Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Zar osvajac Slema po automatizmu ne dobija kartu za London?
    Dobija
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ajde da sam konacno pogodio.

      1.
      Mec se zavrsio kako je najvjerovatnija varijanta predvidjala.

      Nishikori vise nervozan na pocetku, a Cilic, koji je jos u transu, ga odmah salje u nokdaun, i vise mu ne da da se pribere. Rekao sam 1:30 minuta transa, brejk u trecem setu je dosao poslije 1:31.

      Da je Novak bio mjesto Nishikorija, isto bi izgubio.

      2.
      Nishikori moze bolje, ali on nije lose igrao. Jeste prvi set, ali nije zadnja dva. Da je dobio treci set, dobio bi mec. Krajem treceg seta je vec igrao razmjene najbolje sto moze. Marin ne bi mogao odrzati nivo koji je imao.

      Kad kazem da Nishikori nije lose igrao onda uzimam u obzir da je morao da se nosi sa puno jacim udracima nego protiv Novaka iako ne onako jakim kao protiv Vavrinke.

      3.
      Kod Marina su posebno dobre bile tri stavri, sve je bilo dobro, ali ove tri su bile bolje od ocekivanog.

      Prvo, nasao je savrsenu mjeru agresivnosti. Agresvno ali ne pretjerano. To je bilo moguce zato sto je igrao razmjene bolje od ocekivanog.

      Drugo, kupovanje vremena forhendom. Tada bi igrao spori i duboki top spin. Te lopte Kej nije mogao da napada. To Novak strasno radi.

      Trece, FH vineri. Pogodio je nekoliko vinera u kljucnim situacijam iz pozicija u kojima sam smatrao da su mu sanse na uspjeh manje od 30%, ako igra opusteno, a on je igrao pod pritiskom GS finala.

      4.
      Ako moze da ponovi slicnu igru ovoj bice jos GS-ova, ali ovakvih 10 setova u nizu nikada vise nece odigrati.

      5.
      Nishikori tek treba da nauci koliko je teze igrati kao favorit nego kao autsajder.
      Last edited by NI; 09-09-14, 01:06.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Zar osvajac Slema po automatizmu ne dobija kartu za London?
        Nema u startu GS-a kad nema jednog od njih.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Maaaarriiiiinnnnnnnn

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Dobija
            Odakle ti to, nešto se mijenjalo?

            Comment


            • Pa ja mislim da je to odavno tako. Ali treba Bojana da se javi, ona proucava pravilnik.
              sigpic

              Comment


              • Marin je vec u Londonu, osim ako ne ispadne iz prvih 20 (nemoguće, ne brani nista), ili ako Vavrinka bude osmi a on deveti
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Niko više da pomene Miću Jel ost'o živ?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pa ja mislim da je to odavno tako. Ali treba Bojana da se javi, ona proucava pravilnik.
                    Prije bih rekao da je to neki mit


                    Gledao sam ja kraj HRT ,Mico koliko je sokiran nije mogao ni da luduje nesto pretjerano.

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Marin je vec u Londonu, osim ako ne ispadne iz prvih 20 (nemoguće, ne brani nista), ili ako Vavrinka bude osmi a on deveti
                      U tom slucaju sedmi duva koliko ja znam a i on i Vavac idu u London. Gresim li?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Мораће и он да се ожени.. кад тад..
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Niko više da pomene Miću Jel ost'o živ?
                          Ne smijemo te ljutit, kasno je.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            U tom slucaju sedmi duva koliko ja znam a i on i Vavac idu u London. Gresim li?
                            Tako Sarko kaze, naglasio je osmo i deveto mesto, mada u tu situaciju nikad nismo dosli, necemo naravno ni sad
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Zika View Post
                              Мораће и он да се ожени.. кад тад..


                              Jes video Žiko što mu lepa cura?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Prije bih rekao da je to neki mit
                                Opet me ispravljas

                                1) Selection List. The selection list for the event shall be:
                                a) The top seven (7) players in the Emirates ATP Rankings as of the Monday
                                after the last ATP World Tour tournament of the calendar year; followed by
                                b) Up to two (2) Grand Slam winners of that year, in order of their positions,
                                positioned between eight (8) and twenty (20) in the Emirates ATP Rankings
                                as of that Monday; followed by
                                c) Players positioned eight (8) and below in the Emirates ATP Rankings as of
                                that Monday.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X