Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitam Mario!

    Originally posted by Mario Ancic View Post
    i za kraj veliki minus otvaraču teme jer u anketu nije stavio nijednog finalista USO-a
    Steta sto nisi ranije rekao. Moglo se izmijeniti.

    Spoiler
    Vidim da ti je Marinova pobjeda udarila u glavu.

    Nista manje nego dvojica finalista nedostaju. Valjda racunas da ce Cilic lakse pobijediti Nishikorija u finalu.

    Comment


    • Ranije nije bilo situacije kada je Marin imao ubilacki pogled protiv teniserima koji su bolje rangirani od njega. On juce jos od prvog poena je znao da ne moze da izgubi, da je bolji i da ce dobiti na vakav ili onakav nacin.
      Vidjelo se da mu je Ivanisevic utovio u glavu da je jaci i bolji od Berdiha i vidjelo se da Marin vjeruje. Cak i nakon pretrpljenog brejka u trecem setu on je ostao miran i uspeo da vrati brejk. Ranije bi to bilo raspad sistema i izgubio bi taj set, a mozda i mec.

      Veliki posao je zavrsio Goran, ovo 1/2 finale je kruna njihovog rada. Cak ako bude i finale onda to ce biti fantastican uspjeh.
      OVAKO

      Comment


      • @NI
        ma šala samo ,iskreno mislim da ima veće šanse protiv Feda u SF,nego protiv Noleta ili Nishikoria u finalu,jednostavno mu neodgovaraju ko igrači,ali ak pitaš kog bi više ako kojim slučajem prođe u finale,sigurno da bi volio više japanca,pogledao sam dosta(previše) mečeva Noleta i Marina i iskreno dosta mi je više poraza na istu foru

        Comment


        • Originally posted by Mario Ancic View Post
          @NI
          ma šala samo ,iskreno mislim da ima veće šanse protiv Feda u SF,nego protiv Noleta ili Nishikoria u finalu,jednostavno mu neodgovaraju ko igrači,ali ak pitaš kog bi više ako kojim slučajem prođe u finale,sigurno da bi volio više japanca,pogledao sam dosta(previše) mečeva Noleta i Marina i iskreno dosta mi je više poraza na istu foru
          Ma znam da se salis i ja se salim.

          Marinu je sada najvaznije da ne uzleti (i udje u mec sa Federerom sa uvjerenjem da je to jedinstvena prilika) a opet ni da ne bude previse zadovoljan sa postignutim. Treba da udje u mec: "Igracu najbolje sto mogu i skupo cu prodati svoju kozu." A onda sto bude.
          Last edited by NI; 05-09-14, 13:08.

          Comment


          • Baš ste naivni, uživajte dok možete

            Thank you very much for all your messages of support, they help me to work every day to be back as soon as possible. I'm continuing with my recovery and I hope to be back competing soon. Also very happy that I can watch tennis, thank you very much #DarrenCahill @EPSN

            THANK YOU VERY MUCH

            Comment


            • Ja sam napisao jos u toku meca protiv Simona da Cilic ima dobre sanse da se nadje u finalu mada kad se uslo u 5.set znajuci Cilicevu proslost sto se tice dugih meceva kao i H2H sa Simonom bio sam skeptik u njegovu pobedu. Medjutim on je pobedio ne samo protivnika vec i samog sebe. Zato je po meni ova pobea nad Simonom od velikog da ne kazem presudnog znacaja za dalju njegovu karijeru.
              On posle tog meca zaista veruje da moze da pobedi bilo kog tenisera na svetu ukljucujuci Federa i Novaka.

              Comment


              • Дођосмо до полу финала и имамо да уљеза, нико их није очекивао у полуфиналу осим њихових ближњих и још по којих боље упућених у тренутне форми истих...

                Синоћ смо се уверили да није довољан само талентат за врхунске резултате, да је између свега потребно и много рада на физичкој спреми. Док су били пуни резервоари Гал је правио керефеке и збуњивао Федерера, када је имао 15/40 и две меч лопте, гориво је нестало и у ферарију није било горива ни на резерви, није било снаге да се удара по лоптеи, једва је нешто погађао терен и стари лисац Федерер са лакоћом то решијо, у наставку је Гал само статирао на терену... Федерер је говорио да је доста радијо и сада смо се сви уверили да је физички одлично спреман, што значи да у петвртом и петом сету трчи свеже и удара снажно као да се тек загрејао. Имао сам утисак да је могао одмах да настави и меч са Чилићем...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Baš ste naivni, uživajte dok možete

                  Thank you very much for all your messages of support, they help me to work every day to be back as soon as possible. I'm continuing with my recovery and I hope to be back competing soon. Also very happy that I can watch tennis, thank you very much #DarrenCahill @EPSN

                  THANK YOU VERY MUCH
                  Je li to od Rafe?

                  On se sprema da osvoji Pariz i WTF.

                  Comment


                  • Jeste, jeste...Rafko...bez ove zezancije oko ESPNa

                    čak sam i fulio

                    http://pokit.org/get/?186c369b5122c1...81a2a0be58.jpg

                    Od samog početka je bilo jasno da je jedan momak u anketi zaboravljen

                    prvi put u historiji foruma da turnir osvoji neko ko nije ponudjen, čak ni kao "ostali"
                    Last edited by shminka; 05-09-14, 13:21.

                    Comment


                    • Што се тиче Чиле, боље би било да не прича много, тако је причао и на Вимблдону да је Ноле рањив на трави па се ујео за језик. ОК има напредка у раду, наравно да има кад је пред њега тим који му недозвљава да се опушта, самим тим је на терену опуштенији и фокус му је бољи, то противник преко пута у мечу осети и губи самопоуздање и губи стрпљење те више греши. Чила је постигао максимум у завршници турнира, а што се тиче тениског умећа, тек је на пола пута. Не учи се тенис на брзака, уосталом, ево му прилике и са Федерером да види колико му фали, ако већ против Нолета то није видео и то разумео као да је изгубио на неке форе...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Ja sam napisao jos u toku meca protiv Simona da Cilic ima dobre sanse da se nadje u finalu mada kad se uslo u 5.set znajuci Cilicevu proslost sto se tice dugih meceva kao i H2H sa Simonom bio sam skeptik u njegovu pobedu. Medjutim on je pobedio ne samo protivnika vec i samog sebe. Zato je po meni ova pobea nad Simonom od velikog da ne kazem presudnog znacaja za dalju njegovu karijeru.
                        On posle tog meca zaista veruje da moze da pobedi bilo kog tenisera na svetu ukljucujuci Federa i Novaka.
                        Slazem se skeptik da je pobjeda nad Simonom prekretnica u Marinovoj karijeri. On je do sada poztizao manje nego je trebao. Za mene je on Delpova klasa. Nadam se da pobjednom nad Simonom i ovom drugom nad Berdihom, okrenuo list. Da ce sada na velikim turnirima dobijati igrace od kojih je objektivno bolji. Ali iza Delpovog nivoa, postoji jos jedan, visi nivo: Nadal, Federer, Mari i Novak. Ne kazem da Cilic ne moze povremeno i njih da pobijedi, ali do daljega je autsajder sa njima. Zato bi eventualni ulazak u finale bio velik kao kuca za Marina.

                        Comment


                        • Наравно да Чила мора да гаји веру у себе и нетреба га деморалисти и подаништавати, али прсити се пред Федерером је неозбиљно. Може се догодити да добијеш бољег играча у тенису, изађе човек нерасположен, повређен и још пуно разлога, али то не значи да си им дорастао. Федерер тај тип играча ставља у мали ђеп, тачно зна шта треба да им ради, ипак су ти кракати сервери лимитирани пред врхунским техничарима...
                          sigpic

                          Comment


                          • Lepo bi bilo da gledamo balkanski derbi al irealnost je drugačija. Verovatno ćemo gledati Role-Nole finale. Čilić se da nadam da će pružiti dobru partiju i uzeti dva seta, znači pobeda Roleta u pet setova.

                            Od Novaka očekujem da dobije u tri ali s obzirom da voli da komplikuje stvari, možda se Kei dokopa nekako jednog seta.

                            Comment


                            • Ništa od balkanskog derbija, sve i da se nadju u finalu Novak i Marin...a ona doping situacija je sve promijenila za Marina...tu je dobio malo vatre koja mu je falila...iako je "vatreni"

                              Pobjeda nad Simonom je potvrda da radi dobro, da je došao na mjesto koje mu pripada...za nešto više mu treba više kvaliteta, snage prije svega
                              Last edited by shminka; 05-09-14, 14:13.

                              Comment


                              • Rodzer je iz nekog razloga previse nervozan. To je pokazao protiv Aguta, ali Agut nije igrac koji takvom Rodzeru moze da naudi, Monfils jeste i malo je falilo da dodje do pobede. Normalan Rodzer bi Monfilsa dobio sa 3:0 i u najgorem slucaju igrao jedan TB. Monfils jeste u najboljoj formi, ali i takav ne moze da naudi TOP igracima ako su dovoljno prisebni.
                                Ono sto brine je procenat 1. servisa kod Rodzera (57%): prve set - 50% ; drugi set - 61% ; treci set - 63% ; cetvrti set - 52% ; peti set - 67% Da li je u pitanju neki problem sa ledjima pa je zbog toga nervozan ili je prosto nervozan pa je to ralog za ovakav servis ? Nadam se da je ovo drugo.
                                Rodzerov FH nije ni 60% onog starog, ne moze vise tako cesto i tako lako da napravi prednost, da osvoji lak poen, vec mora sa jos 3, 4 udarca da resava, a cesto se desi da bas tada i pogresi. Njegovo najjace oruzje ne funkcionise kako treba, a posebno sada, u ovim godinama, mu je preko potreban.
                                Igra na mrezi Majstor ostaje majstor, ali Novaka ce morati bolje da napada, mnogo bolje da pripremi izlazak na mrezu, sve ostalo ce Novak kaznjavati.

                                Sto se polufinala tice, Marin ima sansu za finale, ne veliku, ali mnogo vecu nego pre mece Rodzer-Monfils. Uzgred, Rodzer u subotu "bira" da li zeli da on ulepsa finale Novaku ili ce to prepustiti Marinu (koji ce to ipak dosta losije od Rodzera uraditi). Rodzer je uvek ispadao pravi drug i ne vidim zasto bi sada drugacije bilo.
                                Jedan od razloga zasto cenim Rodzera je i taj sto nikad, ali nikad nece reci sebi "Ocajno igram, nisam u formu, masim i ono sto ne bih nikada masio, izaci cu na teren i izgubiti, ne treba mi poraz od Novaka/Rafe/Mareja.......... Zasto da im pumpam samopouzdanje ?" , vec ce izaci sutra na teren i igrati tenis. Previse on voli ovu igru da bi propustio i jedan momenat koliko god da je los po njega.

                                I jos jedna stvar. Sramota je izgubiti od Monfilsa kada te bodre Gwen Stefani i Lindsey Vonn ! Sramota !






                                Cirkuzante u cirkus, Rodzer ! Cirkuzatne u cirkus !
                                Last edited by Mr. Wolf; 05-09-14, 16:10.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X