Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sad` videh danasnje rezultate, bas ima shokova.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • E moj Veseli, da promenis prezime, cokeru jedan (mislim, jos jedan)
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Šta će, kad Stan udara duplo jače...spasio je brdo BPa, a samim tim i set...pametno je servirao, izlazio na mrežu...vidi se da razmišlja na terenu...al razmjenu ne može dobiti

        Pitanje je kako uopšte ove mlade pripremiti na ovaj nivo, niko ne može ništa najboljima

        Comment


        • Mirjanaaaaaa skoluje Guzu, samo da izdrzi u ovom ritmu

          Comment


          • Ne zna se ko je gori, Veseli ili Hase. Dva luzera ne mogu da iskoriste trenutnu slabost protivnika.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nista od titule za Stana ni na USOu, AO je njegov teren.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Sta je Stan zasluzan sto ovaj coker ne zna da servira, a i Stan se ne porslavlja nesto po tom pitanju.
                Sramota od prvog kola i igre favorita, bar ovo do sada, sramota pre svega da tako dodju na jedan GS.
                Ajd bio je godisnji odmor svima, ali ovo se ponavlja iz slema u slem.
                Jao a Novak ce tek da igra
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sta je Stan zasluzan sto ovaj coker ne zna da servira, a i Stan se ne porslavlja nesto po tom pitanju.
                  Sramota od prvog kola i igre favorita, bar ovo do sada, sramota pre svega da tako dodju na jedan GS.
                  Ajd bio je godisnji odmor svima, ali ovo se ponavlja iz slema u slem.
                  Jao a Novak ce tek da igra
                  a tenis mu vise nije na prvom mestu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dobro je servirao, odlično miksao, da nije to uradio zijanio bi set 6-1...da je podloga brža možda bi se i imao čemu nadati...ovako se može slikati ili početi rokati hormonom rasta

                    Comment


                    • Verujem da ga pomno pratis od pocetka meca i da nisi gledao LIV
                      Ja sam se kasno ukljucila i nije me impresionirao.

                      Gde je NI?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • samo se Željo prati, ovo ostalo je bezveze sve...biznis

                        Dobro je Veseli još i prošao...kako li će Damir sutra poen osvojiti

                        Comment


                        • ovakav Vesely bi dobio danasnjeg Murraya

                          Comment


                          • Вавринка узима поен кад пожели...
                            sigpic

                            Comment


                            • Donald Young...koji lik... Imao 4:0 u prvom setu, servirao za 5:0 i na kraju izgubio set(5:7). Na pocetku drugog imao sansu da ode na 3:0, ali sve za'ebao i sada gubi 4:5 u drugom, tj. Kavcic servira za 2:0 u setovima. Pa, ako ne moze rudara Kavcica da prodje, na (uslovno receno) svom terenu i na svojoj podlozi, onda...

                              EDIT: I sta je s ovim favoritima danas!? Usput sam vidio da je Giorgi dobila prvi set, imala brejk prednosti u drugom, (cini mi se) servirala za mec, ali na kraju izgubila. Lisicki imala 6:3, 2:0, ali se sve preokrenulo i sada je drama i u tom mecu. Muguruza pred ispadanjem takodje.
                              Last edited by Alemannia Aachen; 25-08-14, 23:24.

                              Comment


                              • Šta sve Stan ume

                                Poslato sa HTC Desire 500, zato što se šefici može...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X