Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Kad se setim samo kako je nekad igrao slice, sada je to fenomenalno.. A u prvom setu funkcionisao skoro pa savrseno

    Mislim da nam je vec prvi set dao dobru sliku toga gde se nalazi Novak u ovom trenutku.. I mislim da to moze sve da nas raduje
    Poplašili smo se posle Mastersa kao mala deca.

    Evo sada se vidi da je sve na svom mestu.

    Comment


    • I dalje je ovo daleko od gotovog.

      Inace onaj pokusaj kika na drugi servis kod 1-0 za Novaka u tiebreaku je presudio. I Andy se sam zaibretio koliko mu je los drugi i nije imo volje da vise igra

      Bice ovdje jos borbe. Novak ce imati oscilacija, a Andy je krpelj, uvijek je uz protivnika i iskoristice to. Kada bi dobio ovaj set, mec bi dobio bas onu dozu neizvjeesnosti koja mu treba.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Ide ovo u 5 setova


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Koji je Marej lik prica sam sa sobom ne zna ni kome sta ima da kaze.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Sta mi uradi No, natera me da korziram u rano jutro.
            Nole nastavlja TB


            Spoiler
            Kad setam, osecam da mu dajem vecu podrsku
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • срећа Мареј је у каналу ....
              sigpic

              Comment


              • Koliko je lakse kad je Andy u ovom modu

                Ali toliko je problema imao Novak na svoj servis da jedan brejk ne znaci nista

                Comment


                • Marej drasticno pao u igri. Novak sada samo treba da drzi fokus.

                  Comment


                  • Raspao se Endi sad potpuno. Samo vice "destroyed it." Uskoro ce ceo mec da unisti bude li ovako mrzovoljno igrao.

                    Ajmo Nole iskoristi ove poklone!
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Olala

                      Comment


                      • Originally posted by Sonja View Post
                        Koliko je lakse kad je Andy u ovom modu

                        Ali toliko je problema imao Novak na svoj servis da jedan brejk ne znaci nista
                        Tako nekako,ali se vidi ogromna zelja i motivisanot koje ima i od Andyja,ali ne toliko.
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • само да та зараза не пређе на Новака
                          sigpic

                          Comment


                          • Andy mora ubacivati vise od 70 % prvog servisa po gejmovima. Cak i po cijenu da smanji brzinu istog u svrhu povecanja njegove konzistentnosti.

                            Jer, kako rekoh ranije, svaki Andyev drugi je penal za Novaka.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Није Мареј прави када су кратки поени....умртви се
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                @NI

                                o tome i govorim. Zato i napisah da se Novak vise pita. Podjednako dobro koristi i Top spin i flat i counterpunch na forhendu. Generalno mu je margina manja i usljed plasiranja udaraca, sigurnost istih veca. Andy takve varijacije na forhendu nema. Underspinom ne moze toliko toga postici, ali ako nadje balans u ofanzivi i defanzivi, moze biti jako opasan po Novaka, tim prije sto se u takvom stilskom nadmetanju Andy mnogo bolje snalazi, nego u onome sto je pokusavao na pocetku meca.

                                Novak mora paziti na Andyev running forhend, a Andy se mora pobrinuti da kad napada, to radi sigurno, ucinkovito, brzo. Jer u ovoj sahovskoj borbi pobjeduje onaj ciji raspored figura i koristenje njihovih aduta prevagne u odnosu na protivnika. Da li ce to biti Andyev balans ili Novakova visedimenzionalnost, ostaje da vidimo.
                                Kakav tekst, svaka cast.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X