Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa na W/O sam mislio, tj. predaja pre meca.
    Strasan je Kei, danas je imao Stana u malom prstu, barem do kad je imao snage, tj. do 2-1 u setovima. Nakon toga bacio je sve na svoji servis i nije pogresio, jer da se trosio u Stanovih servis gemovima mislim da bi riknuo.
    Nevjerovatan igrac, Stan lupa iz sve snage, ovaj sve vraca i to par cm ispred osnovne linije, a nakon toga sevne viner.
    Bekend mu je nestvaran, moze da pogodi sta god pozeli iz bilo koje pozicije.
    OVAKO

    Comment


    • Kei Sve ostalo je vec receno.

      FF u drugom poenu.. spektakl u najavi

      Comment


      • Zašto imam osjećaj da će ovo da traje nekih sto godina
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Igrački može svima parirati, al nema šanse da on fizički bude spreman do 1/2...tako to ide u dijelu žrijeba gdje su svi kvalitetni...2 meča u 5 setova...u 3. te nema na mapi

          a mislim da mu matchup sa Novakom ne odgovara nikako...na stranu Novakovo bježanje iz Basela 2011.
          U 4. setu sam mislio da ni ovaj mec fizicki nece da izdrzi ali ga je u prilicno dobrom stanju zavrsio i s obzirom na to da ima 2 dana odmora trebao bi biti spreman.
          Igracki moze da parira oboici ali pitanje je koliko ce prilike da dobije za to,oboica su 10tak cm veci od njega i mogu servisom prilicno stete da nanesu.Na njegov servis ce se 80+ % poena igrat,uci u razmjenu

          Comment


          • Vamos Flavia, ali samo ako ces u dva seta

            Comment


            • Originally posted by Sonja View Post
              Vamos Flavia, ali samo ako ces u dva seta
              Da im skratimo da odmah odigraju 2 tb-a ))
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Matchup sa Novakom mu sigurno neće odgovarati...hvatanjem loptice u penjanju eksploatiše nedostatke u kretanju Berdycha, Wawrinke, Raonića i sličnih igrača...kao i Rafinu rupu na FH strani...odnosno Federerovu brzinu...nedostatak iste u Miamiu ove godine

                Za Novaka treba imati oružje, a on ga nema...Novak je bolja verzija
                Last edited by shminka; 04-09-14, 01:24.

                Comment


                • Jel ovo Peneta hoće da nas ispoštuje
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Flavia

                    Već 3:0, ispoštuj me Flavia Ali nema šanse u dva seta, ide u tri. Jednostavno, to su žene ..

                    Comment


                    • Zagrejala se Serena, kreće u kaciju

                      Comment


                      • Ne valja naljutiti Serenu

                        Comment


                        • U neku ruku je i dobro što se naljutila, sad će ovo brzo

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Igrački može svima parirati, al nema šanse da on fizički bude spreman do 1/2...tako to ide u dijelu žrijeba gdje su svi kvalitetni...2 meča u 5 setova...u 3. te nema na mapi

                            a mislim da mu matchup sa Novakom ne odgovara nikako...na stranu Novakovo bježanje iz Basela 2011.
                            U Bazelu je bilo bjezanje. Ali moglo je biti i sa malo vise stila, 6:0 nije fin rezultat.

                            Precjenjujes Novaka. OK, on ce dobiti vise jeftinih poena od Nishikorija, jer ima bolji servis. No kad pocnu razmjene, izmedju dva igraca slicnog stila kao sto su Novak i Kaj, onaj koji je malo bolji, lako dobija. Do Madrida sam mislio da je Novak malo bolji. Do veceras sam mislio da su jednaki. Sada mislim da je Kaj bolji. Pitanje je samo da li Nishikori vjeruje u sebe. Po pretpostavkom da da, ono sto je bio najgori mec za njega, moze postati najbolji.

                            Comment


                            • Ide ovo brzo
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Serena zuri negde
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X