Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potpuno pogresan takticki pristup. On se non stop izvlaci na forhend i gadja paralelu iako je dobro svjestan kakvu kontru Andy ima Running forhendom. To bi imalo smisla mozda jedino kada bi to radio BHom, jer bi Andyu skratio vrijeme pri namjestanju i stizanju na udarac, a ne bi otkrivao citavu poziciju i jednu stranu terena, kao kad se na FH izvuce, pa bi i u slucaju eventualne kontre imao vremena da odreaguje kako treba.

    Ovako ispada paglu kao sto je bio i Agassi, kao sto je bio u Courier u brojnim mecevima sa Samprasom, kad su s ciljem promjene ritma gadjali paralele, a ovaj ih kaznjavao nemilosrdnim Running forhendima i mentalno ubijao u pojam.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Da znam da će izgubiti išla bi na spavanje, ne mogu ga gledati kako gubi i muči se
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • I šta sad? Čemu toliki trud do sada. Lepo si mogao da pustiš ovaj set i ajd ponovo, a ovo indiisponirano ne razumem u tb. Endi protiv Novaka na GS uvek igra isto...Uf! Treba imati živce za ovo. Spašava me odlazak na posao još malo.

        Ovaj slajs je mogao da pogreši baš i pred kraj drugog seta.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mech je odlichan,ali se sad lomi ...i to odmah...dosta je bilo...moramo i mi zaspati sa osmjehom ;)
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Саће Бекер да пошаље Миљана по један глутенски бурек, да ноле поврати снагу. Црко је ко да је копо угаљ 3 дана.

            Comment


            • Pa izvadi lopticu iz tog seris polja... prooooduuuužiii je...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ubija ga iz FH.

                Comment


                • Nole nema rjesenja za Murrayev FH ;)


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Kako su nam bas njega uvalili u cetvrtfinale, uhhh

                    Comment


                    • Marije forhend je fantastican!

                      Comment


                      • Ne znam kad sam vidio bolji FH od Murrayevog


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Vishe je ovo mentalno nego fizichki upitno,fizichki obojica mogu josh 3 seta ovako ...ajmo Djokovicu,trgni se sad...
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Odlično igra Mari. Šta mu radi sa ovim promenama ritma.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • изцрпео је нолета и сада добија лопте на тањиру...
                              sigpic

                              Comment


                              • Noletu se spava


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X