Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Sad tek vidim koliko je Fed svima vama nabio komplekse

    Sent from my HTC, posto mi se moze

    Ubio nas, frustrirani smo

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sad tek vidim koliko je Fed svima vama nabio komplekse

      Sent from my HTC, posto mi se moze

      Jer ti stalno navijas za Nadala kad ne igra Fed u zavrsnice Slemova.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        A svi oni koji su upisali titulu Djokovica su Nadalovi navijaci
        Odgovorio sam njemu, boli me q ko je sta upisavao u vezi Djokovica.

        Comment


        • Najjace je kad Novakovci navijaju za Cilica, mnogi znaju zasto to govorim...kraljevi
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            99% ljudi koji su upisali novu GS titulu Federeru su zapravo Novakovi navijaci
            Ja sam Novakov navijac i lepo sam napisao da ce morati ozbiljno da se pomuci i da ne treba da unapred pricaju to.Cilic je strasnoj formi to je dokazao veceras definitivno.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • ajde sasd

              Comment


              • Kakvi kompleksi Bojana?
                Ja za Federera tvrdim da je OTAC ove igre i uvek cu to misliti, ali naravno da cu zbog milion faktora navijati za Marina.
                Ali to nikako nisu kompleksi. Govorim u svoje ime mozda neko ovde i ima komplekse od Feda, ne moze da spava zbog njega i slicno i statijaznam sve. Ali da se ja ogradim od toga
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mec lopta propustena, e moj Clicu
                  sigpic

                  Comment


                  • и Монфис је имао замало..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Горан Иванишевић преживљава другу младост...опет ће бити у центру пажње до даске...
                      Nisam ga volela ali neka mu sada. Marin mi je uvek bio skroz simpa.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post

                          Jer ti stalno navijas za Nadala kad ne igra Fed u zavrsnice Slemova.
                          Ovako otvoreno se danas nije navijalo za Keija....ali jbg, tako je kako je, covek je 4.5 godine terorisao tour, i dalje je u vrhu, ne zeli da ode, svuda ga obozavaju, skroz su mi jasne frustracije

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kako igra covjek

                            Ali dzaba sve, Nisikorijev je USO.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tako je Marine ljubi te majka
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • MUK!!!!!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X