenje (ja Rodzera, on Cipeta). DOMINIRAJ !

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • opet ista stvar, slice linija, 2 puta prljav udarac FHom, sve u terenu završava

            dominacija

            Comment


            • VAMOS NISHIII!

              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Kakvo gasenje

                Shmnika
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Podsjeca strasno, dosta je sto navijam za jednog Djokovica, od ovog se moram distancirati
                  Naravno, samo mi jos fali da za krenem i za simpaticnog Japanca da navijam... Daleko mu lepa kuca.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jao osvajač GS na USO reko Shminka!!!!! Ja za to zaboravila, a do skoro smo se sprdali sa tim
                    Evo i FC reko...kuku lele...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Jao osvajač GS na USO reko Shminka!!!!! JAaza to zaboravila, a do skoro smo se sprdali sa tim
                      Evo i FC reko...kuku lele...
                      Ne, ne. Ja to samo shminkino remek djelo kopirao

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        Nishikorij je teniser koji ima šta da pokaže i ja sam naprosto ubijeđen da će on ostvariti nešto u svojoj karijeri jer momak ima igru i s razlogom se treba vjerovati u njega u budućnosti. Ima još vremena da se pokaže i dokaže, ovo finale je samo početak.
                        Sve je to OK i treba,al su se ovi iz Uniqla debelo zajebali kad su mislili da Nisikori moze ovo da uzme

                        Comment


                        • Сада ми је све ЈАСНО!

                          Ноле је намерно изгубио да би избегао Чилића у финалу!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Bokimajsta View Post
                            Sve je to OK i treba,al su se ovi iz Uniqla debelo zajebali kad su mislili da Nisikori moze ovo da uzme
                            kako ti ne dosadi?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              I to bi bilo to

                              Sada samo da Marin ne chokne i gotovo finale ubrzo
                              Ne moze ,nema od toga nishta vishe.
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Britanci pripisuju ovakvu igru umoru. E jbg, kad mu umor nije smetao protiv DJokovica u dnevnom terminu, ne bi trebao ni danas da mu pravi probem. Mozda ga je sve stiglo ne znam, ali vise djeluje da mentalno nije izdrzao pritisak. Kao Nole.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X