Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E nisam vjerovao u ovo, svaka cast "mali", nevjerovatan igrac

    Comment


    • BH paralela-Nolov zastitni znak, slabo funkcionise, i otuda uglavnom ovakav rezultat.
      Kei izvanredno odigrao i pravo otkrovenje-sa velikom sansom za titulu
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Kapa dole
        OVAKO

        Comment


        • Kei

          Comment


          • Kei
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • E moj Novace... samo se nemoj zaliti na teske vremenske uslove.

              Comment


              • Svaka ti se dala Nishi!!!
                bravo!
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Bravo Kei. Nole, loša US turneja.

                  Comment


                  • Koje razočarenje, ovo danas nije bilo ni za gledati

                    Bravo Kei, nadam se da ima još snage i da može do titule, bolji je od svih u 1/2 a i najviše je zaslužio titulu
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • bas pickasto odigrao djokovic

                      Comment


                      • J*te, odavno se nisam ovako iznervirala.

                        OVO je katastrofa a ne porazi na RG ili od Vavrinke na AUS open.

                        Comment


                        • Za klasu bolji igrac u finalu. Prvi Azijac finalista Gren Slema. Za dva dana prvi Azijac Gren Slem sampion. Buduci broj jedan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nestvarna igra. Da sam Novakov navijac ne bih se nervirao, osim toga sto mu je USO bas baksuzan turnir. Kei je lagano top 4 igrac trenutno.

                            Comment


                            • Originally posted by jovan View Post
                              BH paralela-Nolov zastitni znak, slabo funkcionise, i otuda uglavnom ovakav rezultat.
                              :
                              BIO zastitni znak 2011 i delom 2012e. vise nije

                              Comment


                              • Ako je izgubio, samo ne znam kad ce se trgnuti vec jednom, 2018. godine?

                                Kei, lepo sto si u finalu, ali tu je ipak tvoj kraj, Fed ne propusta sansu sad
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X