Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno mi je drag Nisikori,i obicno umem da psujem ljude koji dobiju Novaka(Raonic,Wawrinka,Izner) ali to sada nisam radio zato sto ej Nisikori jako gotivan igrac,jako kvalitetan igrac, i kao sto sam pomenuo prethodnih dana,bio bi on odavno konstantan top 10 igrac da ga nisu sputavale silne povrede.Novak je odigrao sramotno,uzasno lose,previse gresaka,servis nikad losiji,pomalo i nezainteresovan u 4. setu.Na 6-1 u drugom setu sam pomislio da ce ovo biti lak posao u ostala 2 ali sam se prevario.Nece lako biti Federeru protiv Cilica,bice tu 5 setova,a u finalu ej sve moguce.Navijam za Japanca.Sve najbolje.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nemate sto da budete razocarani, protiv ovakve igre se ne moze. Novak bi bolje izgledalo da je mec poceo nesto kasnije, debilno je strasno igrati u podne polufinale, a ne igra se sjutra dan finale. Ali je Kei nestvaran igrac. Kakvi riterni, dubina i kontrola udaraca, defanziva, ja ne pamtim bolji paket sa osnovne linije, on manu nema, nema slabe tacke.
      Ma OK je da je Nišikori igrao odlično kao i tokom cijelog turnira ali Đoković sve nešto kao da je čekao da Kei padne fizički što se naravno nije desilo. Tako je isto čekao u 1/4f AO-a da Vavrinka popusti pa je izgubio i u većini slučajeva izgubiš kada više razmišljaš o protivnikovoj igri nego o svojoj. Đoković i kada je dobio prilike igrao je "mlako" i samim tim nije okrenuo meč u svoju korist. Ono u TB-u je tek bila sramota, onako loše na svoj servis.... Nikakav faktor iznenađenja nije pokušao, tokom razmjena igrao predvidivo lijevo-desno a često i kroz sredinu....
      Last edited by ognjen; 06-09-14, 20:21.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        NI onakve prilike ne smeju da se propustaju jer je kazna (kao sto smo svi videli) brutalna.
        Nije Federer jos dobio, dobice u ponedeljak uvece. Videcete kako ce on iskusno da pripremi taj mec i da odradi Nisikorija.
        Podcjenjujes Nishikorija, a ja cu napisati svoje vidjenje.

        Istina je da se Novak predao u TB.

        Comment


        • Zar stvarno ima onih koji misle (ili glume da tako misle) da Federer neće uzeti ovaj US i da će dopustiti da propustiti poslednji voz, za njega je ovo sad ili nikad i daće 200% od sebe da uzme titulu
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • da li je moguce, kisa
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Nestvarna igra, bravo Kei

              Znali smo da je igračina, ostaje samo pitanje odakle mu snaga da izgura sve ovo...a počeo je trenirati sa reketom 2-3 dana pred turnir

              Mislio sam da će se raspasti, a možda bi se i raspao da ga je Novak presjekao početkom trećeg seta...Novak razočarao, ništa nije pokušao promijeniti...

              Kei zaslužuje USO
              Prvo, cestitam na ovaj iskreni post, ti so covjek koji pred se voli tenis.
              Drugo, jos jednom cestitam jer si ti negde u aprilu rekao da ti je Kei mnogo veci potencijal od Dimitrova, a to mislim da je bilo dok je trajao turnir u Madrida.
              Osjetio si njegov potencijal, tacnije znao si sta on moze.

              Meni je najpre fizicki iznenadio Nisikori, pa gde bi on ranije ovo izdrzao... Ali ocito da se u toku leta radilo na to, a i preskocio je oba Mastersa pre US Opena sto je ispalo odlicno po njega. Nivo tenisa koji je danas prikazao je nestvaran, ja odavno nisam video nekog ko je ovako nadigrao Novaka, a da to nije Rafa/Endi/Roger. Kei je razbio Novaka sa osnovne, busio ga sa sve strane.

              I jednu stvar sam primjetio, a to je da Kei ima puno bolji running FH od Novaka.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Neverovatno mi je drag Nisikori,i obicno umem da psujem ljude koji dobiju Novaka(Raonic,Wawrinka,Izner) ali to sada nisam radio zato sto ej Nisikori jako gotivan igrac,jako kvalitetan igrac, i kao sto sam pomenuo prethodnih dana,bio bi on odavno konstantan top 10 igrac da ga nisu sputavale silne povrede.Novak je odigrao sramotno,uzasno lose,previse gresaka,servis nikad losiji,pomalo i nezainteresovan u 4. setu.Na 6-1 u drugom setu sam pomislio da ce ovo biti lak posao u ostala 2 ali sam se prevario.Nece lako biti Federeru protiv Cilica,bice tu 5 setova,a u finalu ej sve moguce.Navijam za Japanca.Sve najbolje.
                Bio bi vrlo lak posao da ga je brejknuo kada se sam Kei nudio. A tada je Novak to vrlo lako mogao da uradi, MORAO je to tada da uradi, medjutim nije, i nikada u svom zivotu to nece raditi JER jednostavno ne ume. Ali ipak sve ovo je bonus jer ja jos od finala RG ne ocekujem nista vise od Novaka. Tako da je W i 1/2 US solidan bonus.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Vidi Nike-a kako i vrijeme stima, hlade teren za Roleta
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Hocemo krov nad ovim vulkanom

                    Stvarno nestvarna igra sa osnovne linije, ovo ni od Agasija nisam puno puta vidjao, nije imao reket za to
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Zar stvarno ima onih koji misle (ili glume da tako misle) da Federer neće uzeti ovaj US i da će dopustiti da propustiti poslednji voz, za njega je ovo sad ili nikad i daće 200% od sebe da uzme titulu
                      Poslednji voz? Ma daj!! Koliko još ima GS do Olimpijade 2016..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Originally posted by conviction View Post
                        Ma OK je da je Nišikori igrao odlično kao i tokom cijelog turnira ali Đoković sve nešto kao da je čekao da Kei padne fizički što se naravno nije desilo. Tako je isto čekao u 1/4f AO-a da Vavrinka popusti pa je izgubio i u većini slučajeva izgubiš kada više razmišljaš o protivnikovoj igri nego o svojoj. Đoković i kada je dobio prilike igrao je "mlako" i samim tim nije okrenuo meč u svoju korist. Ono u TB-u je tek bila sramota, onako loše na svoj servis.... Nikakav faktor iznenađenja nije pokušao, tokom razmjena igrao predvidivo lijevo-desno a često i kroz sredinu....
                        Tu se treba obratiti Bekeru, zasto nije vise potezao, zasto je usao sa ovom taktikom. Beker nije dobar trener i takticar i ovo je bila jedna velika greska. Ne vjerujem da bi danas dobio sem u nocnom terminu, ali titula na Vimbldonu izvlaci sezonu i izvlaci Bekera. Ipak da ostajem pri svome da je on velika greška ostaje. No sad vise i nije toliko bitno, ko zna koliko ce i kako Djokovic igrati od naredne sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mogla je pola sata ranije
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije sve tako crno.
                            Nije izgubio finale i nije pokvario h2h sa dva najveća.

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Zar stvarno ima onih koji misle (ili glume da tako misle) da Federer neće uzeti ovaj US i da će dopustiti da propustiti poslednji voz, za njega je ovo sad ili nikad i daće 200% od sebe da uzme titulu
                              Ja mislim da do te titule mora dobiti dva igraca koji su trenutno u veoma dobroj formi,a ako dodje do finala sa Japancem verujem da ce odluciti sitnice(da se uplasi prvog GS-a Nisikori,ili umor),ali znamo svi,a i videli smo koliko Japanac moze da se
                              "naprzi" i odigra maestralno zato ne pripisujte Federeru novu GS titulu,sacekajte razvoj situacije pre nego sto pricate.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Podcjenjujes Nishikorija, a ja cu napisati svoje vidjenje.

                                Istina je da se Novak predao u TB.
                                Nisikori je odlican, to sam vec i ranije napisao, ALI da sampion Novakovog kalibra sebi dozvoli da ga otrese covek koji prvi put igra GS polufinale i da prakticno bez borbe izgubi set .... Postavlja se onda bolje pitanje. Mozda ja precenjujem Djokovica?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X