Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao brate, haj sto sebe blamiras, nego druge blam za tebe isto
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Prekinite raspravu, posto vise nigde ne vodi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kakav je Dino car
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          To je tacno ovaj US je dosta uticao da ga je uzeo Novak na primer ili Fed, bila bi druga prica. Jedan mec moze da okrene celu sezonu. Pa Vavac da nije uzeo AO na startu ne bi nikada ni MC uzeo posle toga. Mozda Marin sada eksplodira u Aziji na primer ili posle na kraju godine u Evropi. Sve je moguce i otvoreno.
          Puknut će Marin ko Stan na prvom mastersu ali će bit gadan u Parizu i Londonu, jer je dvorana mogao bi da kažem i br 1. podloga

          Comment


          • na kraju krajeva...nije Čila dobio Novaka, nego Kei

            kraj jedne ere...pobjednik nije morao dobiti Novaka

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jao brate, haj sto sebe blamiras, nego druge blam za tebe isto
              Posto mi je izrisan post u kome momku objasnjavam sta mislim. Ne znam da li ce Cila biti stalni clan vrha i opravdati titulu GS sampion ali ono sto je on prikazao na ovom turnira za Rodika je to neslucena visina. Ne moras replicirati na ovo.

              Comment


              • Ne dao bog da Gaske osvoji GS, kakav bi haos nastao

                Mislim da bih ja prvi poblesavio i poceo da pisem gluposti
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • kažem ti da prekineš na vrijeme

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ne dao bog da Gaske osvoji GS, kakav bi haos nastao

                    Mislim da bih ja prvi poblesavio i poceo da pisem gluposti
                    Ali to je zaista fizicki nemoguce
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Prekinite raspravu, posto vise nigde ne vodi
                      Ja sto sam napisao vise post u tenis temi, napisao sam. Normalan post je izbrisan. Ako vec hoces da istjerujes neku 'pravdu' idi pocisti 20 postova iznad ili barem obrisi onaj koji veze sa tenisom nema, a onaj sa tenisom ostavi.

                      Od mene lijep pozdrav bilo je lijepo ispisati ovdje par hiljada postova. Zajebi ovo.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ali to je zaista fizicki nemoguce
                        Ne mora prskaj da se brine, realno. Riša nekad najveci talenat generacije 86

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ja sto sam napisao vise post u tenis temi, napisao sam. Normalan post je izbrisan. Ako vec hoces da istjerujes neku 'pravdu' idi pocisti 20 postova iznad ili barem obrisi onaj koji veze sa tenisom nema, a onaj sa tenisom ostavi.

                          Od mene lijep pozdrav bilo je lijepo ispisati ovdje par hiljada postova. Zajebi ovo.
                          u al' si osetljiv

                          od kad sam rekla dosta, od tada brisem postove...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ipak ne moze dan posle finala da prodje normalno, cak iako nisu igrali Novak/Rafa/Role/............Marej
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ipak ne moze dan posle finala da prodje normalno, cak iako nisu igrali Novak/Rafa/Role/............Marej
                              I bolje sto je tako, zamisli dosade da nije ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • ipak nije kraj ere

                                Comment

                                Working...
                                X