Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pored njega Dimitrov i slicna buranija ko amateri izgledaju
    Last edited by DinoFC; 06-09-14, 20:09.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Za klasu bolji igrac u finalu. Prvi Azijac finalista Gren Slema. Za dva dana prvi Azijac Gren Slem sampion. Buduci broj jedan.
      Ako sredi fizicku spremu, a po sudeci po ovom turniru, na odlicnom je putu, nema sumnje da ce biti no.1
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kei majstor

        Sad jos kad Cilkan izbaci Fedju i eto najpostenijeg finala
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Nike je odradio strasan posao, Role sve je na tebi sad, al odradit ce jos posla Nike
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Baš sam razočaran stavom Đokovića tokom cijelog meča.

            Comment


            • Dobar momak Kei, baš mi drago.

              Comment


              • keji zasluzio. sa srecom u finalu ;)

                Comment


                • Tri stvari su odlucile ovaj mec:
                  Suvise lezeran pocetak od strane Novaka po principu "Lako cu ja ovo"
                  Gem koji je trajao 12-13 min u trecem setu gde Novak naravno nije ispustio priliku da vrati grogiranog protivnika u mec, vec je to uradio na najbolji moguci nacin po Japanca
                  Drugi gem cetvrtog seta gde je Novak iskusno propustio 0-40 onako u svom stilu
                  Cestitke Rodzeru na novoj GS tituli i na prvom mestu na kraju godine.
                  Barem je to sada IZVESNO

                  Sramota....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • I nemojte molim vas da cestitate Federeru na tituli. Nije ni u finalu i igra danas protiv novog Cilica (mada mislim da tu nema problema). Drugo, Nishikori moze da se pokaze podjednako teskim protivnikom, ako ne i gorim. I necu da cujem o umoru, umoran je vec tri meca.
                    Last edited by s_hyperion; 06-09-14, 20:12.

                    Comment


                    • Nemate sto da budete razocarani, protiv ovakve igre se ne moze. Novak bi bolje izgledalo da je mec poceo nesto kasnije, debilno je strasno igrati u podne polufinale, a ne igra se sjutra dan finale. Ali je Kei nestvaran igrac. Kakvi riterni, dubina i kontrola udaraca, defanziva, ja ne pamtim bolji paket sa osnovne linije, on manu nema, nema slabe tacke.
                      sigpic

                      Comment


                      • Uvek kad su ovakvi vremenski uslovi on gubi 30% snage. Zasluzena pobeda Nisikorija. Sto se tice Novaka njemu treba odmor od tenisa i da se vrati pred sam kraj sezone.

                        Comment


                        • Bravo Kei, nadam se da je ovo tek početak za njega.

                          Comment


                          • Nema večeras apsolviranja teza o underarchieving-u?
                            a šteta je.. izgledalo je posle Mareja da su šanse poprilične..
                            idemo dalje..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Svaka cast nikeu sto je fekiju osvojio 18 gs titulu, zajedno smo jaci, fuj

                              Comment


                              • Nike sredjuje Sereni i Roletu 6. USO i 18. Slam, pjekse
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X