Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Simeone, pa 5 praznih mesta.

    Comment


    • #77
      Ponovo dominira Cholo.Ronaldo vise nikakvu razliku ne pravi na terenu..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #78
        Kako ih je simeone pripremio za utakmicu i kako samo ima odgovor na reeal, da se igralo jos dva sata mislim da ga ne bi primili
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • #79
          DžABE VAM NOVCI MOJI SINOVCI!

          Gaziiiiiiiiiiiiiiiiii breeeeeeeeeee!

          Atletiko počeo meč sa 3 igrača ispod 20 godina(Lucas, Saul, Himenez) + igračima koji nisu baš kvalitetni ali fudbal se igra srcem i glavom a ne novcima!


          @AK47
          A ne moj be zaje*avati. Počeo meč Kasiljas il Navas, isti đavo. Počeo meč Varan il Pepe isti đavo. Počeo meč Arbeloa il Karbahal isti đavo. Ne možeš uporediti to se Gomezom i Haonfranom. Ne možeš porediti Lucas sa Sikerom. Ne možeš porediti Saula i Kokea. Ne možeš porediti Madžukića i Toresa. Himenezom i Mirandom.



          AUPA ATLETI

          aoooooo ahahahahahahha
          Last edited by Dule Krtola; 07-01-15, 22:03.

          Comment


          • #80
            Nemozes porediti Casilasa sa Navasom nikako.
            Jos manje raspalog Arbeloa sa Carvajalom.

            Comment


            • #81
              Originally posted by bakalopp View Post
              Nemozes porediti Casilasa sa Navasom nikako.
              Jos manje raspalog Arbeloa sa Carvajalom.
              Kasiljas i Navas ista sorta, trenutno. Dok je Arbeloa po meni trenutno bolji. Moje mišljenje, možda griješim ali tako je.

              Comment


              • #82
                Originally posted by Dule Krtola View Post
                Kasiljas i Navas ista sorta, trenutno. Dok je Arbeloa po meni trenutno bolji. Moje mišljenje, možda griješim ali tako je.
                Ne da grijesis, nego si lupio ko malo ko
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Dule Krtola View Post
                  Kasiljas i Navas ista sorta, trenutno. Dok je Arbeloa po meni trenutno bolji. Moje mišljenje, možda griješim ali tako je.
                  Jao brate sto ti lupas sve me sramota dok ovo citam

                  Cuj Arbeloa karina mrtva bolji od vjerovatno desnog beka u najboljoj formi na svijetu

                  Ako nesto ne znas nije sramota to uopste,ali ovako lupati strasno
                  Last edited by AK47; 07-01-15, 22:17.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #84
                    Da se ne lazemo real je igrao sa jacim timom, dobili su lekciju i sledecu utakmicu ce napasti sa najjacim timom.
                    Nego da primjetim kakav majstor fudbala je Isko, momak igrao savrsenu utakmicu
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • #85
                      Izvini Krtola brate ja zaboravio da si ti rekao da Abidal nije neki igrac bio hahahha sad se sjetih ne bi ja s tobom dalje raspravljao

                      EDIT: A sta reci na ovaj dio s novcima,Atletico skrsio 100 miliona
                      Last edited by AK47; 07-01-15, 22:28.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #86


                        Kakav kralj!
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #87
                          @AK47 i ostali
                          1.Nisam rekao za Abidala da nije neki igrač, no da nije neka igračina. Igračina poput Ronaldinja, Ronalda(staroga), Anrija, Žunjinja, Rikelmea, Rivalda. Po meni oni su veliki igrači a ostali su za klasu niže. I zato sam rekao nije bio neka igračina. Ja to tako gledam.

                          2. Što se tiče, Karbahala i Arbeleo, možda sam pogrešio, možda nisam. Možda više pratiš Real pa znaš. Al ja sam to rekao gledajući ovu utakmicu. Doduše Kabahal je ušao na samom kraju, ali izgledalo mi je da je Arbeloa nekako za kvaitetniji. Doduše bilo je dosta grešaka sa obje strane, dosta nervoze, tako da možda ovaj meč nije pravo mijerilo da se gleda kakav je ko igrač. Ali možda ćemo se ja i ti složiti, da su kao pobjednici ovog derbija izašli 3 klinca Atletika i Isko. Ostali Manje više nervoza i greške.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Dule Krtola View Post
                            @AK47 i ostali
                            1.Nisam rekao za Abidala da nije neki igrač, no da nije neka igračina. Igračina poput Ronaldinja, Ronalda(staroga), Anrija, Žunjinja, Rikelmea, Rivalda. Po meni oni su veliki igrači a ostali su za klasu niže. I zato sam rekao nije bio neka igračina. Ja to tako gledam.

                            .

                            Kakav si ti trol, pa to nisu istine

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Dule Krtola View Post
                              DžABE VAM NOVCI MOJI SINOVCI!

                              Gaziiiiiiiiiiiiiiiiii breeeeeeeeeee!

                              Atletiko počeo meč sa 3 igrača ispod 20 godina(Lucas, Saul, Himenez) + igračima koji nisu baš kvalitetni ali fudbal se igra srcem i glavom a ne novcima!


                              @AK47
                              A ne moj be zaje*avati. Počeo meč Kasiljas il Navas, isti đavo. Počeo meč Varan il Pepe isti đavo. Počeo meč Arbeloa il Karbahal isti đavo. Ne možeš uporediti to se Gomezom i Haonfranom. Ne možeš porediti Lucas sa Sikerom. Ne možeš porediti Saula i Kokea. Ne možeš porediti Madžukića i Toresa. Himenezom i Mirandom.



                              AUPA ATLETI

                              aoooooo ahahahahahahha
                              Ko nije kvalitetan u ovoj postavi Atletica?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by soe View Post
                                Ko nije kvalitetan u ovoj postavi Atletica?
                                Ima ih, ima. Sinoć se to nije puno odrazilo na igru ali ima ih. Gamez, Lucas, Oblak ne dobijaju uopšte šansu i samim time ne mogu se uvrstiti u one kvalitetne. Jer šedanje na klupi par mijeseci ne može se porediti sa igračima poput Kokea, Huanfrana. Eto Saul, jeste on talanat ali trenutno je daleko od kvalitetnog igrača, ne igra, što je najvažnije, jer je u petom planu. Eto Himenez nije u rangu Mirande ali mislim da više nego dobro ga mijenja. Ne kažem ja da oni nisu kvalitetni, daleko od toga, no da ne dobijaju uopšte šansu u Ligi i samim time ne mogu se uvrstit u one koji su u top formi. Za razliku od Reala, koji je igrao sa postvom đe nije bilo Ronalda ali čisto sumnjam da bi on mogao nešto više da uradi. Ostali manje više su u istom rangu

                                Comment

                                Working...
                                X